Καφετέρια του iSchool ΙΙ

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σαν χαρακτήρας είμαι εσωστρεφής, και εφτασα σε ενα επιπεδο με τα νεα παιδια του φροντιστηρίου μου να μιλάμε ανετα και να γελάμε, παω πισω στην αρχή γιατί θα αλλάξω κατεύθυνση και τμήμα, εσας πώς παει η μέρα σας :laugh:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εγκρίθηκε η αλλαγή τμήματος μου :alljumpy:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Επιτέλους άδεια απολύσεως.

Ανεβαίνω στη πόλη μου με πλοίο, πόσο ρομαντικό και υπέροχο.

Νόμιζα θα σάπιζα στο Φυλάκιο Κεντρικής Πύλης και στο γραφείο της Ίλης για πάντα.

Ένας κύκλος κλείνει.

22κσ, ΤΘ ΑΣΔΕΝ λελέ.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,577 μηνύματα.
Παρέλαβα τα συγγράμματα σήμερα. Έτσι όπως τα έβαλα το ένα πάνω στο άλλο, εκτιμώ ότι μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή θα τα έχω βγάλει! :worry:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ήρθε καινούρια διευθύντρια στο σχολείο μας και έχει ξεκινήσει πολλές μεταρρυθμίσεις και τώρα πάμε διδακτική επίσκεψη 2 φορές τον μήνα και δημιουργήθηκαν ομίλοι και χρησιμοποιούμε πλέον το εργαστήριο για πειράματα φυσικής / χημείας / βιολογίας. :jumpy:
Μόλις γύρισα απο κεραμεικό και έβρεχε. Καλή φαση

ΥΓ: πρώτο μάθημα βιολογίας στο φροντιστήριο. Πρέπει να κανω catch-up στους άλλους
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν το εκπα στην Αθήνα είναι κοντά στο καλών τεχνών;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς αν το εκπα στην Αθήνα είναι κοντά στο καλών τεχνών;
Το ΕΚΠΑ είναι διεσπαρμένο σε αρκετά κτίρια. Δεν νομίζω όμως κάποιο να είναι κοντά στην Καλών Τεχνών.

1698938009554.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Υπάρχει διαφορετικό κτίριο για κάθε σχολή ;;;
ε οχι και πολλα
υπαρχει το κεντρο ...ακαδημιας ,σολωνος με τα νομικα ,οικονομικα και παιδαγωγικα και η αχανης πανεπιστημιουπολη με τα αλλα
α και τα ιατρικα στο γουδι
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Το ΕΚΠΑ είναι διεσπαρμένο σε αρκετά κτίρια. Δεν νομίζω όμως κάποιο να είναι κοντά στην Καλών Τεχνών.

Το καλών τεχνών σε ποια περιοχή βρίσκεται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ε οχι και πολλα
υπαρχει το κεντρο ...ακαδημιας ,σολωνος με τα νομικα ,οικονομικα και παιδαγωγικα και η αχανης πανεπιστημιουπολη με τα αλλα
α και τα ιατρικα στο γουδι
Όταν λες αχανής πανεπιστημιούπολη; 😮
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Το καλών τεχνών σε ποια περιοχή βρίσκεται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όταν λες αχανής πανεπιστημιούπολη; 😮
στο μεσον της πειραιως στον ταυρο κοντα στην sato σε κατι παλια εργοστασια που πλημμυρίζουν .
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Το καλών τεχνών σε ποια περιοχή βρίσκεται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όταν λες αχανής πανεπιστημιούπολη; 😮
Ειναι αχανης διοτι ειναι αχανης... περπατιεται μονο με ειδικη εξαρτηση βουνου και κυνηγιου και προμηθειες και φυσικα με το λεωφορείο με τον αριθμο 250.

Να σκεφτεις αν εσαι βιολογικο και θες να πας για φαι στην λεσχη στην φιλοσοφικη το σκεφεσαι..τι να παω αφου μεχρι να γυρισω θα εχω χωνεψει?
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Άρα κοντά στων καλών τεχνών δεν υπάρχει καμία άλλη σχολή ;
Ειναι καπου στα 500m επι πειραιως η νεα πανεπιστημιουπολη του παδα με τις καλιτεχνικες σχολες και εχουν κανει και αδελφοτητα με την καλων τεχνων... δεν εχει λειτουργήσει ομως ακομα ,,οπου να ..
Kαι παρακατω ειναι η σχολη του εθνικου θεατρου ..εκει στο leroy.
ασχετο
Ειναι και τα γραφεια της ΝΔ παρακατω ,,καμια σχeση με πανεπιστημιο βεβαια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπάρχουμε και εμείς στα Ψαχνά. (Εκτός Αθήνας) ✌️
ωραια ουζα και ψαρακια διπλα στην θαλασσα.
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Άσχετο , αλλά για ισπανική φιλολογία πρέπει να γράψεις στο ειδικό μάθημα τουλάχιστον 10;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top