Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εγώ δεν έκανα ποτέ τον κόπο να τα διαβάσω.:(:P

Χάνεις. Ήταν ψαγμένα. :P

Χμ, μη λές τέτοια ανέκδοτα και στους μελλοντικούς μας πελάτες:P:P
Μη φοβάσαι. Θα τους λέω ό,τι θέλουν να ακούσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ δεν έκανα ποτέ τον κόπο να τα διαβάσω.:(:P
Ποτέ δεν είναι αργά.

Εγώ στα λατινικά πάντως, βρήκα να κάνω λάθος το venio. Δε θυμόμουν αν κάνει ventum ή venitum. :P
Πιο χαζό λάθος δε μπορούσα να βρω να κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν είπα σε κανέναν καθηγητή μου τι έγραψα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χαχα. Εγώ συνάντησα τυχαία την καθηγήτριά μου στο δρόμο, και με φόρτωσε στο αμάξι να πάμε να της πω τι έγραψα και να με γυρίσει στο σπίτι.
Είχε τα θέματα στα χέρια της, με κοιτάζει, και μου λέει πριν καν της πω τίποτα...: «Έτσι όπως τα υπολόγισα, δεν έχεις γράψει με τίποτα κάτω από 17.».:P:P:P Χαχαχα.


Εντάξει, ορκίζομαι πως αν έγραφα σε εκείνα τα θέματα με αυτό το γελοίο κείμενο του Θουκυδίδη, θα έγραφα 20 με τόνο.
Μακράν τα πιο εύκολα θέματα που υπήρξαν ως τώρα.

τι λέσ ρε του 2009 ουτε συνταξη ηθελε ουτε τιποτα...ακομα και τησ θετικησ το εβγαζαν:hmm:και οι βασεισ ανεβηκαν ελαχιστα..διπλη κωλοφαρδια ειχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν το έχω κάνει. Τα καλύτερα έπονται λοιπόν.:D

Δυστυχώς, δεν έπονται τέτοια καλύτερα, γιατί το μάθημα που ανέφερε ο Καίσαρας43946 είναι εκτός ύλης από την προηγούμενη δεκαετία.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά.

Εγώ στα λατινικά πάντως, βρήκα να κάνω λάθος το venio. Δε θυμόμουν αν κάνει ventum ή venitum. :P
Πιο χαζό λάθος δε μπορούσα να βρω να κάνω :P
u back?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χαχα εμενα ειχε στησει καραουλι εξω απο το σχολειο....χαχαχαχαχαχαχα:clapup: και μενα μου ειπε ενταξει 17 το λιγοτερο και μολισ ηρθε το 16.5 επαθε σοκ...χαχαχ αλλα ολα καλα:P

εγω επειδη δε τους ειχα πει μετάφραση τι έγραψα με υπολόγιζε γύρω στο 15,5 αλλα απ ότι μ πε μετά ο μπαμπάς όταν ειχε περάσει απο κει του ειχε πει οτι εγραψα απο 16,1-16,6:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν είπα σε κανέναν καθηγητή μου τι έγραψα;:P
Εγώ νεράκι κατέβασα όλη την έκθεση, όλες τις αναλύσεις των πηγών αυτολεξεί, όλο το γνωστό, κόμμα δε μου ξέφυγε:redface:
Έκανα και τη δύσκολη, και καλά δεν ήθελα. :P
Δε θα άντεχα να ήμουν στην άγνοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Δυστυχώς, δεν έπονται τέτοια καλύτερα, γιατί το μάθημα που ανέφερε ο Καίσαρας43946 είναι εκτός ύλης από την προηγούμενη δεκαετία.:P:P

Θα το αντέξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά.

