Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Bitch please.
Την Παρασκευή δίνω Θρησκευτικά και τη Δευτέρα Φυσική.
Γέλασα τώρα :|
Ναι δεν πρόσθεσα ότι καπάκι την Παρασκευή γράφω Γεωμετρία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πες μου λίγο. Στην 1η Γυμνασίου είχατε το ελεύθερο να μιλάτε μεταξύ σας και τα σκονάκια μεταφέρονταν απο το ένα θρανίο στο άλλο χωρίς πρόβλημα με τον επιτηρητή να κοιτάει να νύχια του και να κάνε το τυπικό: "σουτ"; Γιατί εγώ δεν τα θυμάμαι έτσι.
:ropalo:
Ναι. :mad:
Και εγώ θέλω την Melanie Iglesias αλλά δεν το βλέπω.
Αχ Melanie: :inlove:
Μπα έχει πολύ ήλιο για να βγω τώρα...
:hehe: Winner, winner chicken dinner.
:shifty:
:hmm: Αμφιβάλλεις
Για πρόσεχε...
Πρώτο μάθημα έγραφα Βιολογία.
Η καθηγήτρια είχε τέτοιο άγχος που όταν τη ρωτούσαμε μας έλεγε τις απαντήσεις.:P Ούτε σκονάκια ούτε τίποτε.;)
Έπρεπε να΄χατε επιτηρήτρια τη μαμά μου.:whistle: Πραγματικά λυπάμαι το τμήμα που επιτηρεί κάθε φορά.:hehe:
Eγώ θέλω τον Ίαν.Ή έστω τον Ντιν.:(
Δεν είπα για κοτόπουλο. Είπα για φαίρυ.:P
Επίσης,θα συνεχίσω να αμφιβάλλω έως ώτου σε δω να ανεβάζεις φωτογραφία εδώ. Δηλαδή; Και εις τους αιώνας των αιώνων θα συνεχίσω να αμφιβάλω.;)
Προσέχω.:P

Ναι δεν πρόσθεσα ότι καπάκι την Παρασκευή γράφω Γεωμετρία :hmm:
Παναγία μου.:|
Δύο φορές θα βλέπω Μαθηματικό ως εισηγητή στο Λύκειο; Γιατί θεέ μου; Γιατί;:eek:
Ελπίζω ο πατέρας σου να μη τριγυρνάει σαν την κατσαρίδα που τη έχουν ψεκάσει με τέζα μέχρι να πας σπίτι και μόλις του πεις τι έγραψες (που θα γράψεις καλά,εγώ δεν έγραψα) να σε βρίζει.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Παναγία μου.:|
Δύο φορές θα βλέπω Μαθηματικό ως εισηγητή στο Λύκειο; Γιατί θεέ μου; Γιατί;:eek:
Ελπίζω ο πατέρας σου να μη τριγυρνάει σαν την κατσαρίδα που τη έχουν ψεκάσει με τέζα μέχρι να πας σπίτι και μόλις του πεις τι έγραψες (που θα γράψεις καλά,εγώ δεν έγραψα) να σε βρίζει.:confused:
Καλημέρα κιόλας,αλλά δυστυχώς θα βλέπεις 2 φορές εισηγητή μαθηματικό και θα βαθμολογεί και ξεχωριστά το κάθε μάθημα...Άλγεβρα & γεωμετρία:whatever:
Ο Θεός δεν βλέπω επίσης να σου απαντάει οπότε μην τον ρωτάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλημέρα κιόλας,αλλά δυστυχώς θα βλέπεις 2 φορές εισηγητή μαθηματικό και θα βαθμολογεί και ξεχωριστά το κάθε μάθημα...Άλγεβρα γεωμετρία:whatever:
Μάλιστα.
Ελπίζω αν κάνω Χημεία του χρόνου να μην έχω τον ίδιο καθηγητή με αυτόν της Φυσικής.
Εκτός και αν στο Λύκειο τη Χημεία τη διδάσκει Χημικός.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Επίσης,θα συνεχίσω να αμφιβάλλω έως ώτου σε δω να ανεβάζεις φωτογραφία εδώ. Δηλαδή; Και εις τους αιώνας των αιώνων θα συνεχίσω να αμφιβάλω.;)

Γιατί έχεις βάλει εσύ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μάλιστα.
Ελπίζω αν κάνω Χημεία του χρόνου να μην έχω τον ίδιο καθηγητή με αυτόν της Φυσικής.
Εκτός και αν στο Λύκειο τη Χημεία τη διδάσκει Χημικός.:|

