Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
1ον να λείπουν σχόλια του τύπου κάπου αλλού αποσκοπούσα, διότι μόνος μου ένιωσα το άκουσμα του να θέλω να ασχοληθω με το ποδόσφαιρο!
2ον. Χα! [...] και την 7 και την 8 γ@μώ τον Ολυμπιακό... σε λέει κάτι αυτό;; Αν δεν είσασταν μπλεγμάνοι σε όλο το κύκλωμα που ξεσκεπάστηκε το κύπελλο θα το χαιρετούσατε από την Β' εθνική (υπερβάλλω λίιιγο μπατ ιτς οκ)
1ον,απλά αστειεύτηκα,αμά θίχτηκες τόσο το παίρνω πίσω
2ον,αυτό δεν πήγαινε καν σε σένα,αλλά και πάλι εγώ δε μίλησα με προσβλητικά λόγια για την ομάδα σου(και θα μπορούσα,πίστεψέ με,να το κάνω,μου έρχονται διάφορα συνθήματα στο μυαλό που αναφέρονται σε ένα νοστιμότατο γλυκό),οπότε κι εσύ δεν μπορείς να μιλάς έτσι.Τουλάχιστον αν θες να θεωρείσαι φίλαθλος κι όχι ένας ακόμα πορωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
1ον,απλά αστειεύτηκα,αμά θίχτηκες τόσο το παίρνω πίσω
2ον,αυτό δεν πήγαινε καν σε σένα,αλλά και πάλι εγώ δε μίλησα με προσβλητικά λόγια για την ομάδα σου(και θα μπορούσα,πίστεψέ με,να το κάνω,μου έρχονται διάφορα συνθήματα στο μυαλό που αναφέρονται σε ένα νοστιμότατο γλυκό),οπότε κι εσύ δεν μπορείς να μιλάς έτσι.Τουλάχιστον αν θες να θεωρείσαι φίλαθλος κι όχι ένας ακόμα πορωμένος.
1ον οκ δε θίχτηκα! ;) never mind! για τη Ριρίκα το λεω που την προηγούμενη φορά παραλίγο να με χωρίσει:redface::(:(
2ον Οκ... σορρυ απλα αυτες τις 2 μερες εχω πορωθει υπερ-αρκετα:P:P και παλι σορρυ αμα σε πειραζει να κανω και επεξεργασια το ποστ. πάντα φιλικα, Τάσος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
1ον οκ δε θίχτηκα! ;) never mind! για τη Ριρίκα το λεω που την προηγούμενη φορά παραλίγο να με χωρίσει:redface::(:(
2ον Οκ... σορρυ απλα αυτες τις 2 μερες εχω πορωθει υπερ-αρκετα:P:P και παλι σορρυ αμα σε πειραζει να κανω και επεξεργασια το ποστ. πάντα φιλικα, Τάσος!
Είπαμε ρε,σιγά!Απλά ήθελα να σου δώσωσ να καταλάβεις ότι καλό είναι να προσέχεις λίγο περισσότερο τους χαρακτηρισμούς σου...(φαντάσου αντί για μένα να ήταν κανάς πορωμένος γαύρος!θα ξέσπαγε καβγάς και δε λέει...)..Όσο για τον Πάοκ,οκ,είναι επιλογή σου να είσαι με τους χαμένους....!:P:D:P(το φιλικά εννοείται,cool)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Είπαμε ρε,σιγά!Απλά ήθελα να σου δώσωσ να καταλάβεις ότι καλό είναι να προσέχεις λίγο περισσότερο τους χαρακτηρισμούς σου...(φαντάσου αντί για μένα να ήταν κανάς πορωμένος γαύρος!θα ξέσπαγε καβγάς και δε λέει...)..Όσο για τον Πάοκ,οκ,είναι επιλογή σου να είσαι με τους χαμένους....!:P:D:P(το φιλικά εννοείται,cool)
ναι βρε οκ! χαχαχαχαχαχαχ!! θα δούμε φέτος!!! από πού είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ναι βρε οκ! χαχαχαχαχαχαχ!! θα δούμε φέτος!!! από πού είσαι;
Από Κρήτη..:clapup::clapup::clapup:(δε μένω δυστυχώς εκεί,απλά λατρεύω Κρήτη και γι' αυτό λέω πρώτα την καταγωγή;)....)Σε ένα χωριό στην Κορινθία μένω!Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Από Κρήτη..:clapup::clapup::clapup:(δε μένω δυστυχώς εκεί,απλά λατρεύω Κρήτη και γι' αυτό λέω πρώτα την καταγωγή;)....)Σε ένα χωριό στην Κορινθία μένω!Εσύ?
Εγώ πάλι καταγωγή από Μάνη.. Τέσπα. Μένω σε ένα χωριό δίπλα από τη Λιβαδειά. Άγιος Δημητριος λέγεται.. εδωωω https://maps.google.com/?ll=38.448312,22.992496&spn=0.015393,0.0421&t=h&z=15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλά να πελάσεις έτσω μωλό μου.:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οκ.:happy: Σμουτς:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλησπερα (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τι το καναμε εδω ρε παιδια?Καφενειο των φιλαθλων..........Ε?:mad:























χωρις εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα, α ρε Νίκο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν φταιμε εμεις νικο που δεν ησουν :pfff:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τι εχουμε εδω?ΠΑΟΚ VS OΣΦΠ και δεν συμμαζευεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχα ναι νικο:P
ο τασος τελευταια δεν ξερω τι επαθε..εγινε ΠΑΟΚ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καλησπέραα!:D
ΠΑΟΚ νς ΟΣΦΠ εχουμε?
εγω ειμαι μαζι με τα ΠΑΟΚΙΑΑΑ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
γεια σου νεφελη..τι κανεις??
νταξυ δικια μας εισαι εσυ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
χαχα καλα σοφακι εσυ? καλυτερα απο χθες?
και ναι δικια σας ειμαι! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παντα καλα:P
σε σχεση με χθες καλυτερα ειμαι αλλα παλι ποναω:(
ετσι μπραβο..ΠΑΟΚΑΡΑ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο ειχα πει οτι θα εισαι καλυτερα..οσο θα περναει ο καιρος δεν θα το νιωθεις τοσο πολυ;)
χαχαχα! παλια ημουν, τωρα δεν ασχολουμαι αλλα με επηρεασατε και ξαναεγινα παοκι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top