Καφετέρια του iSchool ΙΙ

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Από εδώ και πέρα, αφού το ξυπνητήρι δεν κάνει δουλειά, θα βάζω άνθρωπο να χτυπάει τύμπανα πάνω από το κεφάλι μου για να ξυπνήσω το πρωί για μάθημα. Ποιος προσφέρεται;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Από εδώ και πέρα, αφού το ξυπνητήρι δεν κάνει δουλειά, θα βάζω άνθρωπο να χτυπάει τύμπανα πάνω από το κεφάλι μου για να ξυπνήσω το πρωί για μάθημα. Ποιος προσφέρεται;
Κοίτα, επειδή πέφτεις λίγο μακριά έχω να προτείνω το εξής:

 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Από εδώ και πέρα, αφού το ξυπνητήρι δεν κάνει δουλειά, θα βάζω άνθρωπο να χτυπάει τύμπανα πάνω από το κεφάλι μου για να ξυπνήσω το πρωί για μάθημα. Ποιος προσφέρεται;
η λύση είναι οι γάτες
3 ξυπνητήρια δεν με ξυπνήσαν. μετά οι γάτες το είδαν wwe, ξεμαλλιαστηκαν έξω από το παράθυρο... πότε βρέθηκα στο μπάνιο να ντύνομαι ούτε που κατάλαβα
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
Το ξυπνητήρι που έχουν όλοι οι Αθηναίοι meanwhile :hehe: :
1664011500637.png
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ημερα 5η που δεν εχουν αλλαξει καθολου τα στοιχεια μου στις πλατφορμες του Πα.Πα :russian_roulette: :knife: :mad::rant:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
ο παλιατζής που όλα τα παλιά σίδερα μαζευει μετράει;;
Έχω να το ακούσω καιρό αυτό, αλλά εντάξ προσωπικά με νανούριζε δεν με ενοχλούσε τόσο :hehe: .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ όταν τους χρειάζομαι (όπως σήμερα) δεν έρχονται κάτω από το σπίτι μου να το κάνουν αυτό :hehe:
Είναι νόμος πάντα ,όταν τους θες δεν έρχονται, και όταν δεν τους θες, έρχονται :hehe: .
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Έχω να το ακούσω καιρό αυτό, αλλά εντάξ προσωπικά με νανούριζε δεν με ενοχλούσε τόσο :hehe: .
α εδώ κάνουν παρέλαση.. τους ακούς και λες οκ είναι 7.30
το καλοκαίρι εξαφανίζονται αλλά τότε έχουμε τον Βαγγέλη να λέει "Είναι τρελα, ειναι μέλι τα καρπούζια του Βαγγέλη"
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
α εδώ κάνουν παρέλαση.. τους ακούς και λες οκ είναι 7.30
το καλοκαίρι εξαφανίζονται αλλά τότε έχουμε τον Βαγγέλη να λέει "Είναι τρελα, ειναι μέλι τα καρπούζια του Βαγγέλη"
Νομίζω πως κατάλαβα γιατί έχω καιρό να τους ακούσω. Εγώ εκείνη την ώρα έχω ραντεβουδάκι με τον Μορφέα στο dreamland :hehe: .

Αλλά να πω το εξής. Όταν δίναμε εξεταστική στα διαδικτυακά με κάμερες και μικρόφωνα ανοιχτά, κρατιόμουν με τα χίλια ζόρια στην ταυτοποίηση απο το να με πιάσει νευρικό γέλιο που όλοι ήταν σοβαροί αλλά ακουγόταν στο background οι παλιατζήδες, τα καρπούζια και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο :hehe: .
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Νομίζω πως κατάλαβα γιατί έχω καιρό να τους ακούσω. Εγώ εκείνη την ώρα έχω ραντεβουδάκι με τον Μορφέα στο dreamland :hehe: .

Αλλά να πω το εξής. Όταν δίναμε εξεταστική στα διαδικτυακά με κάμερες και μικρόφωνα ανοιχτά, κρατιόμουν με τα χίλια ζόρια στην ταυτοποίηση απο το να με πιάσει νευρικό γέλιο που όλοι ήταν σοβαροί αλλά ακουγόταν στο background οι παλιατζήδες, τα καρπούζια και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο :hehe: .
μη ειρωνικά δίναμε κουίζ διαδικτυακά,
ξεκινάει η ταυτοποίηση και μπαίνει η μαμά ενός παιδιού στο δωμάτιο να βάλει σκούπα
νταξει εκει ούτε ο καθηγητής δεν κρατήθηκε
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Στο μεταξύ βιαζόμουν να πάω στο μάθημα και ξεκίνησα από το σπίτι 12 ακριβώς ενώ έπρεπε να είμαι 12:10 εκεί. Με το που βγαίνω στον δρόμο σκάει με αμάξι οικογενειακή φίλη και μου λέει «Πες που να σε πάω». Αν δεν είχα Άγιο…
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι πρέπει σε αυτήν την ηλικία να κάνω τη μετάβαση από το ξυπνητήρι-μαμά σε κανονικό ξυπνητήρι :hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι πρέπει σε αυτήν την ηλικία να κάνω τη μετάβαση από το ξυπνητήρι-μαμά σε κανονικό ξυπνητήρι :hehe:
Να ξέρεις εμένα άλλοτε με ξυπνάει η μάνα μου, άλλοτε η αδερφή μου αν το ξυπνητήρι δεν τα καταφέρει. Και σήμερα δεν ήταν καμία από τις δυο σπίτι και χτυπάει κάποιος το κουδούνι, σηκώνομαι μισή κοιμισμένη, ανοίγω την πόρτα έχοντας ως δεδομένο ότι είναι η αδερφή μου, αλλά είχα κλείσει τα μάτια για να τεντωθώ ταυτόχρονα και πετάω ένα «Ρε μαλάκα γιατί δεν με ξύπνησες;». Τα ανοίγω και βλέπω την μάνα μου κάπως έτσι:
Excuse Me Wow GIF by Mashable
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει καποιος ποτε γινεται η αιτηση για δωρεαν σιτιση;
Ξεκιναω Πανεπιστημιο Α εξαμηνο σε 20 μερες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Μηπως γνωριζει καποιος ποτε γινεται η αιτηση για δωρεαν σιτιση;
Ξεκιναω Πανεπιστημιο Α εξαμηνο σε 20 μερες
οταν εχεις κωδικους και οταν το ανακοινωσουν ( μεσα οκτωβριου)
υπαρχουν πανεπιστημια περιφερειακα που αρχισαν τις αιτησεις απο 2 σεπτεμβριου με κωδικους πανελληνιων.
υπαρχουν πανεπιστημια που εχουν χρηματα και δινουν δωρεαν μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα.
για το δικο σου δεν ξερω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top