Κουράγιο όλοι θα τα περάσουν αυτά :whatever::hehe:
Σε εμάς είναι ξεχωριστοί καθηγητές ευτυχώς..:whistle::whistle:
Τώρα σε εσάς δεν ξέρω τι θα κάνουν...Εγώ πιστεύω ότι την Χημεία την διδάσκει χημικός ρε δεν το ήξερες;:eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί έχεις βάλει εσύ; :hmm:
Ρε νούμερο,τι λες;
Ρώτα τα κακόμοιρα,είχαν την ατυχία να με δουν με τη γυαλαμπούκα κιόλας.:P
Πάντως αν έχεις δει γουρούνι από κοντά νομίζω δε χρειάζεται να με δεις.
Ίδια είμαι!:P

Κουράγιο όλοι θα τα περάσουν αυτά :whatever::hehe:
Σε εμάς είναι ξεχωριστοί καθηγητές ευτυχώς..:whistle::whistle:
Τώρα σε εσάς δεν ξέρω τι θα κάνουν...Εγώ πιστεύω ότι την Χημεία την διδάσκει χημικός ρε δεν το ήξερες;:eek::P
Στο Γυμνάσιο πέρυσι Χημεία μου έκανε Χημικός (κατά τύχη) και Φυσική ο ίδιος (δηλ. Χημικός)
Αν κρίνω από φέτος,Χημεία μου έκανε Φυσικός.
Γουατέβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αν υπάρχει χημικός στο σχολείο την διδάσκει αυτός. Στο δικό μας δεν υπάρχει και την κάνουν φυσική. Μόνο την κατεύθυνση κάνουν Χημικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Παναγία μου.:|
Δύο φορές θα βλέπω Μαθηματικό ως εισηγητή στο Λύκειο; Γιατί θεέ μου; Γιατί;:eek:
Ελπίζω ο πατέρας σου να μη τριγυρνάει σαν την κατσαρίδα που τη έχουν ψεκάσει με τέζα μέχρι να πας σπίτι και μόλις του πεις τι έγραψες (που θα γράψεις καλά,εγώ δεν έγραψα) να σε βρίζει.:confused:
Ω ναι, θα βλέπεις 2 φορές εισηγητή μαθηματικό , δυστυχώς για σενα :P
Και όχι, ευτυχώς δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα με τους δικούς μου
1.γιατί χωρίς να θέλω να το παινευτώ, στις εξετάσεις όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω γράψει κάτω από 19.5 μαθηματικά :P
2.γιατί γενικά δεν είναι πολύ πιεστικοί , ευτυχώς :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ρε νούμερο,τι λες;
Ρώτα τα κακόμοιρα,είχαν την ατυχία να με δουν με τη γυαλαμπούκα κιόλας.:P
Πάντως αν έχεις δει γουρούνι από κοντά νομίζω δε χρειάζεται να με δεις.
Ίδια είμαι!:P


Στο Γυμνάσιο πέρυσι Χημεία μου έκανε Χημικός (κατά τύχη) και Φυσική ο ίδιος (δηλ. Χημικός)
Αν κρίνω από φέτος,Χημεία μου έκανε Φυσικός.
Γουατέβα!
Όντως λέει αλήθεια έχει ανεβάσει φώτο τρομακτική βέβαια αλλά βλέπεται λιγάκι:whistle:
Καλά αν το ξανασκεφτώ 2 χρονιές έκανα χημεία με βιολόγο οκ οκ ρε δεν σκέφτηκα πριν μιλήσω:whistle:
Ω ναι, θα βλέπεις 2 φορές εισηγητή μαθηματικό , δυστυχώς για σενα :P
Και όχι, ευτυχώς δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα με τους δικούς μου
1.γιατί χωρίς να θέλω να το παινευτώ, στις εξετάσεις όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω γράψει κάτω από 19.5 μαθηματικά :P
2.γιατί γενικά δεν είναι πολύ πιεστικοί , ευτυχώς :whistle:
Στην πρώτη λυκείου είναι 5 ώρες την εβδομάδα κιόλας σύνολο :hehe:Το ξέρεις φυσικά :P
Στο πρώτο τετράμηνο 3 ώρες Άλγεβρα , 2 Γεωμετρία και στο δεύτερο το ανάποδο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Guten Morgen Kinder
φερυ η μαμα σου ειναι καθηγητρια; δεν το ηξερα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αν υπάρχει χημικός στο σχολείο την διδάσκει αυτός. Στο δικό μας δεν υπάρχει και την κάνουν φυσική. Μόνο την κατεύθυνση κάνουν Χημικοί.
Μάλιστα.

