Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δικιά μου είσαι εσύ! Άσε που στεναχωριέμαι τώρα γιατί τέτοιον καιρό έβλεπα την Ισπανία στο μουντιάλ και τώρα τίποτα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Προσπάθησε να κάνεις εκκαθάριση ιστορικού μπας και μπεις.:/:

Δεν άλλαξε τίποτα. Το μόνο που μου βγάζει είναι "έγινε επαναφορά σύνδεσης". Τόσο καιρό περίμενα να μπω ischool για το chat και δεν με αφήνει, πόσο τραγικό πια. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δεν άλλαξε τίποτα. Το μόνο που μου βγάζει είναι "έγινε επαναφορά σύνδεσης". Τόσο καιρό περίμενα να μπω ischool για το chat και δεν με αφήνει, πόσο τραγικό πια. :mad:

Ούτε σε εμένα μπαίνει

Δικιά μου είσαι εσύ! Άσε που στεναχωριέμαι τώρα γιατί τέτοιον καιρό έβλεπα την Ισπανία στο μουντιάλ και τώρα τίποτα. :(

Και εγώ τα ίδια:( Χωρίς Ισπανία το μουντιάλ δεν λέει τίποτα!!Θυμάμαι και το προηγούμενο :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν άλλαξε τίποτα. Το μόνο που μου βγάζει είναι "έγινε επαναφορά σύνδεσης". Τόσο καιρό περίμενα να μπω ischool για το chat και δεν με αφήνει, πόσο τραγικό πια. :mad:

Ξαναπροσπάθησε αργότερα ή από άλλο browser. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Για να καταλάβω,το ιδανικό σενάριο για τον τελικό για εσάς είναι Αργεντινή-Βραζιλία? :P

Νομίζω ότι πιο πολλές πιθανότητες υπάρχουν για το τζόκερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ τα ίδια:( Χωρίς Ισπανία το μουντιάλ δεν λέει τίποτα!!Θυμάμαι και το προηγούμενο :cry_x:
Κάπως έτσι.. :/:
Για να καταλάβω,το ιδανικό σενάριο για τον τελικό για εσάς είναι Αργεντινή-Βραζιλία? :P
Νομίζω ότι πιο πολλές πιθανότητες υπάρχουν για το τζόκερ :P
Ξέρουμε ποιες ομάδες αξίζουν τρόπαιο δεν είμαστε χαζά. Απλά η Ολλανδία και η Γερμανία είναι πουτανίτσες και τις μισούμε. Τόσο απλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ξαναπροσπάθησε αργότερα ή από άλλο browser. :/:

Το προσπάθησα και από άλλη μηχανή αναζήτησης αλλά μπα και από το explorer που δοκίμασα μετά από μια φορά που θα γράψω κάτι μετά δεν με αφήνει και αναγκάζομαι να κάνω συνέχεια refresh. Κουραστικό και σου δημιουργούνται νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Κάπως έτσι.. :/:

Ξέρουμε ποιες ομάδες αξίζουν τρόπαιο δεν είμαστε χαζά. Απλά η Ολλανδία και η Γερμανία είναι πουτανίτσες και τις μισούμε. Τόσο απλά. :P

Στο μυαλό μου είσαι!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο μυαλό μου είσαι!!:redface:
Έβλεπα σήμερα τα ματς της Ισπανίας.. Πιστεύω πως οι παίκτες ήταν κουρασμένοι και μεγάλωσαν οι περισσότεροι κιόλας.. Η Ισπανία όμως έχει την δυνατότητα να φτιάξει ξανά μεγάλη ομάδα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Έβλεπα σήμερα τα ματς της Ισπανίας.. Πιστεύω πως οι παίκτες ήταν κουρασμένοι και μεγάλωσαν οι περισσότεροι κιόλας.. Η Ισπανία όμως έχει την δυνατότητα να φτιάξει ξανά μεγάλη ομάδα. :D

Πάμε για το Euro δυνατά τώρα:clapup:
Να είναι/νιώθουν πιο ομάδα χρειάζεται πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Μονο εγω σιχάθηκα το Μουντιάλ ρε σεις; :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μονο εγω σιχάθηκα το Μουντιάλ ρε σεις; :/: :P

Κοίτα και εγώ λίγο το βαρέθηκα.Αλλά οκ τελειώνει την Κυριακή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
χαχα παει η Βραζιλία και δεν πέρασε ούτε μισή ωρα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χαχα παει η Βραζιλία και δεν πέρασε ούτε μισή ωρα ακομα

Αφού δεν έχει ομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ούτε εγώ :P
πωωωωωω
μέρες είχα να γράψω εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κρίμα για την Βραζιλια :/
Το πρόσωπο του Julio Cesar τα έλεγε όλα.
Τώρα ελπίζω να το πάρει η Αργεντινή αν και η φετινή Γερμανία δεν νομίζω πως γίνεται να χάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν είναι κρίμα η Βραζιλία και εδώ που έφτασε πολύ της ήταν με την ομάδα που έχει. Καλά τον Julio Cesar τον λυπήθηκα.. Τον καλούλη μωρέ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ λατρεύω αυτόν! :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top