Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
να 'μαι και παλι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μωρή Σόφ.
ΖΕΛΕΔΑΚΙ ΔΕ ΜΕ'ΛΕΓΕΣ?:|
Είπα να κάνω τη διάφορα σμρ ;ρ

Α μαλάκα σμρ είχε στη θάλασσα μικρά μπλε ζελεδάκια *.* Μόλις τα είδα εσένα θυμήθηκα ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είπα να κάνω τη διάφορα σμρ ;ρ
Α μαλάκα σμρ είχε στη θάλασσα μικρά μπλε ζελεδάκια *.* Μόλις τα είδα εσένα θυμήθηκα ;ρ
Μιλούσε χθες η θεία μου για μία κατσαρίδα.
Γουρλώνω τα μάτια και λέω "Κατσαρίδια".:P
Αν οι ευχές μας βγουν,έχει να πέσει κράξιμο...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλησπέρα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μιλούσε χθες η θεία μου για μία κατσαρίδα.
Γουρλώνω τα μάτια και λέω "Κατσαρίδια".:P
Αν οι ευχές μας βγουν,έχει να πέσει κράξιμο...:|
Για ποιο θέμα; Βασικά για ποια κατσαρίδα ακριβώς; ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τέλος τα θερινά :D
Την Κυριακή εγκαταλείπουμε την Αθήνα :P
Ω ΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τέλος τα θερινά :D
Την Κυριακή εγκαταλείπουμε την Αθήνα :P
Ω ΝΑΙ
Καλές διακοπές ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
θελω και γω διακοπες και θαλασσα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:) , αν και θα περάσουν υπερβολικά γρήγορα :P
Εμ είναι λίγο και αυτό ένα θέμα :P

Αλλά φρόντισε να εκμεταλλευτείς τις μέρες των διακοπών όσο καλύτερα μπορείς! Και φυσικά μην ανοίξεις βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Γεια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμ είναι λίγο και αυτό ένα θέμα :P
Αλλά φρόντισε να εκμεταλλευτείς τις μέρες των διακοπών όσο καλύτερα μπορείς! Και φυσικά μην ανοίξεις βιβλίο.
Γενικά,σε διακοπές πηγαίντε μπάνιο,πισίνα,σε κανα μάστερκλας αν τύχει σε κανά χωριό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γεια σας γεια σας από την όμορφη Καλλιθέα (τη μενεγακη μου θύμισαν τώρα :p ) . Παιδιά 2η μέρα σήμερα είπα να κάνω λίγη ηλιοθεραπεία για ένα 10λεπτο και το καμένο τσουρουφλιστηκα στα πόδια :( συν ότι έβγαλα κι άλλες φακιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Γεια σας γεια σας από την όμορφη Καλλιθέα (τη μενεγακη μου θύμισαν τώρα :p ) . Παιδιά 2η μέρα σήμερα είπα να κάνω λίγη ηλιοθεραπεία για ένα 10λεπτο και το καμένο τσουρουφλιστηκα στα πόδια :( συν ότι έβγαλα κι άλλες φακιδες
εχω παει καλλιθεα
ειναι τελεια :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αλόχα γιώργο!
Γενικά,σε διακοπές πηγαίντε μπάνιο,πισίνα,σε κανα μάστερκλας αν τύχει σε κανά χωριό.:redface:
Έτσι :D

Έλενα δεν πειράζει θα περάσει ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σοφιααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
εχω παει καλλιθεα
ειναι τελεια :D:D:D
Ειναι όντως πολλή πολλή όμορφη και έχει τόσες επιλογές :)
Αλόχα γιώργο!

Έτσι :D

Έλενα δεν πειράζει θα περάσει ^^

Πήγα στο φαρμακείο και μια γιαγιά φαρμακοποιός μου έλεγε για τον καιρό και μια άλλη σε ένα σούπερ μάρκετ σχεδόν μου έβαλε τις φωνές που δεν είχα ψιλά .... Ηζεστη τους βαρεθεί όλους κατα κεφαλιά μου φαίνεται..ειδικά τις γιαγιάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
γεια, τι κανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top