Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ τι ακριβώς εννοείς ότι φοβάσαι μην πέσουν πολύ και πιάσεις παραπάνω σχολή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά μην αγχώνεστε,σκεφτείτε εμένα:worry:
που δίνω φέτος(:P) και το τι έχω να περάσω και η αναμονή θα σας φανεί γλυκιά προσμονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Νατάσα γενικά δεν θα έπρεπε να με νοιάζει και πολύ,γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω παρέα στον Μανώλη...Απλά,δεν θέλω να τρέχω κι άλλου αφού έχω τέτοιο σκοπό...
Μανώλη που στοχεύεις αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! :clapup:
Σε ευχαριστώ
Τι στοχεύεις;
Στοχεύω σε σχολές πληροφορικής
Και πώς νιώθεις; :D
Μέχρι στιγμής χαλαρός με μικρές εξάρσεις άγχους για την φετινή χρονιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Νατάσα γενικά δεν θα έπρεπε να με νοιάζει και πολύ,γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα κάνω παρέα στον Μανώλη...Απλά,δεν θέλω να τρέχω κι άλλου αφού έχω τέτοιο σκοπό...
Μανώλη που στοχεύεις αν επιτρέπεται;
Τι έχεις δηλώσει (αν επιτρέπεται); Καμιά φορά η ονομασία ενός τμήματος μπορεί να είναι παραπλανητική, οπότε θα σου πρότεινα να πηγαίνεις να παρακολουθείς κάποιες παραδόσεις και να ρωτήσεις τους ίδιους τους καθηγητές για τις δυνατότητες αξιοποίησης του πτυχίου. Μπορεί να εκπλαγείς ευχάριστα, ποτέ δεν ξέρεις. :)

Σε ευχαριστώ

Στοχεύω σε σχολές πληροφορικής

Μέχρι στιγμής χαλαρός με μικρές εξάρσεις άγχους για την φετινή χρονιά

Συνέπεια στο διάβασμα, πίστη στον εαυτό σου, και, όταν νομίζεις ότι κάτι δεν πάει καλά, εκεί να πεισμώνεις περισσότερο. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Go_for_it....θέλω πολύ να περάσω Ιατρική,Βιολογικό έχω δηλώσει,αλλά δεν μπορώ να βγάλω την ιδέα της Ιατρικής απ το μυαλό μου.Νομίζω πως κάποιο άλλο επάγγελμα,δεν θα με γεμίζει όσο αυτή.Μπορεί να κάνω και λάθος,δεν λέω,αλλά το παρόν μετράει κι εγώ τώρα θα το επιθυμούσα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Go_for_it....θέλω πολύ να περάσω Ιατρική,Βιολογικό έχω δηλώσει,αλλά δεν μπορώ να βγάλω την ιδέα της Ιατρικής απ το μυαλό μου.Νομίζω πως κάποιο άλλο επάγγελμα,δεν θα με γεμίζει όσο αυτή.Μπορεί να κάνω και λάθος,δεν λέω,αλλά το παρόν μετράει κι εγώ τώρα θα το επιθυμούσα πολύ.
Νομίζω ότι καταλαβαίνω τι εννοείς. Σε ποια πόλη μένεις και σε ποια πόλη βρίσκεται το πιο κοντινό Πανεπιστήμιο με αυτά τα δυο τμήματα (i.e. ιατρικής και βιολογίας); Αν δεν υπάρχει πρόβλημα απόστασης, θα σου πρότεινα να παρακολουθήσεις διαλέξεις και από τα δυο για ένα διάστημα π.χ. μιας εβδομάδας, ώστε να αποκτήσεις μια πιο εκ των έσω εικόνα των πραγμάτων. Σ'το λέω, καθώς η φήμη που περιβάλλει μια σχολή, ο τρόπος αυτοπροβολής της και η μετέπειτα πρόσληψη της εικόνας αυτής από τους άλλους μπορεί να απέχει πολύ από την πραγματικότητα. Όταν περάσεις με το καλό, θα το διαπιστώσεις κι εσύ η ίδια. Το μόνο βέβαιο που μπορώ να σου πω για την ώρα είναι καλή επιτυχία και να κοιτάς μπροστά σε ό,τι κι αν κάνεις!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Νομίζω ότι καταλαβαίνω τι εννοείς. Σε ποια πόλη μένεις και σε ποια πόλη βρίσκεται το πιο κοντινό Πανεπιστήμιο με αυτά τα δυο τμήματα (i.e. ιατρικής και βιολογίας); Αν δεν υπάρχει πρόβλημα απόστασης, θα σου πρότεινα να παρακολουθήσεις διαλέξεις και από τα δυο για ένα διάστημα π.χ. μιας εβδομάδας, ώστε να αποκτήσεις μια πιο εκ των έσω εικόνα των πραγμάτων. Σ'το λέω, καθώς η φήμη που περιβάλλει μια σχολή, ο τρόπος αυτοπροβολής της και η μετέπειτα πρόσληψη της εικόνας αυτής από τους άλλους μπορεί να απέχει πολύ από την πραγματικότητα. Όταν περάσεις με το καλό, θα το διαπιστώσεις κι εσύ η ίδια. Το μόνο βέβαιο που μπορώ να σου πω για την ώρα είναι καλή επιτυχία και να κοιτάς μπροστά σε ό,τι κι αν κάνεις!:thumbup:
Πράγματι,αν πετύχω σε αυτή τη σχολή θα μπορώ να την παρακολουθήσω.Το πρόβλημα θα είναι αν πιάσω παραπάνω σχολή,που προσωπικά δεν το θεωρώ και πολύ πιθανό.Και οι δύο σχολές υπάρχουν στην πόλη μου.Αν και συμφωνώ με όσα λες,εξακολουθώ να πιστεύω πως αν κάτι μέσα μας είναι αληθινό,μπορεί μόνο ευτυχισμένους να μας κάνει.Εξάλλου,πιστεύω πως η δικιά μου αγάπη για το αντικείμενο αυτό,μόνο αληθινή είναι.Τώρα αν θα το πετύχω,άλλο πράγμα,όμως ο καιρός θα δείξει.Ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ ότι καλύτερο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Να'σαι καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
alohaaaaaa παιδάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γειααααααα


Σοφι :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Σπέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Hey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πως είστε παιδιά;Τι νέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Τι μαθήματα είχες σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.:redface::P
Τελείωσα με τα φροντ και είπα να καώ.:hehe:
χαρουυυυυλι <3
πως τα πας ρε;;; έχω να σε πετύχω μηηηνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χαρουυυυυλι <3
πως τα πας ρε;;; έχω να σε πετύχω μηηηνες
Λογικό το βρίσκω.:hehe:
Εδώ κοντέυω να ξεχάσω να γράφω μήνυμα.:hehe:

Τι μαθήματα είχες σήμερα;
Ένα διαγώνισμα είχα χθες καλέ.:p Σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Λογικό το βρίσκω.:hehe:
Εδώ κοντέυω να ξεχάσω να γράφω μήνυμα.:hehe:


Ένα διαγώνισμα είχα χθες καλέ.:p Σιγά.
Ένας χρόνος είναιιι θα φύγει. :D Όλα καλα θα πάνε.Μετά θα παίρνει φωτιά το τηλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top