Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αχχ πες μου οτι σου εστειλε ΜΗΝΥΜΑ γιαυτο... :knife::wacko: Να σου πω... Σορρυ κιολας, αλλα μηηηπως του εχεις δωσει λιγο παραπανω θαρρος? :hmm::hmm::hmm:

τι εννοεις ακριβως;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Italian dream... τέλεια η υπογραφή σου:D

Thanks!! :bigarmhug

τι εννοεις ακριβως;:hmm::hmm:

E, ξερεις... Εννοω αυτο που εννοω, δεν ειπα δα και καμια φιλοσοφια... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ιταλιαν. Για εξηγησε μ τι εννοεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ιταλιαν. Για εξηγησε μ τι εννοεις;

Εννοω ρε παιδι μου, ενταξει, στο κατω κατω ουτε φιλος σου ειναι, ουτε το αγορι σου, ουτε συγγενης σου. Ειναι αυτος που ειναι, και ακομα κι αν εχετε σχεση πολύ παραπανω απο την τυπικη, αυτο το βρισκω λιγο... ακραίο... :/:
Λεω μηπως εχει παρει λιγο παραπανω θαρρος από αυτό που χρειάζεται, και μπορει να μην βγεί σε καλό. Γνωμη μου πάντα.
Απλα εγω σου λεω, οταν γινεται αυτο μην δινεις και πολύ σημασία, απαντα με ευγενεια αλλα μην δινεις μεγαλες διαστασεις, και καντον νακαταλαβει μονος του οτι σε ενοχλει. Εγω αυτο θα εκανα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εννοω ρε παιδι μου, ενταξει, στο κατω κατω ουτε φιλος σου ειναι, ουτε το αγορι σου, ουτε συγγενης σου. Ειναι αυτος που ειναι, και ακομα κι αν εχετε σχεση πολύ παραπανω απο την τυπικη, αυτο το βρισκω λιγο... ακραίο... :/:
Λεω μηπως εχει παρει λιγο παραπανω θαρρος από αυτό που χρειάζεται, και μπορει να μην βγεί σε καλό. Γνωμη μου πάντα.
Απλα εγω σου λεω, οταν γινεται αυτο μην δινεις και πολύ σημασία, απαντα με ευγενεια αλλα μην δινεις μεγαλες διαστασεις, και καντον νακαταλαβει μονος του οτι σε ενοχλει. Εγω αυτο θα εκανα. :/:

εν μερη συμφωνω. Απλα δεν ξερω ρε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
εν μερη συμφωνω. Απλα δεν ξερω ρε:(

Τι να πω, παντως αν εμενα μου το ελεγε καποιος αλλος αυτο, οτι ο ξερεις ποιος του στελνει μηνυματ για καληνυχτα και καλημερα λες κι ειναι ο αραβωνιαστικος του ξερω γω, δεν θα το πστευα... :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι να πω, παντως αν εμενα μου το ελεγε καποιος αλλος αυτο, οτι ο ξερεις ποιος του στελνει μηνυματ για καληνυχτα και καλημερα λες κι ειναι ο αραβωνιαστικος του ξερω γω, δεν θα το πστευα... :eek:

:P:P :eek: αληθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

εεε, δεν ειναι λιγο περιεργο?? Εγω παντως με τους δικους μου δεν ειχα ποτε τετοια σχεση..

Εκτος βεβαια κι αν το κανει σε ολα τα παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τις καλησπέρες μου και από'μενα.:redface:
Σόφη,η Μελ. μου ζήτησε να σου πω ότι της έπεσε η σύνδεση στο internet.:redface:
Τώρα γεια σας,πάω να βρίσω για ακόμη μία φορά την πανεξυπνάδα τομαθηματικό που πήγε και μου διέλυσε όλο το στάιλν της επόμενης εβδομάδας.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Τις καλησπέρες μου και από'μενα.:redface:
Σόφη,η Μελ. μου ζήτησε να σου πω ότι της έπεσε η σύνδεση στο internet.:redface:
Τώρα γεια σας,πάω να βρίσω για ακόμη μία φορά την πανεξυπνάδα τομαθηματικό που πήγε και μου διέλυσε όλο το στάιλν της επόμενης εβδομάδας.:mad:

Γειααα!

