Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαχαχα. Όχι πάλι.:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=WEG-n4B71TY χαχαχααχαχαχα!!!



τι να πω....!!!λιθοβολειστε με για παραδειγματισμο!!!!χαχαχαχ:P:P ε οχι και λιγο ματι...τωρα τον δικαιολογεισ...δεν ξερουμε τι εκανε μονοσ του πισω απο τουσ θαμνουσ με την μαρια την παλαμιδου!!!:P:Pαντε γιατι πολυ αθωοσ βγηκε:P:P

για τον βοσκο της Μοσχουλας λετε?? τον γνωστο ματακια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=WEG-n4B71TY χαχαχααχαχαχα!!!

τι να πω....!!!λιθοβολειστε με για παραδειγματισμο!!!!χαχαχαχ:P:P ε οχι και λιγο ματι...τωρα τον δικαιολογεισ...δεν ξερουμε τι εκανε μονοσ του πισω απο τουσ θαμνουσ με την μαρια την παλαμιδου!!!:P:Pαντε γιατι πολυ αθωοσ βγηκε:P:P
Παλιές καλές εποχές όσον αφορά τον Πετρίδη, μόνο ο Μουτσινάς τον σχολιάζει:/::/::/:.

Δέχομαι να σε λιθοβολήσω. Χριστινιώ εγώ πιστεύω στην αθωότητα του βοσκού, η νεαρά τα έκανε όλα. Ήταν ικανή να τον κατηγορήσει για βιασμό επειδή πήγε να την σώσει!!!!!!!!!!! Πως την γλίτωσε ο καημένος ο βοσκός!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ξερει κανεις με τι ασχολειται η Τζουλια αυτον τον καιρο;;Εχω χασει τα ιχνη της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ξερει κανεις με τι ασχολειται η Τζουλια αυτον τον καιρο;;Εχω χασει τα ιχνη της
Νομίζω πως ήταν υποψήφια στις βουλευτικές εκλογές,άρα ασχολείται με την πολιτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
καλα ο πετριδησ ολα τα λεφτα νουμερο..ο μουτσινασ τον εχει ξεφτιλησει...χαχαχαχαχα ρε παιδια τι σωμα ειναι αυτο που εχει ο πετριδησ...που ραβεται ?βρισκει νουμερα με τοσε αμφιταμινεσ που παιρνει?>??:hmm:

μπα δεν νομιζω, αφου δεν εχει κανει ακομα μπαμ, καλα να λεμε :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
για τον βοσκο της Μοσχουλας λετε?? τον γνωστο ματακια??

εννοειται το βοσκο γνωστο στην πιατσα ωσ ηδονοβλεψια των βοουνων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οοο μι τζι πρεπει να βρω φορεμα ....
Εσεις τι κανετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ξερει κανεις με τι ασχολειται η Τζουλια αυτον τον καιρο;;Εχω χασει τα ιχνη της

εχει καβα!!!ετσι συνδυαζει εργασια και χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Νομίζω πως ήταν υποψήφια στις βουλευτικές εκλογές,άρα ασχολείται με την πολιτική.

:eek::eek::eek::eek::eek:
Με ποιο κομμα;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
αχα!!! λοιπον θα πω την γνωμη μου επι του θεματος! Λοιπον ο βοσκος ηταν ενα αθωο παλικαρι! η Μοσχουλα ηταν η σιγανοπαπαδιτσα!! ταχα μου ταχα μου χαμηλοβλεπουσα ομως για μπανιο στην θαλασσα ηξερε να παει τσιτσιδι! ο καημενος ο βοσκος -οπως και καθε αλλος αντρας- θα επερνε ματι οπως ειναι φυσικο! ισως εκανε και κατι αλλο αλλα δεν το λεμε εδω!! η μοσχουλα το ειχε καταλαβει οτι την παρακολουθουσε εκαε τα τσαλιμακια της για να πεσει ο βοσκος και να την σωσει και εγινε και το μοιραιο! αυτα ειχα να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Παλιές καλές εποχές όσον αφορά τον Πετρίδη, μόνο ο Μουτσινάς τον σχολιάζει:/::/::/:.

Δέχομαι να σε λιθοβολήσω. Χριστινιώ εγώ πιστεύω στην αθωότητα του βοσκού, η νεαρά τα έκανε όλα. Ήταν ικανή να τον κατηγορήσει για βιασμό επειδή πήγε να την σώσει!!!!!!!!!!! Πως την γλίτωσε ο καημένος ο βοσκός!!!!

μην το ψαχνεισ σοδομα και γομορα τοτε στην σκιαθο!!!!αλλα ενταξει αφου ηταν αθωοσ και δεν ηθελε τον πειρασμο γιατι στο τελοσ ελεγε αχ ασ ημουν φτωχο βοσκοπουλο και παλι?εεε?ΕΕΕΕ?ΜΗΠΩΣ ΠΕΘΥΜΗΣΕ ΤΗΝ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ?ολοκληρη αθηνα και αυτοσ δεν βρηκε μια γυναικα βρε παιδι μου?προβλημα θα χε!!μαλλον ειχε συνηθισει την κατσικα και ξενερωνε με οτιδηποτε αλλο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
αχα!!! λοιπον θα πω την γνωμη μου επι του θεματος! Λοιπον ο βοσκος ηταν ενα αθωο παλικαρι! η Μοσχουλα ηταν η σιγανοπαπαδιτσα!! ταχα μου ταχα μου χαμηλοβλεπουσα ομως για μπανιο στην θαλασσα ηξερε να παει τσιτσιδι!

Εσυ πώς καλυμπας στη θαλασσα;Ντυμενος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μην το ψαχνεισ σοδομα και γομορα τοτε στην σκιαθο!!!!αλλα ενταξει αφου ηταν αθωοσ και δεν ηθελε τον πειρασμο γιατι στο τελοσ ελεγε αχ ασ ημουν φτωχο βοσκοπουλο και παλι?εεε?ΕΕΕΕ?ΜΗΠΩΣ ΠΕΘΥΜΗΣΕ ΤΗΝ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ?ολοκληρη αθηνα και αυτοσ δεν βρηκε μια γυναικα βρε παιδι μου?προβλημα θα χε!!μαλλον ειχε συνηθισει την κατσικα και ξενερωνε με οτιδηποτε αλλο!!:P
Χριστινιώ σου προτείνω να αρχίσεις της συγγραφή βοηθήματος για την Λογοτεχνία.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top