Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,353 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Έχεις χτίσει μεγάλο fan club βλέπω:prettyplz:.
Περιμένοντας τα πολλά μέλη να έρθουν να επιβεβαιώσουν:

1714339068071.png


(Εντάξει, καλή είναι κατά βάθος)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
#Αλληλεγγύη_Στη_Πακ
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,353 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.
Όπως λέγαμε και στο δημοτικό, μιας και το έχω και πολύ πρόσφατο…, «κράζεις; θαυμάζεις» :pfff:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,353 μηνύματα.
Ούτε για κατάληψη να ψηφίζαμε
Αυτό είναι πιο σοβαρό και απο κατάληψη όμως :hehe:.
Όπως λέγαμε και στο δημοτικό, μιας και το έχω και πολύ πρόσφατο…, «κράζεις; θαυμάζεις» :pfff:
Εσένα ποιος να σε κράξει ; Δεν είσαι το πιο αξιαγάπητο πλασματάκι στο forum ; :pfff:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Όπως λέγαμε και στο δημοτικό, μιας και το έχω και πολύ πρόσφατο…, «κράζεις; θαυμάζεις» :pfff:
Πολύ πρόσφατα, μην κοιτάς που όταν εσύ έφευγες από το Δημοτικό ο Τσίπρας έλεγε ακόμα go back madame Merkel :prettyplz:
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
1714340230446.png


κλιμακώνονται οι εντάσεις
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
Δε ξερω τι φαση περνάω, οτνα εχω σχολείο θελω να τελειώνει, οταν δεν εχω θελω να αρχίσει, ειμαι παράλογος εγ
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
1714600809212.png


ηταν ωραίο τις πρώτες 4 φορες
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
Δε θα ξαναπιώ πρεζόκρασο στις 3 το πρωι
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Αα εντάξει, νομίζω έτσι εξηγούνται πολλά :laugh::laugh:
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.
Kalhmera
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,020 μηνύματα.

τι εννοεί μια γυναίκα αν λέει δημόσια μετά τη σχέση ότι ο πρώην ήταν σε όλα πολύ μικρός; :book:
Μετα τα εσβησε ολα και ειπε οτι δεν ηταν αυτη και οτι μπηκαν στο προφιλ της 🤣ταχα
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μισώ τις εργασίες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top