Καφετέρια του iSchool ΙΙ

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ είδα ότι στην ύλη της φυσικής που έχουμε πρώτο εξάμηνο έχει κβαντομηχανική και κύματα στις πρώτες διαλέξεις οπότε να ένα καλό που βγήκε από τη φετινή ύλη της φυσικής πανελληνίων αφού τα ξέρουμε ήδη 🤷
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Όταν λέω οτι θα ξεκινήσω απο την 1η γυμνασίου εννοώ οτι θα ξεκινήσω την κάλυψη κενών στα μαθηματικά για να δώσω απο άλλο πεδίο ξεκινώντας απο την ύλη του Γυμνασίου. Απο ότι θυμάμαι ήσουν 3ο πεδίο και είχες πει οτι δεν έχει νόημα να άλλαξεις, πώς και έτσι;
ναι ξεκίνα, δεν είναι τόσο δύσκολα όσο τα έχουμε στο μυαλό μας σαν μπαμπούλες
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,473 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ είδα ότι στην ύλη της φυσικής που έχουμε πρώτο εξάμηνο έχει κβαντομηχανική και κύματα στις πρώτες διαλέξεις οπότε να ένα καλό που βγήκε από τη φετινή ύλη της φυσικής πανελληνίων αφού τα ξέρουμε ήδη 🤷
Μας κυνηγάει παντού :eek: :no:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,510 μηνύματα.
Βαριέμαι τόσο πολύ να διαβάσω που οι δουλειές του σπιτιού παρουσιάζουν ενδιαφέρον.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,499 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.
A648717F-D549-43C7-B5F0-038679AFCBAA.jpeg

All new beginnings θέλουν και καινούργιους (μεγαλύτερους) πίνακες. Άντε, καλή σχολική χρόνια σε όλους και κουράγιο σε όσους δίνουν (και ξαναδίνουν) :)
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,473 μηνύματα.
View attachment 121329
All new beginnings θέλουν και καινούργιους (μεγαλύτερους) πίνακες. Άντε, καλή σχολική χρόνια σε όλους και κουράγιο σε όσους δίνουν (και ξαναδίνουν) :)
Είχα δει που είχες απαντήσει στον αρκο και έψαχνα και εγώ έναν τέτοιο. Είχα πάει στο jumbo στον Άγιο Ανδρέα και δεν βρήκα τίποτα.
Καλή αρχή τζοτζι :hug:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.
Είχα δει που είχες απαντήσει στον αρκο και έψαχνα και εγώ έναν τέτοιο. Είχα πάει στο jumbo στον Άγιο Ανδρέα και δεν βρήκα τίποτα.
Καλή αρχή τζοτζι :hug:
Veso Mare (Ακτή Δυμαίων 17) θα βρεις σίγουρα. Εγώ σήμερα πήγα. Έχει τα πάντα. Σε ευχαριστώ πολύ Μίκρο μου <3 Καλή αρχή και σε εσένα. Μην μας ξεχάσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στην προετοιμασία σας παιδιά!
Εγώ είχα πακέτα Α4 εκτυπωτικό χαρτί από το Πλαίσιο και τα χρησιμοποιούσα ως πίνακες για επίλυση ασκήσεων, χωρίς σβήσιμο, μαζική κατανάλωση με γράψιμο με στυλό. :)
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,510 μηνύματα.
Καθόλου! Ναι, Jumbo. 10 ευρώ ο πάνω, 7 ευρώ ο κάτω.

Σύγκριση μεγέθους (θα το δείξω με το χέρι μου):

View attachment 121338
Μεγάλος

View attachment 121339
Μικρός
Παίρνεις ποσοστά από το jumbo; Έχω καιρό να δω τέτοιο προμοτάρισμα.


Καλή επιτυχία στην προετοιμασία σας παιδιά!
Εγώ είχα πακέτα Α4 εκτυπωτικό χαρτί από το Πλαίσιο και τα χρησιμοποιούσα ως πίνακες για επίλυση ασκήσεων, χωρίς σβήσιμο, μαζική κατανάλωση με γράψιμο με στυλό. :)
Ναι και γω αυτό έκανα. Είχα πάρει κάποτε και πίνακα, αλλά δε με βόλευε όπως το χαρτί και το στυλό.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,308 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στην προετοιμασία σας παιδιά!
Εγώ είχα πακέτα Α4 εκτυπωτικό χαρτί από το Πλαίσιο και τα χρησιμοποιούσα ως πίνακες για επίλυση ασκήσεων, χωρίς σβήσιμο, μαζική κατανάλωση με γράψιμο με στυλό. :)
Ο πίνακας με την κιμωλία είναι αξεπέραστος( και έχω δοκιμάσει πολλά πράγματα )...αλλά γίνεται όλο το σπίτι μπου..λ@ :hehe: .
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στην προετοιμασία σας παιδιά!
Εγώ είχα πακέτα Α4 εκτυπωτικό χαρτί από το Πλαίσιο και τα χρησιμοποιούσα ως πίνακες για επίλυση ασκήσεων, χωρίς σβήσιμο, μαζική κατανάλωση με γράψιμο με στυλό. :)
Εγώ μάζευα τα διαφημιστικά τετράδια των φροντιστηρίων και τα είχα για πρόχειρο και λύσιμο ασκήσεων
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εμένα θα μου μείνει αξέχαστο εκείνο το βαρύ λοκ-νταουν που έγραφα μέχρι και σε παλιούς λογαριασμούς της ΔΕΗ λόγω αδυναμίας πρόσβασης στα βιβλιοπωλεία. Ωραίες εποχές... (παραγγελίες με 2 βδομάδες καθυστέρηση)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,613 μηνύματα.
Καθόλου! Ναι, Jumbo. 10 ευρώ ο πάνω, 7 ευρώ ο κάτω.

Σύγκριση μεγέθους (θα το δείξω με το χέρι μου):

View attachment 121338
Μεγάλος

View attachment 121339
Μικρός
ωραια ..πολυ ωραια ..αλλα εγω τωρα γιατι εστιαζω στο χερακι σου?

Στην αθηνα καλη λυση για πινακες εχει και το πλαισιο ( κατι ακριβότερο απο 10 )
Εγω εκει παω γιατι jumbo δεν...
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,613 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,613 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top