Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Να φύγει αλλά ευχάριστα όμως, να περάσω στη σχολή που θέλω και μετά ας φύγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Το θέμα είναι πως θα έχουμε σχολειο. Και εγω φετος ειμαι γ λυκειου και θα πρεπει να διαβαζω. πφφφφφφ αυτααα

Εμ αυτό είναι το θέμα.Πως θα είμαι Α με το νέο σύστημα και θα πρέπει να διαβάσω περισσότερο.
Αλλά καλό κουράγιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πάντως οι περσινοί που ταν με το νέο σύστημα καλα τα πήγαν.
Ναι σε ευχαριστώ, θα το χρειαστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
δεν μπορώ τη ζέστηηηηηηη
Το θέμα είναι πως θα έχουμε σχολειο. Και εγω φετος ειμαι γ λυκειου και θα πρεπει να διαβαζω. πφφφφφφ αυτααα

Ελα ρε συ,δεν θα δείξουν λίγη επιείκεια οι καθηγητές; Δεν νομίζω να σας βάζουν πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πάντως οι περσινοί που ταν με το νέο σύστημα καλα τα πήγαν.
Ναι σε ευχαριστώ, θα το χρειαστω

Ναι;Εγώ ακούω από παντού το αντίθετο.
Και πάνω από όλα καλή επιτυχία.Τι κατεύθυνση είσαι;Το έχουμε ξαναπεί αλλά..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ναι;Εγώ ακούω από παντού το αντίθετο.
Και πάνω από όλα καλή επιτυχία.Τι κατεύθυνση είσαι;Το έχουμε ξαναπεί αλλά..:redface:

Θα το δεις και μονη σου!
Θενξ θενξ! Θεωρητικη......για κλάματα. :P

Βάσια δεν ξερω! Είναι και ανάλογα τον καθηγητή αλλα λογικα θα μας προσέχουν φετος, τελευταία χρονιά, δεν θα μας ξανα δουν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Θα το δεις και μονη σου!
Θενξ θενξ! Θεωρητικη......για κλάματα. :P

Mακάρι!!Ακούω κάτι τρελά από συνομήλικους για φροντιστήρια σε όλα τα μαθήματα και έχω τρομοκρατηθεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μπα! Για κανενα λόγο σε ολα. Η ξαδερφη μου εκανε σε αρχαια κ έκθεση και αυτα για το διαγώνισμα και για τις εξετάσεις μαϊου κ πέρασε με 17. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Μπα! Για κανενα λόγο σε ολα. Η ξαδερφη μου εκανε σε αρχαια κ έκθεση και αυτα για το διαγώνισμα και για τις εξετάσεις μαϊου κ πέρασε με 17. ;)

Μια χαρά!Αν κάνω εγώ,θα κάνω σε μαθηματικά και φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ωραια. Αλλα μην το παρακανεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Νομίζω πως άρχισα να το παίρνω ζεστά το όλο θέμα της γ λυκείου :P

Έχω να κάνω όρια επανάληψη και μετά τέλος :D

Φυσική, προγραμμ. (τι κουταμάρα θεέ μου :P) και έκθεση και βιολογία μετά...Κανείς για βοήθεια? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καλημερα κοριτσια
βιβιαν ποσες ωρες διαβαζεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν το παιδί είναι διαβαστερό!
Βιολογια θα την διαβάζεις μονη σου ή με βοήθεια απο φροντ/ιδιαίτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
γειααααααα:P:P:P

γεια σ και σενα βιβιαν
π εφαγεσ χ8εσ πιτογυρο:pfff::pfff:

βιβιαν ακου τη μαγικη λε3η giroud:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αλόχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
καλημερα κοριτσια
βιβιαν ποσες ωρες διαβαζεις ?

3 ώρες και κάτι συνήθως..Από τις 11 μέχρι τις 2 με 2:30 (άλλο που σήμερα δεν έκατσα:whistle:)
(Και με διαλειμματάκια βέβαια :redface: )

Ανάλογα βέβαια και το κεφάλαιο και...τα κέφια :P

Αλλά εντάξει δεν μπορώ να πω οτι έχω λιωωωσει στο διαβάσμα..Λίγο χαλαρά ακόμα :P

Αν το παιδί είναι διαβαστερό!
Βιολογια θα την διαβάζεις μονη σου ή με βοήθεια απο φροντ/ιδιαίτερο;

Βιολογία κάνω σε φροντ. γιατί μόνη μου δεν θα μπορούσα να την βγάλω...Γενικά θέλω καθοδήγηση και βοήθεια γιατί δεν πιστεύω οτι εγώ σαν μαθήτρια είμαι ικανή να κάνω ένα μάθημα ολόκληρο μόνη μου...Θέλω να νιώθω σίγουρη οτι θα καλύψω κενά κτλκτλ..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ναι ρε παιδι μου και εγω τοσες ...αλλα σκεφτομαι οτι μπορω περισσοτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Mην αγχώνεστε για το πόσες ώρες διαβάζετε, άλλοι διαβάζουν πολύ, άλλοι 2-3 ωριτσες και τους φτάνει. Αν αισθάνεστε ότι έχετε καταλάβει αυτά που διαβάζετε, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Mην αγχώνεστε για το πόσες ώρες διαβάζετε, άλλοι διαβάζουν πολύ, άλλοι 2-3 ωριτσες και τους φτάνει. Αν αισθάνεστε ότι έχετε καταλάβει αυτά που διαβάζετε, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα :P

Aμ εγώ που είμαι ολίγον αναίσθητη και δεν μπορώ να καταλάβω οτι έχω καταλάβει αυτό που διαβάζω?:P

Ακόμα και αν πάω να λύσω ασκήσεις και τις κάνω, νομίζω ότι δεν τα έχω καταλάβει και οτι δεν θα γράψω σε διαγώνισμα/πανελλ.:redface:

Συνταγή βλακείας έτσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ουτε εγω δεν ειμαι καλα..... δεν ξερω αν εχω μαθει κατι ...δεν το καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top