Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Νιώθω πως αυτό είναι το μεγαλύτερο καλοκαίρι της ζωής μου
Κι εγώ.

Ο στρατός με καταστρέφει. Υπάρχουν ώρες που νιώθω καλά και άλλες που είμαι σκατά.

Όπως και να έχει, 124κσ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Κι εγώ.

Ο στρατός με καταστρέφει. Υπάρχουν ώρες που νιώθω καλά και άλλες που είμαι σκατά.

Όπως και να έχει, 124κσ
Αν θες κατι να σε παρηγορει, να σκεφτεσαι οτι εμεις οι λιγο παλιοτεροι καποτε, καναμε 18 μηνες θητεια... Εκει να δεις πως μας φαινοταν ο χρονος... Αιωνες!! :hypno:
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Θενξ τζότζι μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν θες κατι να σε παρηγορει, να σκεφτεσαι οτι εμεις οι λιγο παλιοτεροι καποτε, καναμε 18 μηνες θητεια... Εκει να δεις πως μας φαινοταν ο χρονος... Αιωνες!! :hypno:
Δε κατάλαβες.

Έφεδρος Αξιωματικός είμαι. Αν ήμουν απλώς στρατιώτης θα ήμουν ήδη πολίτης.

Στο προηγούμενο στρατόπεδο που ήμουν περνούσα τέλεια και προσέφερα. Με κάναν μετάθεση και η φάση δεν παλεύεται. Η νέα ΕΣΣΟ δεν ενδιαφέρεται να μάθει τίποτα, το νοίκι είναι υψηλό.

Κρίμα ρε γαμώτο.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Θενξ τζότζι μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δε κατάλαβες.

Έφεδρος Αξιωματικός είμαι. Αν ήμουν απλώς στρατιώτης θα ήμουν ήδη πολίτης.

Στο προηγούμενο στρατόπεδο που ήμουν περνούσα τέλεια και προσέφερα. Με κάναν μετάθεση και η φάση δεν παλεύεται. Η νέα ΕΣΣΟ δεν ενδιαφέρεται να μάθει τίποτα, το νοίκι είναι υψηλό.

Κρίμα ρε γαμώτο.
Εισαι ΥΕΑ λοιπον, μια χαρα. Επιλογη σου ηταν βεβαια, αλλα εισαι σα στελεχος πλεον, στις 2 εισαι σπιτακι σου, τα σουκου εξω, μια δυο υπηρεσιες το μηνα, οποτε παλευεται. Για βαλε τον εαυτο σου στη θεση μου, που ημουν εφεδρος υπαξιωματικος (λοχιας) και εκανα 18μηνο μεσα στο στρατοπεδο μονιμως, να εχω να κουμανταρω 50 ατομα λοχο διοικησεως που ηταν οι μισοι παρταλια, και οι αξιωματικοι στον κοσμο τους να σου λενε μαζευ' τους ή τρως καμπανες για παρτη τους... Να κοιμασαι μαζι τους στον ιδιο θαλαμο, να πρεπει να εισαι φιλος τους αλλα παραλληλα και απεναντι τους οταν επρεπε να εισαι προβλεπε για τα στελεχη, να κανεις το οργανο μια βδομαδα και να σε χωνουν υπηρεσιες την επομενη γιατι δεν ειχαν ατομα να σε αντικαταστησουν, να τρως Φ και Κ γιατι οι φανταροι δεν καθαρισαν τις γοπες και τα χορτα και να εχεις να δεις ανθρωπο με πολιτικα για 90 μερες σερι... Κ ολα αυτα στην εξωτικη Λημνο.

Γι αυτο σου λεω, καλα εισαι, κανε υπομονη, μια χαρα ειναι η θεση που διαλεξες, εισαι σχεδον πολιτης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Εισαι ΥΕΑ λοιπον, μια χαρα. Επιλογη σου ηταν βεβαια, αλλα εισαι σα στελεχος πλεον, στις 2 εισαι σπιτακι σου, τα σουκου εξω, μια δυο υπηρεσιες το μηνα, οποτε παλευεται. Για βαλε τον εαυτο σου στη θεση μου, που ημουν εφεδρος υπαξιωματικος (λοχιας) και εκανα 18μηνο μεσα στο στρατοπεδο μονιμως, να εχω να κουμανταρω 50 ατομα λοχο διοικησεως που ηταν οι μισοι παρταλια, και οι αξιωματικοι στον κοσμο τους να σου λενε μαζευ' τους ή τρως καμπανες για παρτη τους... Να κοιμασαι μαζι τους στον ιδιο θαλαμο, να πρεπει να εισαι φιλος τους αλλα παραλληλα και απεναντι τους οταν επρεπε να εισαι προβλεπε για τα στελεχη, να κανεις το οργανο μια βδομαδα και να σε χωνουν υπηρεσιες την επομενη γιατι δεν ειχαν ατομα να σε αντικαταστησουν, να τρως Φ και Κ γιατι οι φανταροι δεν καθαρισαν τις γοπες και τα χορτα και να εχεις να δεις ανθρωπο με πολιτικα για 90 μερες σερι... Κ ολα αυτα στην εξωτικη Λημνο.

Γι αυτο σου λεω, καλα εισαι, κανε υπομονη, μια χαρα ειναι η θεση που διαλεξες, εισαι σχεδον πολιτης.
Δεν έχεις άδικο.

