Κενά στα μαθηματικά. Βοήθεια;

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Όταν από το "χτίζω μαθηματική σκέψη στο λύκειο" μου απαντάς για θεωρία αριθμών τότε κάτι πάει λάθος
Και όταν εσύ πας έναν επιμελή φοιτητή και τον κάνεις διδάκτορα του γέιλ σίγουρα εγώ δεν έχω κάτι λάθος.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.
Παίδες, πλιζ do not fight. Μία ερώτηση έθεσα και έχει γίνει εμπόλεμη ζώνη το θρέντ.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Και όταν εσύ πας έναν επιμελή φοιτητή και τον κάνεις διδάκτορα του γέιλ σίγουρα εγώ δεν έχω κάτι λάθος.
12-13 ώρες <> επιμελής φοιτητής, συνεχίζω να πιστεύω ότι ο valedictorian σχολών μαθηματικών/φυσικής/πληροφορικής/μηχανικής μπορεί να κάνει MSc σε Ivy league
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
12-13 ώρες <> επιμελής φοιτητής, συνεχίζω να πιστεύω ότι ο valedictorian σχολών μαθηματικών/φυσικής/πληροφορικής/μηχανικής μπορεί να κάνει MSc σε Ivy league
Και εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι εαν θες ολοκληρωμένη μαθηματική παιδεία στα λύκεια να τους μαθαίνεις μέχρι και θεωρία δακτυλίων.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Και εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι εαν θες ολοκληρωμένη μαθηματική παιδεία στα λύκεια να τους μαθαίνεις μέχρι και θεωρία δακτυλίων.
Δεν μίλησε ποτέ κανείς για "ολοκληρωμένο" οτιδήποτε, μόνος σου εκτροχιάζεις τα θέματα της συζήτησης,
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Δεν μίλησε ποτέ κανείς για "ολοκληρωμένο" οτιδήποτε, μόνος σου εκτροχιάζεις τα θέματα της συζήτησης,
Πολύ στο άισκουλ κάθεσαι, πρέπει να πας να βγάλεις με δέκα τη σχολή σου να πας χάρβαρντ.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μην πτοείσαι αμήχανε. Εγώ πιστεύω σε σένα- μπορεί και όχι όμως. Το αφήνω στην κρίση σου

(Οχι , ντάξει εκτος θέματος το σχολιάκι και κακεντρεχές χωρίς ουσιαστικό λόγο. Κούρασε λίγο η φάση)
 
Top