Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Στο ischool 2 είμαστε, αναλογικά αν το πας, θα έπρεπε να έχουμε περισσότερα άτομα, δεδομένων των 400 εισαχθέντων
Εννοώ ότι είμαι το μοναδικό μέλος της ομάδας στο ισκοολ, όχι μόνο από φετινούς.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Αν και τελείως άσχετος με το θέμα, πόσο φοβερά είναι αυτά τα εξώφυλλα τους, μόνο αυτό μου δημιουργεί την ανάγκη να τα αγοράσω και τα δύο :P
Ρε μπρο, πλέον μου δίνεις μόνο boomer vibes
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ τι είναι, η κουβεντούλα χωρίς θέμα ischool version???
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ρε μπρο, πλέον μου δίνεις μόνο boomer vibes
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδώ τι είναι, η κουβεντούλα χωρίς θέμα ischool version???
Σε ευχαριστώ και είχα τα γενέθλια μου πριν μερικές μέρες οπότε τι θα έλεγες να μου έκανες δώρο δύο βιβλία από εδώ; το "mathematics of quantum computing" και το "inside interesting integrals"

 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ και είχα τα γενέθλια μου πριν μερικές μέρες οπότε τι θα έλεγες να μου έκανες δώρο δύο βιβλία από εδώ; το "mathematics of quantum computing" και το "inside interesting integrals"

Έχουν και πολύ ωραίες εκπτώσεις από ότι βλέπω. :shifty: (Χρόνια πολλά btw :P)
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ και είχα τα γενέθλια μου πριν μερικές μέρες οπότε τι θα έλεγες να μου έκανες δώρο δύο βιβλία από εδώ; το "mathematics of quantum computing" και το "inside interesting integrals"

Τι λες ρε ποτε πέρασαν 🤡
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Έχουν και πολύ ωραίες εκπτώσεις από ότι βλέπω. :shifty: (Χρόνια πολλά btw :P)
Σε ευχαριστώ, 40% ολόκληρη έκπτωση!! You don't miss out on these opportunities
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι λες ρε ποτε πέρασαν 🤡
Time flies
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,566 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
A15E49AD-036C-4D95-91C7-65C5EDD9E2ED.jpeg

Βασικά ναι.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,566 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Υπέροχα :happy: Εγώ είμαι πιο slow. Αλλά I’ll catch up I hope.

Πάντως άκυρο αλλά για όσους δεν ξέρουν, έχω αλλάξει κατεύθυνση από Θεωρητική σε Υγείας και σήμερα μου είπε η αδερφή μου «Όταν δώσεις και από Υγείας το ‘23, μετά πήγαινε οικονομικά να δεις και εκεί τι παίζει και το ‘25 Θετική. Έτσι μπορείς να ξέρεις με σιγουριά ποιο σου αρέσει πιο πολύ» :hehe:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,658 μηνύματα.
Υπέροχα :happy: Εγώ είμαι πιο slow. Αλλά I’ll catch up I hope.

Πάντως άκυρο αλλά για όσους δεν ξέρουν, έχω αλλάξει κατεύθυνση από Θεωρητική σε Υγείας και σήμερα μου είπε η αδερφή μου «Όταν δώσεις και από Υγείας το ‘23, μετά πήγαινε οικονομικά να δεις και εκεί τι παίζει και το ‘25 Θετική. Έτσι μπορείς να ξέρεις με σιγουριά ποιο σου αρέσει πιο πολύ» :hehe:
Ειμαστε διεθνως πρωτοπυποι. ξεζουμιζουμε τα παιδια με αχρειαστες παραπλανητικες γνωσεις γ λυκειου και μετα αφηνουμε καλες και χρησιμες γνωσεις να περνανε ετσι επιφανειακα για ειναι κουρασμενα .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top