Κατατακτήριες νομικής

olive

New member

Η olive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες νομικής. Υπάρχει κάποιος που έδωσε πρόσφατα και θα μπορούσε να μου δώσει κάποιες κατευθύνσεις? εαν έκανε φροντιστήριο? Κομοτηνή ή Αθήνας? βιβλία που βρίσκω? βαθμό δυσκολίας?

Ευχαριστώ

HELGA33*

New member

Η HELGA33* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες νομικής Κομοτηνής. Σκοπεύω να κάνω φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη. Γνωρίζεται σε ποιο φροντιστήριο να απευθυνθώ? Έχει δώσει κάποιος νομική Κομοτηνής;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

allall1

Active member

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 5 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 417 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες νομικής Κομοτηνής. Σκοπεύω να κάνω φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη. Γνωρίζεται σε ποιο φροντιστήριο να απευθυνθώ? Έχει δώσει κάποιος νομική Κομοτηνής;
Το paralaxi εχει απιστευτα ποσοστα επιτυχιας σε πραγματικους ανθρωπους.Οτι ονοματα εχει ανεβασει τα εχω βρει ολα στο φβ οτι οντως περασαν εκει που εδωσαν και με βαθμαρες κιολας.Δε ξερω τι ακριβως κανει αυτο το φροντιστηριο για να το πετυχει αυτο αλλα ειτε εχει σημειωσαρες ειτε πληρωνει καθηγητες πανεπιστημιου για να περνανε τους μαθητευομενους τους δε με νοιαζει πραγματικα αφου εχει αποτελεσμα σε μια τοσο επίπονη διαδικασία οπως οι κατατακτηριες.Θαναι πανακριβο φανταζομαι αλλα θα γουσταρα ναχαμε ενα τετοιο εδω στην κρητη

Λένω

Well-known member

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,356 μηνύματα.

Αυτό το blog έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες για το θέμα που σε ενδιαφέρει.
Νομίζω θα σε βοηθήσει. Για ρίξε μια ματιά!

HELGA33*

New member

Η HELGA33* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το paralaxi εχει απιστευτα ποσοστα επιτυχιας σε πραγματικους ανθρωπους.Οτι ονοματα εχει ανεβασει τα εχω βρει ολα στο φβ οτι οντως περασαν εκει που εδωσαν και με βαθμαρες κιολας.Δε ξερω τι ακριβως κανει αυτο το φροντιστηριο για να το πετυχει αυτο αλλα ειτε εχει σημειωσαρες ειτε πληρωνει καθηγητες πανεπιστημιου για να περνανε τους μαθητευομενους τους δε με νοιαζει πραγματικα αφου εχει αποτελεσμα σε μια τοσο επίπονη διαδικασία οπως οι κατατακτηριες.Θαναι πανακριβο φανταζομαι αλλα θα γουσταρα ναχαμε ενα τετοιο εδω στην κρητη
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ. Θα το ψάξω.

angelina95

Member

Η angelina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα έδωσε καμιά σας εξετάσεις? Πως σας φάνηκαν?

Panos09

New member

Ο Panos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους.έχω περάσει από τη διαδικασία των κατατακτηριων και έχω δώσει τόσο σε Αθήνα όσο και σε κομοτηνη πετυχαινοντας στη δεύτερη. Στο δίλημμα αθηνα κομοτηνη προτείνω αν υπάρχει και η δυνατότητα επιλογής τη κομοτηνη. Η Αθήνα μπορεί να βολεύει περισσότερους αλλά οι εξετάσεις είναι αρκετά ιδιαίτερες. Μεγάλη ύλη μεγάλος ανταγωνισμός και διαβλητες εξετάσεις. Υπάρχουν αρκετά φροντιστήρια και καλό θα ήταν να ξεκινήσετε νωρίς προετοιμασια αλλά το σημαντικότερο είναι το προσωπικό διάβασμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια