Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
εντωμεταξύ τελείωσα τη β λυκείου και γνωστοί μου με ρωτάνε αν έχω τελειώσει την ύλη των πανελληνίων για να ξεκινήσω επαναλήψεις :dizzy2:
Σε λίγο θα σε ρωτήσουν αν τελείωσες και την ύλη του α εξαμήνου :lol:
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Οι υποψήφιοι πως είστεεε; <3
Και οι φοιτητές πως τα πάμε με την εξεταστικουλα;:jumpy:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.
Καλησπέρα. Πως νιώθετε;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλησπέρα. Πως νιώθετε;
ετσι

image0.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.
Καλή τύχη σε όσους έχουν εξεταστική και λίγο παραπάνω σε αυτούς που βρίσκονται στο τελευταίο εξάμηνο ή και επί πτυχίω :happy:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,338 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,979 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,338 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,836 μηνύματα.

Iδέες για το επάγγελμα του αγρότη από τον Σάkiss (σε περίπτωση που πατώσετε στις πανελλήνιες) :bye2: :happy:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Iδέες για το επάγγελμα του αγρότη από τον Σάkiss (σε περίπτωση που πατώσετε στις πανελλήνιες) :bye2: :happy:
Ρε άσε τα αυτά και δώσε τα φόντα σου για τα θέματα μαθηματικών στις φετινές πανελλήνιες
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,836 μηνύματα.
Ρε άσε τα αυτά και δώσε τα φόντα σου για τα θέματα μαθηματικών στις φετινές πανελλήνιες

Έχω πάνω από δεκαετία να ασχοληθώ με το θέμα πανελλήνιες και μαθηματικά. :happy: Ο κόσμος προχωράει μπροστά και δεν θέλω να σκαλίζω το παρελθόν φίλε μου.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,758 μηνύματα.
Μου κανει πραγματικα τρομερη εντυπωση απο χτες που ενας δεν εχει κανει θεμα για τον γεωργιου!Ας ανοιξει ενας ενα θεμα να γραφουμε!Εγω στενοχωρηθηκα τρομερα!Ενιωσα σαν να εφυγε ενα κομματι της καθημερινοτητας μου!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Με την ατελείωτη ύλη της εξεταστικής οριακά ζηλεύω όσους δίνουν Πανελλήνιες αυτές τις μέρες :swoon2:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλησπέρα με μία σκέψη...























(το αστείο είναι οτι δεν υπάρχουν σκέψεις)
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Μόλις είδα ένα τικ τοκ που έλεγε ότι τα παιδιά που δίνουν φέτος πανελ τελείωσαν το δημοτικό το 17. ΤΟ 17 ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ. Πάει γέρασα τελείως :cry_x:
Άμα γέρασες εσύ εγώ που τελείωσα το λύκειο το 1991 τι είμαι;;;, τσουρόγρια;;;;;
Έλα σε παρακαλώ, ψηλά το ηθικό 😂😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,538 μηνύματα.
Ώρες ώρες νομίζω ότι διαβάζω μαθήματα άλλης σχολής :P
1686561028649.png
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top