Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εγώ τη χρωστάω 🥹
Και εγω για εκει με βλέπω να οδευω.
Και να ρωτήσω τωρα. Η στατιστική σε τι ακριβώς έχει σχέση με την Κτηνιατρική και το βαλαν στο προπτυχιακό ας πούμε;:fool:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Και εγω για εκει με βλέπω να οδευω.
Και να ρωτήσω τωρα. Η στατιστική σε τι ακριβώς έχει σχέση με την Κτηνιατρική και το βαλαν στο προπτυχιακό ας πούμε;:fool:
Χρειάζεται αν ασχοληθείς με παραγωγικά ζώα ή με έρευνα για να βγάζεις διαφορά συμπεράσματα αν δεν έχεις την πλήρη εικόνα των πραγμάτων, της κατάστασης.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Έναν λόγο που η στατιστική είναι σχεδόν σε κάθε σχολη της χώρας ρε παιδιά;:whatever:
(Σε λιγο θα την βάλουν και φιλολογία, αν δεν την έχουν βάλει ήδη)
Φλεξ ότι δεν έχουμε κι εμείς στατιστική, αυτό έλειπε
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Φλεξ ότι δεν έχουμε κι εμείς στατιστική, αυτό έλειπε
ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΣΤΗ ΝΟΜΙΚΗ; ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ;:dash1:
Εδω έχει και η λογοθεραπειας να πουμε; τι είστε εσείς; ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ ΔΗΛΑΔΗ;

Χρειάζεται αν ασχοληθείς με παραγωγικά ζώα ή με έρευνα για να βγάζεις διαφορά συμπεράσματα αν δεν έχεις την πλήρη εικόνα των πραγμάτων, της κατάστασης
Δεν το γνώριζα, υπάρχει χρησιμότητα λοιπόν.
Όπως μια μικρή χρησιμότητα εχει και στο τμήμα μου. ΜΙΚΡΗ... ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗΗΗΗΗΗ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Εγώ αύριο μόλις δω τα θέματα, επειδή δεν μπορώ να βάλω τον κώλο μου κάτω και να διαβάσω
CFBD8C2D-3F17-49DE-B07B-B04CCD00FA19.jpeg
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πωπω έριξα έναν ύπνο … ποιος κάθεται να διαβάσει τώρα ; :morning1:
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Μέχρι τις 20/6 και για 5 μέρες ο "κίτρινος" πάροχος κινητής τηλεφωνίας δίνει λέει απεριόριστα data για να μας βοηθήσει για πανελλήνιες και εξεταστική. Τι σόι βοήθεια είναι αυτή ήθελα να ήξερα;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Μέχρι τις 20/6 και για 5 μέρες ο "κίτρινος" πάροχος κινητής τηλεφωνίας δίνει λέει απεριόριστα data για να μας βοηθήσει για πανελλήνιες και εξεταστική. Τι σόι βοήθεια είναι αυτή ήθελα να ήξερα;
Χαχαχαχα κι εμένα μόλις μου ήρθε

Προφανώς για να μπορείς να διαβάζεις με μεγαλύτερη άνεση τυχόν διαφάνειες από e class
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Έχω πιει εναν καφέ και νιώθω σαν πύραυλος που θα απογειωθεί σύντομα (όχι δεν μιλάω για χέσιμο- εννοώ οτι έχω τρέμουλο)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Ξύπνησα γύρω στις 7 και μέχρι τις 9μιση διάβαζα σοβαρά, αλλά την τελευταία μιάμιση ώρα κάθομαι μπροστά από τις διαφάνειες και περιμένω να διαβαστούν μόνες τους.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Ουφ, 4 μαθήματα σε μια εβδομάδα οφείλω να ομολογήσω ότι μου έπεσαν βαριά.
Τώρα ξαναγράφω σε 2 εβδομάδες, νιώθω ότι τελείωσε η εξεταστική :lol:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μισώ την εξεταστική του εαρινού. Δεν μπορώ με τίποτα να διαβάσω και να συγκεντρωθώ:worry::(
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Μισώ την εξεταστική του εαρινού. Δεν μπορώ με τίποτα να διαβάσω και να συγκεντρωθώ:worry::(
Αυτό διαπίστωσα κι εγώ. Του χειμερινού ήταν πολύ καλύτερα, είχε και κρύο δεν ήθελες να βγεις έξω. Ευκαιρία ήταν να κάτσεις σπίτι. Τώρα δυσκολεύει το πράγμα :no:
Και νομίζω επίσης ότι στο χειμερινό είχα περισσότερο χρόνο για διάβασμα για κάποιο λόγο, αλλά αυτό μπορεί να είναι και λόγω όγκου της ύλης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αυτό διαπίστωσα κι εγώ. Του χειμερινού ήταν πολύ καλύτερα, είχε και κρύο δεν ήθελες να βγεις έξω. Ευκαιρία ήταν να κάτσεις σπίτι. Τώρα δυσκολεύει το πράγμα :no:
Και νομίζω επίσης ότι στο χειμερινό είχα περισσότερο χρόνο για διάβασμα για κάποιο λόγο, αλλά αυτό μπορεί να είναι και λόγω όγκου της ύλης.
Ναι ακριβώς , τις ίδιες σκέψεις κάνω και εγώ. Και δεν είναι τα μαθήματα , ξεργω η δυσκολία τους, ώστε να πεις οτι δυσκολεύομαι άρα και τεμπελιάζω. Απλά δεν έχω διάθεση και νιώθω οτι δεν μπορώ να μπω σε ένα πρόγραμμα.
Μπορεί να φταίει που βγήκε τελευταία στιγμή το πρόγραμμα της εξεταστικής και δεν μπόρεσα να κανονίσω το διάβασμα μου , τι να πω. Έχουν πιάσει και οι ζέστες, μόνο τον ύπνο σκέφτομαι :lol: :lol: :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,575 μηνύματα.
Ναι ακριβώς , τις ίδιες σκέψεις κάνω και εγώ. Και δεν είναι τα μαθήματα , ξεργω η δυσκολία τους, ώστε να πεις οτι δυσκολεύομαι άρα και τεμπελιάζω. Απλά δεν έχω διάθεση και νιώθω οτι δεν μπορώ να μπω σε ένα πρόγραμμα.
Μπορεί να φταίει που βγήκε τελευταία στιγμή το πρόγραμμα της εξεταστικής και δεν μπόρεσα να κανονίσω το διάβασμα μου , τι να πω. Έχουν πιάσει και οι ζέστες, μόνο τον ύπνο σκέφτομαι :lol: :lol: :lol:
Εμάς ευτυχώς βγήκε από τις αρχές του εξαμήνου το πρόγραμμα, νομίζω καλά καλά δεν είχε τελειώσει η προηγούμενη εξεταστική, αλλά μη νομίζεις ότι είναι πολύ καλύτερη η κατάσταση. Δεν φταίει αυτό :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top