Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,531 μηνύματα.
Ούτε εγώ το άντεχα. Με απορρύθμιζε εντελώς από το διάβασμα μου, καθώς έπρεπε να πάρω λεωφορείο για να πάω σε κοντινή πόλη κτλ. Το είχα κανονίσει έτσι ώστε το ΣΚ μου να μένει μόνο για διάβασμα.
Εγω έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ένα φροντιστήριο στην πόλη μου έκανε μαθήματα Σαββατιάτικα. Το Σάββατο είναι για ξεκούραση κατά την γνώμη μου.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.
Μαλακες μολις εμαθα οτι το φροντιστήριο στο οποίο πάω 4-7.30 το σάββατο μετα την αλλαγή προγράμματος είναι 9 γιατι με ξυπνησε η γραμματεια και γαμω χαιρετω
Εμένα σε ημέρα εξόδου μου με ξύπνησαν 02:00 το βράδυ να βγάλω το νούμερο (02:00-04:00) ενός συναδέλφου που και καλά χτύπησε το χεράκι του.

Νιώθεις καλύτερα;

Παρεμπιπτόντως:

Περπατώ εις το δάσος κι ακούω φωνές
68 και σήμερα, είναι πολλές;

68κσ
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.
Δεν ειμαι στενοχωρημενος που με ξύπνησαν, αλλα που έχασα την ημέρα του φροντιστηρίου, δεν κανω διαγωνισμο για το ποιανου μερα ξεκινησε χειροτερα
Όχι καλέ, δεν στο είπα για κακό:lol:

Απλά να δεις ότι τα προβλήματα δεν σταματούν ποτέ.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.
Όχι καλέ, δεν στο είπα για κακό:lol:

Απλά να δεις ότι τα προβλήματα δεν σταματούν ποτέ.
Σεβαστό

Πάντως αυτό για το "χεράκι" μου θυμίζει όταν η μάνα μου δούλευε νοσηλεύτρια στα επείγοντα και έρχεται ένας με το κωλοδάχτυλο σηκωμένο και λέει "εχω παρανυχίδα"
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.
5 μέρες φυλακή και δέκα πειθαρχείο
γιατί στο τοίχο έγραψα
"μπουρδέλο ΑΣΔΕΝ αντίο"

67 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εμένα θα μου μείνει αξέχαστο εκείνο το βαρύ λοκ-νταουν που έγραφα μέχρι και σε παλιούς λογαριασμούς της ΔΕΗ λόγω αδυναμίας πρόσβασης στα βιβλιοπωλεία. Ωραίες εποχές... (παραγγελίες με 2 βδομάδες καθυστέρηση)
What about ψηφοδέλτια; παίρνεις της ΝΔ των Σπαρτιατών και τους δίνεις πραγματική αξία με μερικές εξισώσεις 😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

5 μέρες φυλακή και δέκα πειθαρχείο
γιατί στο τοίχο έγραψα
"μπουρδέλο ΑΣΔΕΝ αντίο"

67 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
Αυτό που όντας στρατοκαυλοι επιλέγεται να καταταχθειτε σε τέτοια σώματα και μετά μετράτε κσ μου φαίνεται λίγο περίεργο
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 643 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,677 μηνύματα.
Νυχαδικο καλύτερα, όχι κομμωτήριο 😂