Ω ναι, θα βλέπεις 2 φορές εισηγητή μαθηματικό , δυστυχώς για σενα :P
Και όχι, ευτυχώς δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα με τους δικούς μου
1.γιατί χωρίς να θέλω να το παινευτώ, στις εξετάσεις όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω γράψει κάτω από 19.5 μαθηματικά :P
2.γιατί γενικά δεν είναι πολύ πιεστικοί , ευτυχώς :whistle:
Καλά και΄γω αν και τα μισώ 20 και 19 έγραφα μέχρι στιγμής στα Μαθηματικά και 18 Φυσική.
Φέτος βέβαια η διαφορά μεταξύ θετικών θεωρητικών μαθημάτων έγινε αισθητή.:P
Πράγμα που με εκνευρίζει γιατί δεν μπορώ να βλέπω χαλιαδούρες βαθμούς στον έλεγχο.:P
Η πλάκα είναι όταν ακούω από μία φίλη μου θεωρητικούρα τους βαθμούς της στα θετικά μένω με το στόμα ανοιχτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Όντως λέει αλήθεια έχει ανεβάσει φώτο τρομακτική βέβαια αλλά βλέπεται λιγάκι:whistle:
Καλά αν το ξανασκεφτώ 2 χρονιές έκανα χημεία με βιολόγο οκ οκ ρε δεν σκέφτηκα πριν μιλήσω:whistle:

Στην πρώτη λυκείου είναι 5 ώρες την εβδομάδα κιόλας σύνολο :hehe:Το ξέρεις φυσικά :P
Στο πρώτο τετράμηνο 3 ώρες Άλγεβρα , 2 Γεωμετρία και στο δεύτερο το ανάποδο :)
Εμάς ήταν 6 φορές την εβδομάδα όλη τη χρονιά , 3 Άλγεβρα και 3 Γεωμετρία :D Κάποια σχολεία το επιλέγουν αυτό, εμένα δε με χάλασε καθόλου. Άντε fairygirl αν είσαι τυχερή θα έχεις 6ωρο μαθηματικά του χρόνου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμάς ήταν 6 φορές την εβδομάδα όλη τη χρονιά , 3 Άλγεβρα και 3 Γεωμετρία :D Κάποια σχολεία το επιλέγουν αυτό, εμένα δε με χάλασε καθόλου. Άντε fairygirl αν είσαι τυχερή θα έχεις 6ωρο μαθηματικά του χρόνου :D

Aυτά λίγο πιο ήρεμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Aυτά λίγο πιο ήρεμα.:P
Πίστεψέ με, περισσότερο θα μισήσεις τις 5 ή 6 (δε θυμάμαι :P) ώρες Αρχαία την εβδομάδα που θα έχεις :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πίστεψέ με, περισσότερο θα μισήσεις τις 5 ή 6 (δε θυμάμαι :P) ώρες Αρχαία την εβδομάδα που θα έχεις :popcorn:
Τα Αρχαία δεν τα λατρεύω εξάλλου. Τα προτιμώ σε σύγκριση με τη Φυσική και τα Μαθηματικά.
Απλώς πρέπει να΄χω καλές σχέσεις με αυτά εως όταν καταφέρω να μπω Μεταφραστικό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Τα Αρχαία δεν τα λατρεύω εξάλλου. Τα προτιμώ σε σύγκριση με τη Φυσική και τα Μαθηματικά.
Απλώς πρέπει να΄χω καλές σχέσεις με αυτά εως όταν καταφέρω να μπω Μεταφραστικό.:P
Καλά και γω δεν τα μισώ αλλά οκ, κουράγιο, και μάλλον πρέπει να τα αγαπήσεις, ειδικά κάτι εισαγωγές που έχουν :blink:
Α άσχετο, άμα βλέπω για πολλή ώρα την είκόνα που έβαλες λίγο πιο πάνω , ή που θα πάθω επιληπτική κρίση ή που θα κουνάω και γω το κεφάλι μου σαν σπαστικός :P Μου συνέβη μόλις τώρα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά και γω δεν τα μισώ αλλά οκ, κουράγιο, και μάλλον πρέπει να τα αγαπήσεις, ειδικά κάτι εισαγωγές που έχουν :blink:
Α άσχετο, άμα βλέπω για πολλή ώρα την είκόνα που έβαλες λίγο πιο πάνω , ή που θα πάθω επιληπτική κρίση ή που θα κουνάω και γω το κεφάλι μου σαν σπαστικός :P Μου συνέβη μόλις τώρα :confused:
Εξετάσεις γαρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top