Καφετέρια του iSchool ΙΙ

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,154 μηνύματα.
Επιτέλους φυσά αεράκι. Μετά από τοσες μέρες καυσωνα και υγρασία είναι μια ανακούφιση, αν μη τι άλλο.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,516 μηνύματα.
Εγώ περιμένοντας πότε θα ανέβει κάνα thread με θέμα την θεωρητική κατεύθυνση (ή έστω την έκθεση) για να φανώ επιτέλους λίγο χρήσιμη:

b91fba10b2ed54636c805cf8a5467485.jpg
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,156 μηνύματα.
Περπατώ εις το δάσος και πίνω Φάντα,
Γαμημένη ΑΣΔΕΝ αντίο για πάντα!
94κσ
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 307 μηνύματα.
Εγώ περιμένοντας πότε θα ανέβει κάνα thread με θέμα την θεωρητική κατεύθυνση (ή έστω την έκθεση) για να φανώ επιτέλους λίγο χρήσιμη
νομίζω φέτος απο θεωρητική είμαι μόνο εγώ :'(
αν έχεις να δώσεις κάποιες συμβουλές πολύ ευχαρίστως να τις ακούσω<3
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,516 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.
Γύρισα επιτέλους στο σπιτάκι μου μετά απο 1 μήνα διακοπών :happy:
πατρα > τρίκαλα > καλαμπάκα > Κέρκυρα.

Καθώς πηγαίναμε για ηγουμενίτσα πήραμε λάθος στροφή και πήγαμε Ιωάννινα, ειχε πλάκα. Συνήθως για μένα τα καλοκαίρια είναι βαρετά και η πιο μισητή εποχή, αλλά φετος παίζει να ήταν το αγαπημένο μου ώς τώρα.
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Το φετινό καλοκαίρι είναι από τα καλύτερα με διαφορά
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,554 μηνύματα.
Μαντέψτε ποιος έχεις διαβάσει για το δεύτερο μάθημα που δίνει και όχι για το πρώτο.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 789 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Το φετινό καλοκαίρι είναι από τα καλύτερα με διαφορά
Και εγώ έτσι έλεγα αλλά εν τέλη ο Αύγουστος με τσαλαπάτησε.

Σε άλλα νέα, αφού είμαστε εδώ, να κάνω ένα update. Έκανα εγγραφή στο τμήμα αποφοίτων στο φροντιστήριο και ξεκινάω μαθήματα στις 14 Σεπτέμβρη.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,031 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,554 μηνύματα.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,597 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,156 μηνύματα.
Περπατώ και λιώνω
Λέτε να παλιώνω;
84κσ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,846 μηνύματα.
Περπατώ στο δάσος και ακούω χελιδόνια. Μήπως είναι λελεδόνια;


Λελεδόνια: Μεταναστευτικά πουλιά του στρατού, χρησιμεύουν κυρίως για να μεταφέρουν φαντάρους από την μέρα που παρουσιάζονται στη μέρα που απολύονται. Το ταξίδι αυτό διαρκεί από 6 μήνες ή 9 μήνες φτάνοντας συνήθως μέχρι και τον 1 χρόνο (365 μέρες).
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Του χρόνου που αποφοιτώ τι θα κανω; Το 24 ή το 25 θα είμαι εδώ να κανω θρεντ για Πανελλήνιες ξανα, να είστε έτοιμοι. Για πάντα φοιτήτρια θα είμαι 🥲
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Όταν έχω μαζέψει λεφτά για ιδιαίτερα σε 3-4 και εγώ θα κάνω θέμα για πανελλήνιες απο θετικών ή οικονομίας ως απόφοιτος ανθρωπιστικών.

Παίζει να ξεκινίσω απο την 1η γυμνασίου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Όταν έχω μαζέψει λεφτά για ιδιαίτερα σε 3-4 και εγώ θα κάνω θέμα για πανελλήνιες απο θετικών ή οικονομίας ως απόφοιτος ανθρωπιστικών.

Παίζει να ξεκινίσω απο την 1η γυμνασίου.
Εγώ ιδιαίτερα δεν θα κανω. Θα ετοιμαστώ όσο ετοιμαστώ. Όλες οι επιστήμες ωραίες είναι. Βεβαια, θα ήθελα να σπουδάσω ψυχολογία, αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως αρχαία δεν θα ήμουν ποτε διατεθημένη να κανω και θα μπορούσα απλά να διαβάσω σχετικά βιβλια.
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Εγώ ιδιαίτερα δεν θα κανω. Θα ετοιμαστώ όσο ετοιμαστώ. Όλες οι επιστήμες ωραίες είναι. Βεβαια, θα ήθελα να σπουδάσω ψυχολογία, αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως αρχαία δεν θα ήμουν ποτε διατεθημένη να κανω και θα μπορούσα απλά να διαβάσω σχετικά βιβλια.

Όταν λέω οτι θα ξεκινήσω απο την 1η γυμνασίου εννοώ οτι θα ξεκινήσω την κάλυψη κενών στα μαθηματικά για να δώσω απο άλλο πεδίο ξεκινώντας απο την ύλη του Γυμνασίου. Απο ότι θυμάμαι ήσουν 3ο πεδίο και είχες πει οτι δεν έχει νόημα να άλλαξεις, πώς και έτσι;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.
Εγώ ιδιαίτερα δεν θα κανω. Θα ετοιμαστώ όσο ετοιμαστώ. Όλες οι επιστήμες ωραίες είναι. Βεβαια, θα ήθελα να σπουδάσω ψυχολογία, αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως αρχαία δεν θα ήμουν ποτε διατεθημένη να κανω και θα μπορούσα απλά να διαβάσω σχετικά βιβλια.
Εφόσον αποφοιτήσεις, υπάρχει και η εναλλακτική των κατατακτηρίων. Τα μαθήματα της ψυχολογίας είναι εντελώς θεωρητικά οπότε δεν θα υστερείς σε σχέση με κάποιον που ήταν θεωρητική και ξέρει αρχαία κτλ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top