Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Billokos1

Νεοφερμένος

Ο Billokos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σωστος...πιο προπολεμικος πεθαινεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


εμ δεν θα ανοιξει σεπτεμβη οκτωβρη.
γιατι εχεις δει καποιο πανεπιτημιο να ζητα τωρα αιτησεις? για εστιες ζητανε

Πανεπιστήμιο Κρήτης είχανε ήδη ξεκινήσει. Και εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.

Billokos1

Νεοφερμένος

Ο Billokos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ωχ φραγκα δεν εχει...την πατησαμε.
οχι μην ανυσυχεις θα ξανανοιξουν.
εχουν αρχισει και το παιζουν δικτατορια εκει κατω?
Δεν ξέρω ρε φίλε. Δεύτερο έτος είμαι και ψάχνομαι ακόμη. Ξέρω ότι πήρανε μερικοί σίτιση και με παραπάνω μόρια από ότι πέρσι.
Εντωμεταξύ δεν φταίω εγώ αποκλειστικά αλλά από ότι φαίνεται εγώ θα αναγκαστώ να παιδεύομαι για φαγητό κάθε μέρα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε φίλε. Δεύτερο έτος είμαι και ψάχνομαι ακόμη. Ξέρω ότι πήρανε μερικοί σίτιση και με παραπάνω μόρια από ότι πέρσι.
Εντωμεταξύ δεν φταίω εγώ αποκλειστικά αλλά από ότι φαίνεται εγώ θα αναγκαστώ να παιδεύομαι για φαγητό κάθε μέρα.
εχε πιστη θα ξανανοιξουν ..ποσα λευτα ζητανε αν δεν εχεις δωρεαν σιτηση.
 

Billokos1

Νεοφερμένος

Ο Billokos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εχε πιστη θα ξανανοιξουν ..ποσα λευτα ζητανε αν δεν εχεις δωρεαν σιτηση.
Μακάρι γιατί είναι μεγάλο προνόμιο. Εντάξει 2,25 Μαξ μερίδα με σαλάτα.
Αλλά σκέψου αυτό το ποσό συνέχεια (και μπορεί να μην χορτάσεις κιόλας), και αν δεν πάρεις από εκεί πρέπει να μαγειρέψεις σπίτι, άλλη ταλαιπωρία αυτή
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.
Μακάρι γιατί είναι μεγάλο προνόμιο. Εντάξει 2,25 Μαξ μερίδα με σαλάτα.
Αλλά σκέψου αυτό το ποσό συνέχεια (και μπορεί να μην χορτάσεις κιόλας), και αν δεν πάρεις από εκεί πρέπει να μαγειρέψεις σπίτι, άλλη ταλαιπωρία αυτή
ναι παλικαρι μου το εχω νιωσει..και το ζητημα ειναι ..θα το εχεις αυτο το ποσο καθε μερα.
κοιτα τα σοβαρα πανεπιστημια ή μαλλον ολα δινουν δωρεαν μεχρι να εξεταστουν οι νεες αιτησεις ..πχ μεχρι τελους νοεμβρη και μετα σε κοβουν αν δεν εγκριθεις.
υπαρχουν και αλλα πιο προχω οπως παν αιγαιου που κανεις μια φορα αιτηση στην αρχη και τρως ολα τα χρονια
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,758 μηνύματα.
δειτε αυτο το καναλι στο youtube αξιζει!!
αγεννητοι εισασταν οι περισσοτεροι τοτε!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 640 μηνύματα.
Αυτό με τα συνεχόμενα greater symbols που υιοθετήσατε από το tiktok μου την δίνει στα νεύρα πού το φέρατε και στο ischool.gr, υποτίθεται είμαστε διανοούμενοι έδω...
Πες τα ρε χριστιανέ… ένα μέρος είχαμε να ξεφεύγουμε από τις κριντζιες και το μαμησανε και αυτό
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Να πούμε ότι τα σκαλάκια του Αγίου Νικολάου τα βράδια μοσχοβολάνε "λιβάνι" (🍃) και δεν μπορεί κανείς να ανέβει από τα άδεια κουτάκια μπύρας :laugh:
ΧΟΡΤΟ ΜΑΓΙΚΟΟΟΟΟ :clapclap::jumpy::alljumpy::big_boss::yahoo:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό με τα συνεχόμενα greater symbols που υιοθετήσατε από το tiktok μου την δίνει στα νεύρα πού το φέρατε και στο ischool.gr, υποτίθεται είμαστε διανοούμενοι έδω...
Ποιο τικτοκ , αυτο περιμεναμε να μας τα μαθει🗿🗿🗿🗿🗿🗿
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Να πούμε ότι τα σκαλάκια του Αγίου Νικολάου τα βράδια μοσχοβολάνε "λιβάνι" (🍃) και δεν μπορεί κανείς να ανέβει από τα άδεια κουτάκια μπύρας :laugh:


Εγώ απεναντίας το λατρεύω. Μόνο που βάζω >> γιατί όπως μας δίδαξαν δύο μόνο αρκούν :P

Ναι συμφωνω ι σκουλ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


(:bleh:)
Εσύ για τιμωρία μάλλον χρειάζεσαι απανωτά reactions από τα συγκεκριμένα που συμπαθείς πολύ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,645 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ποιός σκατά είναι τούτος ο slider ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
@eukleidhs1821 το κύπελλο εμείς ή εμείς Ζάχοοο

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
ecb9e68be7b9939fe500849760014142.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top