Και εγώ συμφωνώ να πας σε φροντιστήριο και να σου προτείνουν καθηγητές για ιδιαίτερα, στο δικό μου φροντιστήριο γινόταν Αυτό. Αφού είσαι και σε μεγάλη πόλη και δεν έχεις κάποιον έμπιστο γνωστό να σου προτείνει είναι η αμέσως καλύτερη λύση για εμένα.
νυχια ..ε? θελουν και αυτα πολυ ωρα...ε?
ε δεν εχω παει ...δεν ξερω
Ισως εκει ή συζητηση ειναι πιο διερευνητικη γιατι ειναι προσωπο προσωπο και οτι καθρεπης προσωπο.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
νυχια ..ε? θελουν και αυτα πολυ ωρα...ε?
ε δεν εχω παει ...δεν ξερω
Ισως εκει ή συζητηση ειναι πιο διερευνητικη γιατι ειναι προσωπο προσωπο και οτι καθρεπης προσωπο.
Το λιγότερο είναι 20-30 λεπτά για το ημιμόνιμο. Κάτι άλλα με τζελ κλπ που δεν τα ξέρω γιατί δεν έχω υπομονή να κάτσω πολύ ώρα θέλουν κανένα δίωρο άνετα. Είχα φίλη που έκατσε 5 ώρες!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,677 μηνύματα.
Το λιγότερο είναι 20-30 λεπτά για το ημιμόνιμο. Κάτι άλλα με τζελ κλπ που δεν τα ξέρω γιατί δεν έχω υπομονή να κάτσω πολύ ώρα θέλουν κανένα δίωρο άνετα. Είχα φίλη που έκατσε 5 ώρες!!
εμ εσυ εσαι μαθηματικου δεν εχεις υπομονη..
5 ωρες ..ε? μπραβο δυναμη ...θα εκανε καλα πραματα.. και ολα θα τα εμαθε.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
εμ εσυ εσαι μαθηματικου δεν εχεις υπομονη..
5 ωρες ..ε? μπραβο δυναμη ...θα εκανε καλα πραματα.. και ολα θα τα εμαθε.
😁 δεν θυμάμαι τι μου είχε πει αλλά πρέπει να της είπε όλη την ιστορία της ζωής της πέρα από τα κουτσομπολιά των τελευταίων ετών, ήταν και σε μικρή πόλη οπότε είναι πιο εύκολος ο σχολιασμός 😅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,677 μηνύματα.
😁 δεν θυμάμαι τι μου είχε πει αλλά πρέπει να της είπε όλη την ιστορία της ζωής της πέρα από τα κουτσομπολιά των τελευταίων ετών, ήταν και σε μικρή πόλη οπότε είναι πιο εύκολος ο σχολιασμός 😅
ωραια πραματα ... ενα Ινστα live ,παραστατικο , αληθινο, με ωραια ροη και δωρεαν και προπάντων υγιες.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,856 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,358 μηνύματα.
Συνδειδητοποίσεις by Μαθητής του 15 vol.1: Οι πιο όμορφες κοπέλες βρίσκονται σε ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΑΕΑ και Αστυνομικές Ακαδημίες εν γένει και σε τμήματα Χημείας και Ψυχολογίας.
Αδελφέ ωραίες έχει παντού . Το ερώτημα είναι που είναι οι πιο νορμάλ :P .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,677 μηνύματα.
Αδελφέ ωραίες έχει παντού . Το ερώτημα είναι που είναι οι πιο νορμάλ :P .
ε παντου νορμαλ ειναι... εμεις δεν τις καταλαβαινουμε.
Ο ευελπις νεος παντως εχει δικιο ...
Ειχα παει τωρα αυγουστο στο λινανι και ειχαν αλλαξει την πυλη του καραβιου και πηγα να ρωτησω τις νερομπατσινες.
Ηταν ολες μαζενες και κουβεντιαζαν οταν δεν κανανε κουμαντο στα αυτοκινητα ... με εξηπηρετησαν αψογα...ολα με τ'απανε... και ηταν πανεμορφες και με φορμες.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,358 μηνύματα.
ε παντου νορμαλ ειναι... εμεις δεν τις καταλαβαινουμε.
Το παντού έχει και νορμάλ και μη νορμάλ θα το δεχόμουν , αλλά το οτι παντού είναι νορμάλ...δύσκολο να το δεχτώ.
Ο ευελπις νεος παντως εχει δικιο ...
Ειχα παει τωρα αυγουστο στο λινανι και ειχαν αλλαξει την πυλη του καραβιου και πηγα να ρωτησω τις νερομπατσινες.
Ηταν ολες μαζενες και κουβεντιαζαν οταν δεν κανανε κουμαντο στα αυτοκινητα ... με εξηπηρετησαν αψογα...ολα με τ'απανε... και ηταν πανεμορφες και με φορμες.
Με τέτοιες δεν έχω καμία εμπειρία .
Οι βιολόγες όμως είναι οι χειρότερες πιστεύω . Πολύ ψηλομύτες .
Και αυτές της φιλολογίας είναι λίγο στον κόσμο τους .
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,677 μηνύματα.
Οι γυναικες γεννηθηκαν για να μας κανουν εξυπνοτερους..
Δηλαδη πως θα πας να μιλησεις σε μια βιολογα ?εστι
Πρεπει κατι να μαθεις απο μεντελ, απο αμινοξεα ,απο dna... δεν παιζει αλλιως ...
Και οι φιλολογες θελουν τον Ομηρο τους ...αντε ενα Επικουρο.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Οι γυναικες γεννηθηκαν για να μας κανουν εξυπνοτερους..
Δηλαδη πως θα πας να μιλησεις σε μια βιολογα ?εστι
Πρεπει κατι να μαθεις απο μεντελ, απο αμινοξεα ,απο dna... δεν παιζει αλλιως ...
Και οι φιλολογες θελουν τον Ομηρο τους ...αντε ενα Επικουρο.
Με αμινοξέα και Όμηρο δεν πέφτουν οι γυναίκες Γιάννηηηη
:huglove:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top