Απλώς αργώ να προσαρμοστώ στη δυσκοίλια νέα μου μονάδα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,439 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο.

Απλώς αργώ να προσαρμοστώ στη δυσκοίλια νέα μου μονάδα.
Δεν υπάρχει νόημα να συγκρίνεις τον εαυτό σου με άλλες ίσως δυσκολότερες συνθήκες όπως ειπώθηκε παραπάνω . Αν αισθάνεσαι ότι σε φθείρει όλο αυτό βρες τρόπο να το αλλάξεις γιατί και να προσαρμοστείς πάλι θα το κάνεις εξαναγκαστικά.
Είχες πει παλιά ότι είναι όνειρο σου είναι να μπεις στη νομική , πώς πάει αυτό ;
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Δεν υπάρχει νόημα να συγκρίνεις τον εαυτό σου με άλλες ίσως δυσκολότερες συνθήκες όπως ειπώθηκε παραπάνω . Αν αισθάνεσαι ότι σε φθείρει όλο αυτό βρες τρόπο να το αλλάξεις γιατί και να προσαρμοστείς πάλι θα το κάνεις εξαναγκαστικά.
Είχες πει παλιά ότι είναι όνειρο σου είναι να μπεις στη νομική , πώς πάει αυτό ;
Τι ακριβως να αλλαξει? Φανταρος ειναι ο ανθρωπος, δεν ειναι στο χερι του. Απλα θα κανει υπομονη μεχρι να περασει η θητεια του και μετα μπορει να ασχοληθει με οτι θελει φυσικα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,439 μηνύματα.
Τι ακριβως να αλλαξει? Φανταρος εχει παει, δεν ειναι στο χερι του. Απλα θα κανει υπομονη μεχρι να περασει η θητεια του και μετα μπορει να ασχοληθει με οτι θελει φυσικα.
Αα εγώ κατάλαβα ότι δουλεύει στον στρατό από επιλογή , τότε ναι έχεις δίκιο
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Αα εγώ κατάλαβα ότι δουλεύει στον στρατό από επιλογή , τότε ναι έχεις δίκιο
123κσ αδερφέ, δόκιμος είμαι.

Στο προηγούμενο στρατόπεδο ήταν τέλεια. Στο καινούριο είναι ψιλοχάλια.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

arko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
123κσ αδερφέ, δόκιμος είμαι.

Στο προηγούμενο στρατόπεδο ήταν τέλεια. Στο καινούριο είναι ψιλοχάλια.
Το καλυτερο που μπορείς να κανεις είναι να επωφεληθείς από τις κακουχίες όσο περισσότερο μπορείς. Η προσαρμοστικότητα σου θα τραταριστεί εδω.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Σε ποιο στρατοπεδο εισαι, να ρθω να μου κανεις κανα ιδιαιτερο μαθηματικα να περναει η ωρα? :book::studying:
Χαχαχαχαα αν σου πω μετά πρέπει να σε σκοτώσω.

Σε νησιωτικό σχηματισμό της ΑΣΔΕΝ υπηρετώ. Παραπάνω δε λέω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Προσπάθησε να τα χορτάσεις τα καλοκαίρια όσο είσαι τώρα νέα γιατί μετά όταν θα αρχίσεις μόνιμη δουλειά το καλοκαίρι σου θα είναι Μαξ 2 εβδομάδες 😢
Εγω προτιμώ αυτό από το να κάθομαι όλο το το καλοκαίρι . Ούτως ή άλλως πόσες διακοπές να κάνεις ? Εκτός κι αν είσαι από νησί / παραθαλάσσιο μέρος ή έχεις εξοχικό.
Έχεις κάποιες ώρες ελεύθερες κ τα σκ για μπανάκι κ βόλτες κ μερικές μέρες διακοπές. Τουλάχιστον εμένα με βολεύει κ Μ αρέσει
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Μαντέψτε ποιος προσπαθεί εδώ και τρεις μέρες να βγάλει 46 διαφάνειες και έχει άλλες 13… Νιώθω ότι έχω τον εγκέφαλο άλλου ανθρώπου, εγώ δεν ήμουν έτσι 🙃
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ο πονος μου...
Ρωτησα μια καθηγητρια καποια διαδικαστικα για μια εργασια εξαμηνου που θα την δωσω τον Σεπτεβρη και δεν μου εχει απαντησει στο μειλ, αλλα μου εκανε αιτημα στο φβ, χωρις να μου δωσει ουτε εκει απαντηση εδω και 3 μερες το ειδωλο.:bear:
 

justanerd

Νεοφερμένος

Ο justanerd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βοηθεια , πως διαγραφουμε τον λογαριασμο μας αν θελησουμε?
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ο πονος μου...
Ρωτησα μια καθηγητρια καποια διαδικαστικα για μια εργασια εξαμηνου που θα την δωσω τον Σεπτεβρη και δεν μου εχει απαντησει στο μειλ, αλλα μου εκανε αιτημα στο φβ, χωρις να μου δωσει ουτε εκει απαντηση εδω και 3 μερες το ειδωλο.:bear:
Καλά σου κάνει, ούτε οι τοππερς δεν διαβάζουν αρχές Αυγούστου.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top