Καφετέρια του iSchool ΙΙ

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.
Γιατί στην λογοτεχνία να μην διδάσκουν Arthur C.Clarke, Raymond Chandller και Ντόναν Κόιλ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Αγαπητή νεολαία του ι σκουλ έχω μια απορία. Ποια είναι η διαφορά του προβλήθηκε και του διαβάστηκε στο ινστα; Το προβλήθηκε είναι το νέο παραδόθηκε;
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αγαπητή νεολαία του ι σκουλ έχω μια απορία. Ποια είναι η διαφορά του προβλήθηκε και του διαβάστηκε στο ινστα; Το προβλήθηκε είναι το νέο παραδόθηκε;
..το ίδιο πράγμα δεν είναι; :worry: αν όχι τότε έχω μείνει πολύ πίσω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Το ίδιο πράγμα είναι
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.
Μόνο σε εμένα δεν δουλεύει η αναζήτηση ; Μου πετάει error
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.

math2arch

Νεοφερμένος

Ο math2arch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αγαπητή νεολαία του ι σκουλ έχω μια απορία. Ποια είναι η διαφορά του προβλήθηκε και του διαβάστηκε στο ινστα; Το προβλήθηκε είναι το νέο παραδόθηκε;
Φαντάζομαι πως το "προβλήθηκε" σημαίνει πως εμφανίστηκε ως notification, χωρίς να είμαι και σίγουρος. Απόπειρες ερμηνείας κάνω :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Καλά, είμαι 34 στα 35 και ακόμα υπάρχει η παλιά ιστοσελίδα του γυμνασίου που πήγαινα και τη θυμάμαι ίδια και απαράλλακτη από τότε! :queen:
https://5gym-perist.att.sch.gr/

Βέβαια το σχολείο έχει φτιάξει νέα σελίδα σε άλλο domain, αλλά έχουν αφήσει και την παλιά να πλέει στο διαδίκτυο.

Δείτε και τα παλιά sites αριστερά, ypepth.gr κτλ.

ΥΓ: Μπορεί για τώρα να μην σας ανοίγει λόγω του:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
:hi:
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 959 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Άνοιξε ολόκληρο θρεντ για μέλος; :hehe:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Κι όμως το εξάμηνο που μας πέρασε, πήγαμε να κάνουμε την αίτηση και δεν μας αφηνε να αλλάξουμε τα στοιχεία και τα πεδία ήταν συμπληρωμένα. Κρίμα γιατί είχαμε βρει και καλύτερη φωτο αλλά δεν
Εσύ είσαι στο αβαταρ; Αν ναι, ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ, είναι λες και είναι από το πιντερεστ!
Αν όχι, απλά μη μου δίνετε σημασία 😂
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εσύ είσαι στο αβαταρ; Αν ναι, ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ, είναι λες και είναι από το πιντερεστ!
Αν όχι, απλά μη μου δίνετε σημασία 😂
χαχαχ τέλειοο και εσυ γάτα
Α ούτε καν καλέ, από εκεί είναι αλλά ευχαριστώ 🥰
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλά, είμαι 34 στα 35 και ακόμα υπάρχει η παλιά ιστοσελίδα του γυμνασίου που πήγαινα και τη θυμάμαι ίδια και απαράλλακτη από τότε! :queen:
https://5gym-perist.att.sch.gr/

Βέβαια το σχολείο έχει φτιάξει νέα σελίδα σε άλλο domain, αλλά έχουν αφήσει και την παλιά να πλέει στο διαδίκτυο.

Δείτε και τα παλιά sites αριστερά, ypepth.gr κτλ.

ΥΓ: Μπορεί για τώρα να μην σας ανοίγει λόγω του:

Και να φανταστεις πως το Ελληνικο κρατος αφησε να χαθει η σελιδα των Ολυμπιακων αγωνων, που στοιχισε κανα εκατομμυριο ευρω, κανα χρονο μετα τη ληξη τους...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νιώθω πως αυτό είναι το μεγαλύτερο καλοκαίρι της ζωής μου
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Νιώθω πως αυτό είναι το μεγαλύτερο καλοκαίρι της ζωής μου
Θα περάσει, μην αγχώνεσαι.
Προσπάθησε να τα χορτάσεις τα καλοκαίρια όσο είσαι τώρα νέα γιατί μετά όταν θα αρχίσεις μόνιμη δουλειά το καλοκαίρι σου θα είναι Μαξ 2 εβδομάδες 😢
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top