Καφετέρια του iSchool ΙΙ

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ
εμείς δεν κάναμε καν , η καθηγήτρια μας άφηνε να διαβάσουμε ό,τι θελαμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το μόνο πράγμα που μου έχει μείνει από αυτό το μάθημα είναι η Σπηλιά του Πλάτωνα.
Αυτό είναι τώρα στην ύλη της Γ λυκείου ανθρωπιστικών σπουδών
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,838 μηνύματα.
Mπα!! Δεν θυμάμαι καν να διδάχτηκα τέτοιο μάθημα. Βέβαια, έχουν περάσει αιώνες από τότε που τέλειωσα το σχολείο και ίσως τότε δεν υπήρχε. Μπορεί όμως να υπήρχε, αλλά να ήταν τόσο βαρετό που να το διέγραψα εντελώς από τη μνήμη μου.


Συγκέντρωνε καλό κόσμο γενικά απλά δεν ήταν μαζικής προτίμησης. Είχε την προτίμηση από ψαγμένες μαθήτριες Δία. Που ήθελαν κάτι πιο ψαγμένο από τα θρησκευτικά και τα καλλιτεχνικά. :)
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.
Αύριο γράφω φυσική στο φροντιστήριο. Θα σας φέρω τα καλά ή τα κακά μαντάτα. Αμα δεν ακουσετε απο μενα σημαινει οτι με πηρε ο καιμος
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Μια χαρά θα τα πας βρε. Προετοιμάστηκες, διάβασες (θέλω να πιστεύω), οπότε γιατί να μη γράψεις καλά στην τελική;
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.
Νταξ έγραψα 0.4²=1.6 και έχασα σλ αλλά κατά τ άλλα πήγε πάρα πολύ καλά θέλω να πιστεύω
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι εννοείς με το 0.4² (btw είναι =0,16) αλλά μπράβο σου.
ναι, το ξερω εκανα λαθος αλλα δεν πειραζει... θα δω τον βαθμο μου λογικα ως δωρο χριστουγεννων πριν κλείσουν. Πήγε καλα ομως μπορούσα και καλυτερα.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
ναι, το ξερω εκανα λαθος αλλα δεν πειραζει... θα δω τον βαθμο μου λογικα ως δωρο χριστουγεννων πριν κλείσουν. Πήγε καλα ομως μπορούσα και καλυτερα.
Ναι, έτσι ακριβώς πρέπει να το βλέπεις. Και βασικά τα διαγωνίσματα κατά την ταπεινή μου άποψη αυτό ακριβώς είναι, ευκαιρία να δεις τι δεν ξέρεις ώστε να το βελτιώσεις περαιτέρω, όχι λόγος για άγχος.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα , ευτυχία και ό,τι επιθυμείτε! <3
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.
Καλή χρονιά σε όλους!! Εύχομαι αυτός ο χρόνος να είναι γεμάτος επιτυχίες, υγεία και ευτυχία :clover:<3
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλή χρονιά να έχουμε! Καλή επιτυχία και σταδιοδρομία σε όσους θα συμμετέχουν στις Πανελλαδικές φέτος! :thumbsup:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,277 μηνύματα.
Μόλις ξύπνησα με τον χειρότερο πονοκέφαλο που έχω βιώσει.. Άξιζε ομως
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top