Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
να λυθουν και τα οικονοκμικα μας μηπως και πεσει η τιμη του καφε :P αληθεια εσυ τι θελεις να σπουδασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
να λυθουν και τα οικονοκμικα μας μηπως και πεσει η τιμη του καφε :P αληθεια εσυ τι θελεις να σπουδασεις?

σωστη! Βλεπε τι γραφω:whistle::whistle: εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ελατε στο τσατ μπας και αναστηθει
εχει πεσει νεκρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
τελεικα δεν θα γινεις καθηγιτρια γερμανικων ε...?Εγω σκεφτομε να σπουδασω στο Τμημα Κοινωνικης Εργασιας του ΑΤΕΙ Πατρας ή Ηρακλιου
απο εκει βγενεις Κοινωνικος Λειτουργος αμα θες να κοιταξεις μερικα επαγγελματα πηγενε εδω:epagelmata.oaed.gr και πηγενε στον Αλφαβιτικο Καταλογο εχει μιλαμε ολα τα επαγγελματα και καποιες χρησιμες πληροφοριες για αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τελεικα δεν θα γινεις καθηγιτρια γερμανικων ε...?Εγω σκεφτομε να σπουδασω στο Τμημα Κοινωνικης Εργασιας του ΑΤΕΙ Πατρας ή Ηρακλιου
απο εκει βγενεις Κοινωνικος Λειτουργος αμα θες να κοιταξεις μερικα επαγγελματα πηγενε εδω:epagelmata.oaed.gr και πηγενε στον Αλφαβιτικο Καταλογο εχει μιλαμε ολα τα επαγγελματα και καποιες χρησιμες πληροφοριες για αυτα

σε ευχαριστω :) την γερμανικη την εχω στο μυαλο μου... αλλα κοιτα. Χανω μορια απο την θετικη που σκοπευω να παω. Οποτε θα κανω τα παντα για να παω γερμανια, θα παρω πολλλα πτυχια και ολα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
σε ευχαριστω :) την γερμανικη την εχω στο μυαλο μου... αλλα κοιτα. Χανω μορια απο την θετικη που σκοπευω να παω. Οποτε θα κανω τα παντα για να παω γερμανια, θα παρω πολλλα πτυχια και ολα οκ!

γιατι για να πας γερμανια θες πολλα πτυχεια?και προς τι η μανια με την γερμανια αν επιτρεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
γιατι για να πας γερμανια θες πολλα πτυχεια?και προς τι η μανια με την γερμανια αν επιτρεπετε?

δεν ειπα αυτο. Στην Γερμανια μπορεις να πας και χωρις κανεναν. Απλα εγω θελω τα πτυχια. Εχμ.. ολα ξεκινησαν οταν αρχισα να κανω γερμανικα. Αρχικα τα λατρεψα ΜΟΝΟ ως γλωσσα:redface: στην α γυμν γνωρισα μια γερμανιδα καθηγητρια η οποια ηταν η νεα καθηγητρια των γερμανικων μου... Αφηερωσε πολλα μαθηματα για την κουλτουρα και τον πολιτισμο της Γερμανιας και μου αρεσε πολυ νοιωθω σαν να ''ταιριαζω'' εκει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
δεν ειπα αυτο. Στην Γερμανια μπορεις να πας και χωρις κανεναν. Απλα εγω θελω τα πτυχια. Εχμ.. ολα ξεκινησαν οταν αρχισα να κανω γερμανικα. Αρχικα τα λατρεψα ΜΟΝΟ ως γλωσσα:redface: στην α γυμν γνωρισα μια γερμανιδα καθηγητρια η οποια ηταν η νεα καθηγητρια των γερμανικων μου... Αφηερωσε πολλα μαθηματα για την κουλτουρα και τον πολιτισμο της Γερμανιας και μου αρεσε πολυ νοιωθω σαν να ''ταιριαζω'' εκει:)

καταλαβενω :) λοιπων σου ευχομαι να τα καταφερεις και να πας στην Γερμανια και να σου ερθουν ολα οπως θες ;)
εμενα θα μου αρεσε παρα πολυ να παω ειτε Νεα Υορκη ή στη Δανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μάλιστα, πακέτοοο :P Πρόσεχε τις ερωτήσεις κρίσεως ειδικά αν είναι για Βενιζέλους , ΕΑΜ , Ρώσικη επανάσταση , Πολυτεχνείο... :hmm: :P Εκτός αν είναι ανοιχτός σε διαφορετικές γνώμες (hope so)...
A btw έχετε την καλύτερη Ιστορία από κάθε τάξη , όχι σαν εμάς :/:
Μπα όχι δεν είναι.
Τι Ιστορία κάνετε;
Μεσαίωνας κλπ κλπ;
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μπα όχι δεν είναι.
Τι Ιστορία κάνετε;
Μεσαίωνας κλπ κλπ;
:confused:

Ναι γαμώ τις αυτοκρατορικές οικογένειες του Βυζαντίου :mad:
Εσένα ποια Ιστορία σ'αρέσει, αν όχι της τάξης σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι γαμώ τις αυτοκρατορικές οικογένειες του Βυζαντίου :mad:
Εσένα ποια Ιστορία σ'αρέσει, αν όχι της τάξης σου; :P
Μ'αρεσει η φετινή διότι ήταν κάτι που δεν ήξερα και που στην ουσία βγάζεις συμπεράσματα γιατί θεωρώ ότι βρισκόμαστε σε μία ηλίκια όπου μπορούμε με τον καθηγητή να κάνουμε συγκρίσεις τότε και σήμερα και δε μένεις μόνο στο επιφανειακό κομμάτι του να παπαγαλίσεις.
Πάντως,τη Βυζαντινή την απεχθάνομαιιιιιιιιιιιι.
Μετά επίσης μεγάλη λατρεία έχω και σε αυτής της Α' Λυκείου από όσα έχω ακούσει τουλάχιστον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καλημερα παιδακια μου:)πως τα πηγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μετά επίσης μεγάλη λατρεία έχω και σε αυτής της Α' Λυκείου από όσα έχω ακούσει τουλάχιστον.:P

Μην ελπίζεις, σκατά είναι.:P


Καλό μεσημέρι σε όλους.:)
Πάω να κάψω ακόμη λίγα εγκεφαλικά κύτταρα διαβάζοντας τα μισητά μου αρχαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μην ελπίζεις, σκατά είναι.:P


Καλό μεσημέρι σε όλους.:)
Πάω να κάψω ακόμη λίγα εγκεφαλικά κύτταρα διαβάζοντας τα μισητά μου αρχαία.

Αρχαια;:worry: καλη υπομονη κοπελια μου:kissing::kissing:
παρε για καλη ενεργεια:
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλημέρα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μην ελπίζεις, σκατά είναι.:P
Καλό μεσημέρι σε όλους.:)
Πάω να κάψω ακόμη λίγα εγκεφαλικά κύτταρα διαβάζοντας τα μισητά μου αρχαία.
Η Σοφία άλλα μου έλεγε.
Επίσης,εγώ του χρόνου λέω μακάρι να μας πάρει ένας Φυσικούλης που ήταν και στο γυμνάσιό μας παλιότερα και ο οποίος τώρα είναι στο Λύκειο.
Γενικά,θα πάθει την πλάκα του όποιος με πάρει στη Φυσική. Είμαι μαθήτρια για γερά νεύρα.:crazy:

Καλημέρα. ^^
Κακημέρα μπέιμπυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Την τσίτα σου αλλού. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χαχαχα ειναι μην σας αφησω 10 λεπτα~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top