Εγώ στα λατινικά πάντως, βρήκα να κάνω λάθος το venio. Δε θυμόμουν αν κάνει ventum ή venitum. :P
Πιο χαζό λάθος δε μπορούσα να βρω να κάνω :P

Κι όμως, πιο χαζό είναι το δικό μου:
Εγώ έκανα λάθος την αντωνυμία «omnis», την οποία έκλινα σε σχολείο και φροντιστήριο σε καθημερινή βάση.
Άσε, στα Λατινικά βιαζόμουν να βγω έξω από την τάξη, και γι' αυτό έγραψα 18,5. Δε συγκεντρώθηκα όπως έπρεπε, κι ενώ έκανα ολόσωστες όλες τις μετατροπές, έχασα από δύο τύπους στη γραμματική, μια δικαιολόγηση του συντακτικού (έκανα σωστή τη γερουνδιακή έλξη και τη δικαιολόγησα λάθος:whistle:), και μια λέξη στο συντακτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω επειδη δε τους ειχα πει μετάφραση τι έγραψα με υπολόγιζε γύρω στο 15,5 αλλα απ ότι μ πε μετά ο μπαμπάς όταν ειχε περάσει απο κει του ειχε πει οτι εγραψα απο 16,1-16,6:P

χαχαχα αρχαια πανω απο 16 ειναι αριστα ρε...:clapup: καλα ειμαστε λοιπον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δυστυχώς, δεν έπονται τέτοια καλύτερα, γιατί το μάθημα που ανέφερε ο Καίσαρας43946 είναι εκτός ύλης από την προηγούμενη δεκαετία.:P:P

Δεν ξέρω τι είναι στην ύλη. Εγώ τα είχα κάνει όλα. Και είναι δύο κείμενα.

Υγ.Λατινικά είναι σίγουρο 20. Παρέα με Ιστορία, Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν είπα σε κανέναν καθηγητή μου τι έγραψα;:P
Μη νομίζεις κι εγώ μόνο Αρχαία και Βιολογία είπα...
Στην εκθεση ειχα παει το σοκ της πρωτης μερας
στα κείμενα έκλαιγα για 3 μέρες
Ιστορία το είχα κι ήξερα απο μόνος μου πως είχα πάει
και Λατινικά μ αρκούσε που ειχα υπολογίσει 18 στη χειρότερη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
@Xριστίνα, το 2009 έπρεπε να κάνει ο Κουτρουμπέλης εκτιμήσεις, θα έδινε όλες τις σχολές του 1ου πεδίου πάνω απο 20.000.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω εκανα την εξησ μαλακια στα λατινικα και εχασα το 20...στην συμπερασματικη δεν εγραψα οτι υπαρχει ιδιομορφη ακολουθια χρονων !!!κατι που το εγραφα καθε μερα στοο φροντ...ΗΛΙΘΙΟ λαθοσ...χτυπιομουν ολη μερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
@Xριστίνα, το 2009 έπρεπε να κάνει ο Κουτρουμπέλης εκτιμήσεις, θα έδινε όλες τις σχολές του 1ου πεδίου πάνω απο 20.000.:P

αχχαχαχαχααχχαχαχαχχαχχαχααχχααχαχαχαχχααχαχ ποσο να τισ εδωσε αραγε?παντωσ τοτε δεν ειχε μαγαλη ανοδο...σκεψου οτι η φιλολογια θεσσ κατεβηκε κιολασ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κι όμως, πιο χαζό είναι το δικό μου:
Εγώ έκανα λάθος την αντωνυμία «omnis», την οποία έκλινα σε σχολείο και φροντιστήριο σε καθημερινή βάση.
Άσε, στα Λατινικά βιαζόμουν να βγω έξω από την τάξη, και γι' αυτό έγραψα 18,5. Δε συγκεντρώθηκα όπως έπρεπε, κι ενώ έκανα ολόσωστες όλες τις μετατροπές, έχασα από δύο τύπους στη γραμματική, μια δικαιολόγηση του συντακτικού (έκανα σωστή τη γερουνδιακή έλξη και τη δικαιολόγησα λάθος:whistle:), και μια λέξη στο συντακτικό.

Εγώ σε μισή ώρα είχα τελειώσει τα λατινικά και είχα πιάσει κουβέντα με την απέναντί μου :P Άσε που είχαμε 2,5 μέρες να τα διαβάσουμε και δε μπορούσα να σταθώ ούτε λεπτό πάνω απ' τα βιβλία. Αν δεν απατώμαι, 19,7 πρέπει να έγραψα? Ή κάτι παρόμοιο. Αν και το αγαπημένο μου μάθημα ήταν η έκθεση!

κανονισε εξοδο!!
Αθήνα ανεβαίνω μετά τις 22 σεπτέμβρη!
Ο καλός μου βέβαια θα είναι από πιο νωρίς :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top