Εχω πολύ περιέργεια να μάθω τι εννοείς... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εχω πολύ περιέργεια να μάθω τι εννοείς... :hmm::hmm::hmm:
Μιλάς με την αχρηστία προσωποποιημένη στη Φυσική.
Στα μαθηματικά είμαι διάολος και στη Φυσική στούρνος.
Βάζει λοιπόν επειδή είναι μεγάλη η ύλη στη Φυσική όλοι η Τρίτη ως προτεινόμενο μάθημα Φυσική.Είχα φτιαχτεί και΄γω να ντυθώ στα άσπρα να μπω στο φέρετρο και να φύγω.
Τς τς τς.:P
Πρώτο εξεταζόμενο μάθημα; Ιστορία.
Την οποία μόνο χρονολογίες πρέπει να κάτσω να μάθω,που σιγά μη μάθω.
Γράφω τον αιώνα και πολύ του είναι.
Ναι,κάνω τέλεια ανάλυση πηγών και δεν τις κοιτάω παρά ελάχιστα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το οτι ήσουν στούρνος το ξέραμε πριν μας το πεις. ΖΟΜΠΙ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το οτι ήσουν στούρνος το ξέραμε πριν μας το πεις. ΖΟΜΠΙ <3
Σου εύχομαι ολόψυχα να γράψεις 05 στη Φυσική (πάρτα κι'όλας :P) και να κλαις όλη την υπόλοιπη ημέρα.
Σοφία: Κάτι άκυρο που θυμήθηκα το υγρό(των φακών) το βρήκα 15 ευρώ.
Ε,άι στο διάολο. Θα πάρω ένα άλλο στα 13 ευρώ 300ml+120ml δώρο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μιλάς με την αχρηστία προσωποποιημένη στη Φυσική.
Στα μαθηματικά είμαι διάολος και στη Φυσική στούρνος.
Βάζει λοιπόν επειδή είναι μεγάλη η ύλη στη Φυσική όλοι η Τρίτη ως προτεινόμενο μάθημα Φυσική.Είχα φτιαχτεί και΄γω να ντυθώ στα άσπρα να μπω στο φέρετρο και να φύγω.
Τς τς τς.:P
Πρώτο εξεταζόμενο μάθημα; Ιστορία.
Την οποία μόνο χρονολογίες πρέπει να κάτσω να μάθω,που σιγά μη μάθω.
Γράφω τον αιώνα και πολύ του είναι.
Ναι,κάνω τέλεια ανάλυση πηγών και δεν τις κοιτάω παρά ελάχιστα.:redface:

απαπαπαπα, λιγα τα λογια σου για το μαθημα μου... :P
Τι είναι το προτεινόμενο μάθημα?

Στην ιστορια δεν της κανω καν την τιμη... Αντιγραφω απο την κολλητη μου, και πολύ της είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σου εύχομαι ολόψυχα να γράψεις 05 στη Φυσική (πάρτα κι'όλας :P) και να κλαις όλη την υπόλοιπη ημέρα.

Συγκεκριμένα, οτι και να γράψω έχω ήδη περάσει. Και θα γράψω καλά-αν αντί για τσούλα θερμότητα μας βάλει και άλλες εναλλακτικές. ΔΙΟΤΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΚΟΥΚΙ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και μας βάζει μισά δύσκολα-μισά εύκολα και μας ξεσκίζει το μυαλό, δεν μπορούμε να βρούμε εναλλακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και σε όλες... Καλή επιτυχία για τις εξετάσεις σας παιδιά. Υπομονή και μην απελπίζεστε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σου εύχομαι ολόψυχα να γράψεις 05 στη Φυσική (πάρτα κι'όλας :P) και να κλαις όλη την υπόλοιπη ημέρα.
Σοφία: Κάτι άκυρο που θυμήθηκα το υγρό(των φακών) το βρήκα 15 ευρώ.
Ε,άι στο διάολο. Θα πάρω ένα άλλο στα 13 ευρώ 300ml+120ml δώρο.:redface:
Ρε συ εγώ αυτό που σε είπα το βρήκα 8 ευρώ, λολ:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Deutsch... Lover :ενα λεξοτανιλ παρακαλω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γειαααα!! ετσι για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα των εξετασεων σας προτεινω να δειτε το συγκεκριμενο βιντεακι (κυριως απευθυνομαι στα κοριτσια) το οποιο εφτιαξα εγω με αλλες δυο φιλες μου!! ενα μονο θα πω ENJOY :inlove: https://www.youtube.com/watch?v=NoPhP3lDXNk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γειαααα!! ετσι για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα των εξετασεων σας προτεινω να δειτε το συγκεκριμενο βιντεακι (κυριως απευθυνομαι στα κοριτσια) το οποιο εφτιαξα εγω με αλλες δυο φιλες μου!! ενα μονο θα πω ENJOY :inlove: https://www.youtube.com/watch?v=NoPhP3lDXNk

Αχ κι εγω λεω θα εινια κατι που εχει σχεση με εξετασεις... :redface:
Ωραιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top