Κατατακτηριες Ιστορία Αρχαιολογια ΑΠΘ η Θεολογια η Ποιμαντική

panos007

Νεοφερμένος

Ο panos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους είμαι φοιτητής 3ου έτους του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του ΠΑΜΑΚ. Μου αρέσει παρα πολυ η ιστορία και ενδιαφέρομαι για κατατακτήριες Ιστορία αρχαιολογια ΑΠΘ η σε άλλο ιστορικό τμήμα. Εναλλακτικά σκέφτομαι θεολογία η ποιμαντικη θέλω μια σχολή να περναω την ώρα μου και δεν θέλω καθόλου μαθηματικά ουτε για δείγμα. Έχει κανείς εμπειρία από κατατακτήριες από τις σχολές που ανέφερα οι άλλες παρομοιες. Είναι δυσκολες? Τι παιζει με τα αρχαία? Σας ευχαριστώ που είχατε υπομονή και διαβασατε την ανάρτηση μου.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,143 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, τα μαθηματικά δεν τα γλιτώνεις.

Σε όλες τις σχολές που παρέθεσες έχουν τουλάχιστον ένα μάθημα μαθηματικού υποβάθρου. Η λογική είναι ότι πρέπει οι φοιτητές να ξέρουν βασική στατιστική γιατί όταν πάνε να βγάλουν ένα επιστημονικό άρθρο, τα περισσότερα επιχειρήματα θα έχουν τέτοια λογική.

Πάντως από το Ιστορικό Αρχαιολογικό να πας Ποιμαντική δεν το λες και αυτονόητη μετάβαση,
 

panos007

Νεοφερμένος

Ο panos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θέλω μια σχολή θεωρητική να περναω την ώρα μου ιδέατα ιστορία αλλά δεν θέλω να ξαναδώ στην ζωή μου νουμερα. Μια στατιστική αν έχει ίσως την καταπιώ. Το τίμημα του θάρρους. Αλλά κατά τα αλλά τι παιζει με κατατακτήριες? Δεν έχω και κανένα γνωστό που να εδωσε
 

featherfuck

Νεοφερμένος

Η featherfuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Θέλω μια σχολή θεωρητική να περναω την ώρα μου ιδέατα ιστορία αλλά δεν θέλω να ξαναδώ στην ζωή μου νουμερα. Μια στατιστική αν έχει ίσως την καταπιώ. Το τίμημα του θάρρους. Αλλά κατά τα αλλά τι παιζει με κατατακτήριες? Δεν έχω και κανένα γνωστό που να εδωσε
Το ιστορικό αρχαιολογικό του ΑΠΘ δεν έχει κανένα μάθημα στατιστικής. Οι μόνοι αριθμοί που θα συναντήσεις είναι στις ημερομηνίες
 

panos007

Νεοφερμένος

Ο panos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οι κατατακτήριες είναι δυσκολες? Τι παίζει
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,143 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top