Κατεύθυνση Οικονομίας και Πληροφορικής.

pantoine

Νεοφερμένος

Ο pantoine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πως τα βλέπετε τα πράγματα? Έγραψαν φέτος οι μαθητές στην κατεύθυνση μου?
Η κατάργηση των συντελεστών βαρύτητας σε συνδιαμό με το απαίσιο θέμα της έκθεσης δίνει κάποια ελπίδα για κάθοδο των βάσεων?
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Όλα είναι πιθανά, όπως πάντα 😂

Όπως έχω ξαναγράψει, σε λίγες μέρες θα πάτε για μηχανογραφικο, μην σκεφτείτε τις βάσεις αλλά βάλτε τις σχολές σας όπως τις θέλατε εξαρχής. Κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά τι θα γίνει με τις βάσεις, ίσως μόνο όταν βγουν τα στατιστικά για κάθε μάθημα.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Βρε, αφού τα θέματα στα μαθηματικά και το ΑΕΠΠ - για το νέο σύστημα - ήταν αρκετά βατά, δε νομίζω ότι η έκθεση θα «σώσει» την παρτίδα. Αλλά, μένει να δούμε και αύριο το ΑΟΘ.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Και εγώ θεωρώ ότι θα ανέβουν, εκτός αν βάλουν δύσκολα αύριο που δε νομίζω :P Θα δείξει.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το τι εχουν γράψει οι άλλοι 😅
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εσύ τον στόχο σου, μην κοιτάς αριστερά και δεξιά! Τους άλλους, άμα χρειαστεί, θα τους κανονίσεις...
Εγώ δε δίνω 😅 απλά λέω ότι οι βάσεις εξαρτώνται από τις συνολικές επιδόσεις.. Μπορεί σε κάποιους να φάνηκαν εύκολα αλλα σε άλλους πιο δύσκολα, η να είχαν μια κακή μέρα, η χίλια δυο
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Εγώ δε δίνω 😅 απλά λέω ότι οι βάσεις εξαρτώνται από τις συνολικές επιδόσεις.. Μπορεί σε κάποιους να φάνηκαν εύκολα αλλα σε άλλους πιο δύσκολα, η να είχαν μια κακή μέρα, η χίλια δυο

Α, ναι, προφανώς οι βάσεις είναι σχετικό μέγεθος και εξαρτώνται από πολλά πράγματα. Γι' αυτό και, σε τελική ανάλυση, δεν έχει νόημα η κουβέντα που κάνουμε. :Ρ Όταν τα παιδιά γράφουν καλά, ανεβαίνουν. Όταν δε γράφουν καλά, κατεβαίνουν.

Απλά, ίσως φέτος που θα ανέβουν, λογικά, να είναι μία αρκετά κακή συγκυρία, δεδομένων των πολλών ισοβαθμιών που αναμένονται - αφού κάποιοι στο Υπουργείο δεν ήξεραν να κάνουν διαίρεση... :Ρ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top