Κατατακτήριες στην Λογοθεραπεία Ιωαννίνων!

Cristina26

Νεοφερμένος

Η Cristina26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει την προσπάθεια μου για να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα Λογοθεραπείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων! Και με ενδιαφέρει σαν σχολή αλλά νομίζω πως θα μου δώσει και καλύτερες επαγγελματικές ευκαιρίες απ’ ότι το πτυχίο που ήδη έχω. Ήθελα να κάνω λοιπόν κάποιες ερωτήσεις σχετικά με την προτεινόμενη βιβλιογραφία! Λοιπόν κάποια βιβλία τα έχω βρει αλλά μερικά ειναι εξαντλημένα από τον εκδότη σε μια έρευνα που έκανα στο διαδίκτυο! Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Πρέπει να τα διαβάσω όλα για να είμαι καλυμμένη για την ύλη; Γιατί όσα προτείνονται για το κάθε μάθημα έχουν σχεδόν τον ίδιο τίτλο, άρα φαντάζομαι πως θα λένε και τα ίδια πράγματα πάνω κάτω! Επίσης προσπάθησα να βρω κάποια ομάδα του τμήματος στο fb αλλά δεν βρήκα κάτι, όπως επίσης έψαξα και για e-class αλλά και εκεί δεν βρήκα κάτι ! Είναι κάποιος/α που να γνωρίζει κάτι παραπάνω γι’αυτά τα θέματα; Επίσης οποιοσδήποτε έχει κάποια επιπλέον πληροφορία για το συγκεκριμένο τμήμα είναι καλοδεχούμενη!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top