Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγώ στην Έκθεση ήμουν εντελώς αναίσθητη, ούτε άγχος ούτε τίποτα, ακόμα κι όταν διάβασα το κείμενο. Όλοι όσοι με ήξεραν, απορούσαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγώ στην Έκθεση ήμουν εντελώς αναίσθητη, ούτε άγχος ούτε τίποτα, ακόμα κι όταν διάβασα το κείμενο. Όλοι όσοι με ήξεραν, απορούσαν.:P

εγω οταν διαβασα το κειμενο κοιταξα γυρω για να τσεκαρω γιατι ελεγα τι στο καλο εγω μονο δεν το καταλαβα?χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ναι αλλά εγώ συνέχισα το ίδιο βιολί και στο πανεπιστήμιο. ;)

Ναι, αλλά αφαίρεσες από την παράθεσή σου το ζουμί του μηνύματός μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εγω παλι αναρωτιεμαι πως και γιατι επιμενουν να επαναλαμβανουν τα αισθηματα τους,τις πραξεις απο αυτες τις εξετασεις που λεγονται πανελλαδικες.
δηλαδη .....αποτελει καποιο απωθημενο;νιωθεις καλυτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι, αλλά αφαίρεσες από την παράθεσή σου το ζουμί του μηνύματός μου.:P

Άνευ σημασίας και μία φορά δίνεις Πανελλαδικές, πώς να ξεχάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αφου μου ειπε με υφοσ εσυ θα κατσεισ κατω...και εξυπηρετουσε ολουσ τουσ αλλουσ και εμενα τελευταια:hmm:
Άσε, κι εμείς είχαμε έναν επιτηρητή περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εγω παλι αναρωτιεμαι πως και γιατι επιμενουν να επαναλαμβανουν τα αισθηματα τους,τις πραξεις απο αυτες τις εξετασεις που λεγονται πανελλαδικες.
δηλαδη .....αποτελει καποιο απωθημενο;νιωθεις καλυτερα;

Σίγουρα νιώθεις καλύτερα, ειδικά αν όλα αυτά τα εξιστορείς το καλοκαίρι αμέσως μετά τις Πανελλήνιες, αφού είναι κάτι τόσο πρόσφατο για εκείνον που έδωσε, και η μοναδική εμπειρία από τέτοιες εξετάσεις.
Μην ξεχνάς, επίσης, ότι φάγαμε ένα χρόνο, τουλάχιστον, ασχολούμενοι μόνο με αυτό.

Λογικό δεν είναι;
Άσε, κι εμείς είχαμε έναν επιτηρητή περίπτωση.

Κι εμείς, στην Ιστορία μάλιστα.
Τον διαολόστειλα και όλα καλά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Σίγουρα νιώθεις καλύτερα, ειδικά αν όλα αυτά τα εξιστορείς το καλοκαίρι αμέσως μετά τις Πανελλήνιες, αφού είναι κάτι τόσο πρόσφατο για εκείνον που έδωσε, και η μοναδική εμπειρία από τέτοιες εξετάσεις.
Μην ξεχνάς, επίσης, ότι φάγαμε ένα χρόνο, τουλάχιστον, ασχολούμενοι μόνο με αυτό.

Λογικό δεν είναι;

εγω το βρισκω λογικο επειδη ακριβως εχεις περασει 1 χρονο+ να μην τα αναμασας κλπ κλπ....
τεσπα,παντως σε κανει να νιωθεις ωραια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εγω το βρισκω λογικο επειδη ακριβως εχεις περασει 1 χρονο+ να μην τα αναμασας κλπ κλπ....
τεσπα,παντως σε κανει να νιωθεις ωραια;

Δεν είναι αυτό.
Είναι ότι μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας από τις 6 ημέρες για τις οποίες προετοιμαζόμασταν όλο το χρόνο, και τις οποίες περιμέναμε έναν ολόκληρο χρόνο, ή, προσωπικά-και όχι μόνο, τρία++ ολόκληρα χρόνια.
Δεν καταλαβαίνω πού κολλάς.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
@Rainbowarrior, κι εμείς στην Ιστορία , αλλα του τα είπε ένα χεράκι μια άλλη κοπέλα.:P Μας έλεγε μετά ο διευθυντής πως έπρεπε να κάνουμε τα παράπονά μας κατα την διάρκεια της εξέτασης. Να χάσουμε εμείς τον χρόνο μας επειδή η άλλη επιτηρήτρια δεν κατάλαβε πως ο άνθρωπος ήταν περίπτωση. Πφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
"Αλλάζω διεύθυνση ,αλλάζω σπίτι..Μετακομίζω στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ"

#το_χω_καψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Δεν είναι αυτό.
Είναι ότι μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας από τις 6 ημέρες για τις οποίες προετοιμαζόμασταν όλο το χρόνο, και τις οποίες περιμέναμε έναν ολόκληρο χρόνο, ή, προσωπικά-και όχι μόνο, τρία ολόκληρα χρόνια.
Δεν καταλαβαίνω πού κολλάς.:confused:
Καλέ άλλαξες όνομα εσύ :P
Τώρα το παρατήρησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Είναι κρίμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
"Αλλάζω διεύθυνση ,αλλάζω σπίτι..Μετακομίζω στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ"

#το_χω_καψει
Έτσι, μια χαρά είσαι. Εγώ έχω ένα κοκκινισμένο μάτι που με πονάει:P-σε χειρότερη μοίρα βρίσκομαι επομένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
"Αλλάζω διεύθυνση ,αλλάζω σπίτι..Μετακομίζω στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ"

#το_χω_καψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Έτσι, μια χαρά είσαι. Εγώ έχω ένα κοκκινισμένο μάτι που με πονάει:P-σε χειρότερη μοίρα βρίσκομαι επομένως.

αααα ναι....ειμαι σε καλύτερη φάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Άσχετο: έχει δει κανείς το Remember me? Αυτό με τον Pattinson :P
Αξίζει να το δω, μιας και το 'χω στο pc ή μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Άσχετο: έχει δει κανείς το Remember me? Αυτό με τον Pattinson :P
Αξίζει να το δω, μιας και το 'χω στο pc ή μπα?

Δες το και πες μας αν αξίζει, να το δούμε κι εμείς.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Άσχετο: έχει δει κανείς το Remember me? Αυτό με τον Pattinson :P
Αξίζει να το δω, μιας και το 'χω στο pc ή μπα?

αν και δεν μ αρεσει ο πατινσον αυτη η ταινια ειναι πολυ ωραια δεσ την..και εχε και κανα πακετο χαρτομαντηλα διπλα...θα τα χρειαστεισ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top