Καφετέρια του iSchool ΙΙ

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,802 μηνύματα.
Όταν το πανεπιστήμιο σου έχει βγάλει ανακοίνωση για την στέγαση για ΟΛΕΣ τις κατηγορίες φοιτητών εκτός από τους πρωτοετής και δεν έχεις ιδέα πότε θα ξεκινήσουν οι αιτήσεις, αν θα σε δεχτούν καν, και για πόσο χρονικό διάστημα θα μένεις σε ξενοδοχείο που σε εκμεταλλεύονται κανονικότατα για να βγάλουν το φράγκο. :rant:
Δυστυχώς έτσι γίνεται, Κάμπια μου. Πρώτα θα ολοκληρωθούν οι εγγραφές κι μετά θα βγει σχετική ανακοίνωση. Από μέσα Οκτώβρη να υπολογίζεις.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Οταν γυρνάς 3 το πρωι απο το φεστιβαλ ΚΝΕ και την επομενη αμεσως μερα γραφεις εκθεση φροντιστηριο, καλη φαση
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Όταν το πανεπιστήμιο σου έχει βγάλει ανακοίνωση για την στέγαση για ΟΛΕΣ τις κατηγορίες φοιτητών εκτός από τους πρωτοετής και δεν έχεις ιδέα πότε θα ξεκινήσουν οι αιτήσεις, αν θα σε δεχτούν καν, και για πόσο χρονικό διάστημα θα μένεις σε ξενοδοχείο που σε εκμεταλλεύονται κανονικότατα για να βγάλουν το φράγκο. :rant:
Κάθε αρχή και δύσκολη, Κάμπια μου.

Καλή υπομονή!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.
@Micro τελικά άνοιξαν οι εγγραφές στο Πα.Πα; Μας γκάστρωσαν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άκυρο, ανακοινώθηκε το πότε ξεκινάνε…

IMG_4576.jpeg
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Όταν το πανεπιστήμιο σου έχει βγάλει ανακοίνωση για την στέγαση για ΟΛΕΣ τις κατηγορίες φοιτητών εκτός από τους πρωτοετής και δεν έχεις ιδέα πότε θα ξεκινήσουν οι αιτήσεις, αν θα σε δεχτούν καν, και για πόσο χρονικό διάστημα θα μένεις σε ξενοδοχείο που σε εκμεταλλεύονται κανονικότατα για να βγάλουν το φράγκο. :rant:
Ειμαι και εγω κερκυρα αυτη τη περιοδο, πρπει να γνωριστουμε ρε θηρίο.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.
@Micro τελικά άνοιξαν οι εγγραφές στο Πα.Πα; Μας γκάστρωσαν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άκυρο, ανακοινώθηκε το πότε ξεκινάνε…

View attachment 122739
Τώρα το είδα αυτό , καλά πότε θα ξεκινήσουν τα μαθήματα;; και εγώ έλεγα να πάω Πάτρα αυτή την εβδομάδα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Μας ανέβαλλαν την σχολική εκδρομή αυριο λόγω της βροχής. Βγαίνω στο προαύλιο, εχει ήλιο.
Όλοι κανανε 5ωρο, εκτος απο το τμήμα μας, εμείς κανονικά 7ωρο. Έλειπε η καθηγήτρια Θρησκευτικών και δε μπορουσε να μετακινηθεί λόγω βροχών.
Λένε οτι θα βρέξει πάλι αύριο και έχουμε 2ωρο μαζί της. ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 3Ο ΟΡΟΦΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
δεν εχει και καγκελα και ειναι βολικό
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Μας ανέβαλλαν την σχολική εκδρομή αυριο λόγω της βροχής. Βγαίνω στο προαύλιο, εχει ήλιο.
Όλοι κανανε 5ωρο, εκτος απο το τμήμα μας, εμείς κανονικά 7ωρο. Έλειπε η καθηγήτρια Θρησκευτικών και δε μπορουσε να μετακινηθεί λόγω βροχών.
Λένε οτι θα βρέξει πάλι αύριο και έχουμε 2ωρο μαζί της. ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 3Ο ΟΡΟΦΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
δεν εχει και καγκελα και ειναι βολικό
Σαν να ακούω τον εαυτό μου πέρυσι
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μας ανέβαλλαν την σχολική εκδρομή αυριο λόγω της βροχής. Βγαίνω στο προαύλιο, εχει ήλιο.
Όλοι κανανε 5ωρο, εκτος απο το τμήμα μας, εμείς κανονικά 7ωρο. Έλειπε η καθηγήτρια Θρησκευτικών και δε μπορουσε να μετακινηθεί λόγω βροχών.
Λένε οτι θα βρέξει πάλι αύριο και έχουμε 2ωρο μαζί της. ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 3Ο ΟΡΟΦΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
δεν εχει και καγκελα και ειναι βολικό
Γιατί , στη Θεσσαλία; ήταν να ανοίξουν στις 11 τα σχολεία και έχει πάει 27 και ακόμα ..
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
Γιατί , στη Θεσσαλία; ήταν να ανοίξουν στις 11 τα σχολεία και έχει πάει 27 και ακόμα ..
Χαλάλι τους, αν είχαν και αυτοί 2ωρο με μια θρησκευτικού που λέει οτι η φυσική και η χημεία ειναι επιστήμες που αναιρούν η μια την αλλη γιατι έχουν ως δομικο στοιχειο το ατομο και το κυτταρο αντιστοιχα και οτι τα θρησκευτικα ειναι η μονη αγνη επιστήμη, τα μαθηματικά για τον θεό είναι 1+1=3 γιατι ειναι μονίμως μια διάσταση πέρα απο οτι μπορούμε να φανταστούμε (και μιας και μιλαμε για θεσσαλία) οτι οι πλημμύρες στη Θεσσαλία ήταν θέλημα θεού και οτι οι θάνατοι και ολα τα κακα του κοσμου ειναι για το ευρύτερο καλό και οτι το μονο σημαντικο δώρο που προσφέρθηκε στους πλημμυρόπληκτους είναι οι εικόνες της παναγίας απο το Άγιο Όρος ούτε αυτοί θα θέλανε να πανε
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Περπατώ εις το δάσος και βλέπω ένα γίδι,
μήπως αντί για απολυτήριο
θα πάρω ένα αρχίδι;

57κσ
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Έβγαλαν ανακοίνωση ότι ξεκινάμε 10 Οκτώβρη τη σχολή 😮 Έχω βαρεθεί θέλω να αρχίσω το διάβασμα. Το αφήνω αυτό εδώ να το βλέπω να γελάω στην εξεταστική.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 968 μηνύματα.
Έβγαλαν ανακοίνωση ότι ξεκινάμε 10 Οκτώβρη τη σχολή 😮 Έχω βαρεθεί θέλω να αρχίσω το διάβασμα. Το αφήνω αυτό εδώ να το βλέπω να γελάω στην εξεταστική.
Τουλαχιστον εσεις ξερετε, σε εμας ακομη κοιμουνται. Μονο προγραμμα εβγαλαν χωρις ημερομηνια εναρξης 🥲🥲
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ούτε σ' εμάς έχουν βγάλει πρόγραμμα.
Θεωρώ ότι θα ανακοινωθεί ή στις 2 Οκτωβρίου ή λίγο πιο μετά
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,802 μηνύματα.
Στα πανεπιστήμια της Αττικης πάντως, πάντα ξεκινουσαμε λίγο πιο αργά σε σχέση με αλλά ιδρύματα, όποτε μη σας φαίνεται περίεργο :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top