Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Το οτι τους έχουν χεσμένους είναι δεδομένο :hehe: .
Αλλά είναι ένα περίεργο πράγμα ρε παιδί μου...διαχρονικό παράπονο των φοιτητών οτι οι γραμματείες ξύνονται , και διαχρονικό παράπονο της γραμματείας οτι έχουν να ασχοληθούν με τόσα . Ειλικρινά απορώ γιατί δεν παίρνουν περισσότερο κόσμο ή δεν αυτοματοποιούν διαδικασίες αφού είναι τόσος πολύς πια ο φόρτος τους για να είναι όλοι ικανοποιημένοι :redface: .
Καταλαβαινω οτι αυτο το διαστημα που ερχονται κ νεοι φοιτητες υπαρχει τρομερη κινηση και φανταζομαι συνεχεια χτυπαει το τηλεφωνο. Αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα βγαζουν και σε νορμαλ χρονο. Βγαλανε που βγαλανε το προγραμμα ας γραψουν και μια ημερομηνια διπλα ή εστω να βγει σχετικα νωρις και οχι την μερα που θα ξεκινησουμε(ετσι το κοβω πλεον, Δευτερα στις 8 η ωρα ανακοινωση ή μπορει να μην πουν κ τπτ) 🤣. Τα τελευταια που λες με αυτοματοποιημενες διαδικασιες κλπ μακαρι να γινουν αλλα μ φαινονται σαν ονειρα απατηλα :console:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
Καταλαβαινω οτι αυτο το διαστημα που ερχονται κ νεοι φοιτητες υπαρχει τρομερη κινηση και φανταζομαι συνεχεια χτυπαει το τηλεφωνο.
Ναι και η μοίρα του τηλεφώνου είναι να σηκώνεται και να κλείνει :hehe: .
Αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα βγαζουν και σε νορμαλ χρονο. Βγαλανε που βγαλανε το προγραμμα ας γραψουν και μια ημερομηνια διπλα ή εστω να βγει σχετικα νωρις και οχι την μερα που θα ξεκινησουμε(ετσι το κοβω πλεον, Δευτερα στις 8 η ωρα ανακοινωση ή μπορει να μην πουν κ τπτ) 🤣.
Καλά μεταξύ μας την πρώτη εβδομάδα συνήθως πέφτει τρελό ξύσιμο και δεν κάνεις κανένας στην ουσία .
Οι εξαιρέσεις ελάχιστες . Οπότε...κανένα άγχος .
Τα τελευταια που λες με αυτοματοποιημενες διαδικασιες κλπ μακαρι να γινουν αλλα μ φαινονται σαν ονειρα απατηλα :console:
Θέμα διάθεσης είναι γιατί κατά τα άλλα μιλάμε για απλά πράγματα . Δηλαδή και φοιτητής μπορεί να τα αυτοματοποιήσει αυτά φαντάσου . Για την ακρίβεια ακόμα και τέτοιες διπλωματικές δίνουν ορισμένες φορές μερικοί :hehe: :whatever: .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Στο Πα.Πα. ξεκινάμε μεθαύριο. Άλλο που δεν θα πατήσω.
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Θα είμαι Ναύπλιο, λόγω το ότι ξεκινάει η Αδερφή μου τις σπουδές το επόμενο Σαββατοκύριακο, οπότε ρε Ιωάννα, άμα θες πάρε και τον @Than003 και ελάτε εκεί, να γνωριστούμε.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,565 μηνύματα.

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εμείς στα Ψαχνά ξεκινάμε την Τετάρτη. Μετά κλείνουμε από Παρασκευή εώς Δευτέρα λόγω δημοτικών/περιφερειακών εκλογών.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Θα είμαι Ναύπλιο, λόγω το ότι ξεκινάει η Αδερφή μου τις σπουδές το επόμενο Σαββατοκύριακο, οπότε ρε Ιωάννα, άμα θες πάρε και τον @Than003 και ελάτε εκεί, να γνωριστούμε.
Φίλε μου πολύ θα το ήθελα αλλά Θεσσαλονίκη θα είμαι, ε με Ναύπλιο απέχει λίγο
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,565 μηνύματα.
Και Ναύπλιο-πατρα δεν το λες και κοντά , είναι πάνω από δύο ώρες 😅 Και δεν είναι κατάλληλη περίοδος για εκδρομές , ίσως κάποια άλλη φορά
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι πως δεν το έχω εύκολο να βρω μεταφορικό να έρθω. Αλλά αν κανονιστεί ποτέ κάτι μέσα Πάτρα, να μου πείτε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Ερώτηση γιατί καίγομαι.

Ο αρ. απολυτηρίου είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου που αναγράφεται στο πάνω μέρος αριστερά στο απολυτήριο λυκείου;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ερώτηση γιατί καίγομαι.

Ο αρ. απολυτηρίου είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου που αναγράφεται στο πάνω μέρος αριστερά στο απολυτήριο λυκείου;
Ναι αυτό με την ημερομηνία αποφοίτησης
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Ερώτηση γιατί καίγομαι.

Ο αρ. απολυτηρίου είναι ο αριθμός πρωτοκόλλου που αναγράφεται στο πάνω μέρος αριστερά στο απολυτήριο λυκείου;
ναι αυτο ειναι ...
1696432373543.png
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Τον αριθμό δημοτολογίου τον παίρνω από το πιστοποιητικό γέννησης ή από το απολυτήριο; Είναι διαφορετικοί για κάποιο λόγο.
Κανονικά έπρεπε να είναι ίδιοι. Λογικά ο σωστός είναι στο πιστοποιητικό. Όμως αν άλλσξες δήμο, άλλαξε κι ο αριθμός. Έτσι κι αλλιώς δεν θα προσέξει κανένας το λάθος.

1696435095901.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top