Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.
Xέσε μέσα δεν κλείσαμε ουτε καν εναν μηνα και εχω κουραστει αρκετα
Ξέρω, αγαπητέ μου, πως νιώθεις. Όλοι από εκεί περάσαμε.
Προσπάθησε να διαμορφώσεις το πρόγραμμά σου έτσι ώστε να βρίσκεις ελεύθερο χρόνο για ξεκούραση. Προσπάθησε να βγαίνεις έξω και να περπατάς για να ξεσκάσεις. Εμένα αυτό με βοήθησε πολύ.

Υπομονή θέλει και οι κόποι θα ανταμειφθούν με ψυχραιμία :console:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Βεβαίως το οτι λέω οτι ειμαι κουρασμένος είναι υποκριτικό, αφού έχω ελεύθερο χρονο αν και πολύ λιγότερος απο πρίν που αξιοποιώ για να ακούω τραγούδια ή να παίζω κιθάρα, ενώ υπαρχουν αλλοι που δεν βρίσκουν χρόνο καν να φανε, αλλα σήμερα (μαζί με φροντιστήριο) κάναμε 6 ωρες φυσική, την πέμπτη 8 ωρες μαθηματικά, αυτό είναι το κουραστικό. Συν τα διαγωνίσματα. Παρολα αυτά είμαι ευγνώμων παλι που έχω την οικονομική ικανότητα να πάω σε φροντιστήριο. Τουλάχιστον αύριο έχουμε εκδρομή με το σχολείο οπότε θα ξεσκάσω λιγο
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Πού; (αν επιτρέπεται)
Σε κάτι αρχαία της Κορίνθου. Εγώ περισσότερο ανυπομονώ γιατί θα φέρω ενα τετράδιο και θα γράφω πραγματάκια παρά την ιστορία :laugh:
Καλά να περάσεις :)
Ευχαριστώ πάρα πολυ!
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Κάναμε σήμερα εκλογές για το 15μελές του σχολείου μας και για λίγο νευρίασα οταν ειδα τα αποτελέσματα αλλα μετά θυμήθηκα οτι ζουμε σε μια χωρα που εβγαλαν δευτερη γυρα την ΝΔ και ξαφνικα μου βγαζει νοημα να γινεται το ίδιο σε μικρότερη κλίμακα
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,147 μηνύματα.
Βάζω στα άρβυλα πωλητήριο,
Φέρτε φέρτε το γαμημένο απολυτήριο.

38ΚΣ ΠΗΞΤΕ ΠΟΥΣΤΟΝΕΑ
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΑΜΕΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.


Η κλοουνιά έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο.

Η κυβέρνηση θα κάνει τα πάντα, εκτός από το να βρει μια κανονική λύση.

Γελοίοι
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.
Μας άγχωσε ο γερμανικός σήμερα :closed-topic:
 

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς πως μπορώ να βρω σε αρχείο την βεβαίωση ενεργού φοιτητή; Σπουδάζω στην Πάτρα
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.

Katsa04

Νεοφερμένος

Ο Katsa04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,513 μηνύματα.
Τίποτα :)
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω μια γραφίδα και ενα digitizer απο το πλαίσιο για να κανω σχήματα φυσικής και μαθηματικά και να μην χαλάω χαρτί και μελάνι... Λετε να αξίζει;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάρω μια γραφίδα και ενα digitizer απο το πλαίσιο για να κανω σχήματα φυσικής και μαθηματικά και να μην χαλάω χαρτί και μελάνι... Λετε να αξίζει;
Δε νομίζω ότι αξίζει στο πλαίσιο λυκείου, επίσης καλό είναι να κάνεις σχήματα σε χαρτί για να εξασκείσαι για τις πανελλήνιες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top