Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Γιαννη ευχαριστω πρεπει να το ψαξω αυτο που λες γιατι δεν πηρε το ματι μου κατι τετοιο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Γιαννη ευχαριστω πρεπει να το ψαξω αυτο που λες γιατι δεν πηρε το ματι μου κατι τετοιο.
παρακαλω ,,ειναι βασικη απαιτηση των γραμματειων εδω και χρονια η αιτηση για βεβαιωση να γινεται μεσω του site τους.
αμα πας εκει προσωπικά στα χωνουν και σου λενε πηγαινε στο site.
βεβαια σε σενα μπορει να ειναι πιο μαζεμενες ... δεν ανοικεις στην κατηγορια αγαπημενου κωλοπαιδου.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,859 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
παρακαλω ,,ειναι βασικη απαιτηση των γραμματειων εδω και χρονια η αιτηση για βεβαιωση να γινεται μεσω του site τους.
αμα πας εκει προσωπικά στα χωνουν και σου λενε πηγαινε στο site.
βεβαια σε σενα μπορει να ειναι πιο μαζεμενες ... δεν ανοικεις στην κατηγορια αγαπημενου κωλοπαιδου.
Βρηκα κατω απο την καρτελα μου που λεει νεα αιτηση και εστειλε. Ο θεος ειναι μεγαλος!!!!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όσες και όσους ξεκινάμε αύριο το πανεπιστήμιο! Καλή ακαδημαϊκή χρονιά! :happy:

Κανένας άλλος που να έχει αγχωθεί; :worry:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Α, καλώς ήλθες στο κλαμπ! Ενώ τόσους μήνες περίμενα πως και πως φοβάμαι ότι θα πάω αύριο και θα πάνε όλα στραβά! Με βλέπω να παίρνω το μετρό κανένα δίωρο πριν το μάθημα!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Α, καλώς ήλθες στο κλαμπ! Ενώ τόσους μήνες περίμενα πως και πως φοβάμαι ότι θα πάω αύριο και θα πάνε όλα στραβά! Με βλέπω να παίρνω το μετρό κανένα δίωρο πριν το μάθημα!
Αν και περίμενα χρόνια αυτήν την ημέρα τώρα που ήρθε δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Αν και περίμενα χρόνια αυτήν την ημέρα τώρα που ήρθε δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ :lol:
Χαχαχα, εντάξει όλα καλά θα πάνε θαρρώ!
Εγώ από το πρωί διαβάζω quotes 'get out of the comfort zone' να αντλήσω δυνάμεις για το αστικό δίκαιο :lol:
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αφήστε παιδιά κι εμένα με έχει φάει το άγχος.

εν τω μεταξύ, εμείς τις πρώτες ώρες αύριο έχουμε με βάση το πρόγραμμα φροντιστήρια και δεν έχω ιδέα αν θα κάνουμε (γιατί πώς γίνεται να κάνουμε φροντιστήρια χωρίς να έχουμε κάνει τις αντίστοιχες διαλέξεις; ) και με έχει φάει το άγχος και για αυτό.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,760 μηνύματα.
Σε τρία χρόνια που δεν θα πατάνε στις διαλέξεις θα βλέπετε αυτά τα ποστ και θα γελάτε. Θα με θυμηθείτε :playboy:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
αφήστε παιδιά κι εμένα με έχει φάει το άγχος.

εν τω μεταξύ, εμείς τις πρώτες ώρες αύριο έχουμε με βάση το πρόγραμμα φροντιστήρια και δεν έχω ιδέα αν θα κάνουμε (γιατί πώς γίνεται να κάνουμε φροντιστήρια χωρίς να έχουμε κάνει τις αντίστοιχες διαλέξεις; ) και με έχει φάει το άγχος και για αυτό.
Α και εμεις , αλλα μαλλον απλα θ γινει διαλεξη κανονικα
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ξεκιναω 10 οκτωβρη.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όσους ξεκινούν αύριο! :dance2:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Καλή αρχή και από εμένα για όλους όσους ξεκινούν :hug:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Μια ήρεμη μέρα στη σχολή :lol:
Screenshot_20221004-203718_One UI Home.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top