Κατατακτήριες κτηνιατρικής ή οδοντιατρικής

Catwoman-exams

Νεοφερμένος

Η Catwoman-exams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Δημιουργικού Σχεδιασμού & Ένδυσης ΔΙ.ΠΑ.Ε.. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα σας θερμα συγχαρητήρια σε ολους και ολες που δεν παραιτούνται και αγωνίζονται για τα όνειρα τους!!!
Πηρα την απόφαση να προετοιμάστω για να δωσω κατατακτήριες στην κτηνιατρική όποια πληροφορία καλοδεχούμενη 🙏🙏🙏
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Καλημέρα σας θερμα συγχαρητήρια σε ολους και ολες που δεν παραιτούνται και αγωνίζονται για τα όνειρα τους!!!
Πηρα την απόφαση να προετοιμάστω για να δωσω κατατακτήριες στην κτηνιατρική όποια πληροφορία καλοδεχούμενη 🙏🙏🙏
Εύχομαι να μην θες να δώσεις από τώρα για το Δεκέμβριο:dizzy2:

Κατά τα άλλα διάβασμα συχνό και εντατικό. Τίποτα αλλο!
 

Catwoman-exams

Νεοφερμένος

Η Catwoman-exams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Δημιουργικού Σχεδιασμού & Ένδυσης ΔΙ.ΠΑ.Ε.. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όχι οχι βέβαια για του χρόνου ξεκίνησα δειλά δειλά να διαβάζω ιστολόγια. Θα ήταν αστείο να δώσω τώρα 😉 Του χρόνου με το καλό 😊
Αν κάποιος έχει δώσει και έχει να μεταφέρει την εμπειρία και κάποια tips!
 

featherfuck

Νεοφερμένος

Η featherfuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Όχι οχι βέβαια για του χρόνου ξεκίνησα δειλά δειλά να διαβάζω ιστολόγια. Θα ήταν αστείο να δώσω τώρα 😉 Του χρόνου με το καλό 😊
Αν κάποιος έχει δώσει και έχει να μεταφέρει την εμπειρία και κάποια tips!
μπορω να σε ρωτησω απο που αρχισες να διαβαζεις? και εγω θελω σιγα-σιγα να αρχισω διαβασμα. να το συνδιασω το χρονο και με την δουλεια
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Όχι οχι βέβαια για του χρόνου ξεκίνησα δειλά δειλά να διαβάζω ιστολόγια. Θα ήταν αστείο να δώσω τώρα 😉 Του χρόνου με το καλό 😊
Αν κάποιος έχει δώσει και έχει να μεταφέρει την εμπειρία και κάποια tips!
Ό,τι είπα: διάβασμα με πρόγραμμα και συνέπεια!

Η ύλη είναι μεγαλύτερη αλλά δεν εξετάζεται στον εξωνυχιστικό βαθμό των πανελληνίων! Διάβασέ τα όλα! Δεν υπάρχουν ΣΟΣ και αντίΣΟΣ.
Όλα μπορούν να σου ζητηθούν.

Για ποιά σχολή ενδιαφέρεσαι;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Σκέφτεσαι να δώσεις κατατακτήριες; :)
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
ναι
τι λέει το μαθηματικό; :P
Στρατό είμαι φίλτατε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ναι
τι λέει το μαθηματικό; :P
Από περιέργεια: είσαι εσύ συνάδελφος;

Γιατί μού το έχεις ξαναρωτήσει αυτό για το μαθηματικό και παλιότερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

Catwoman-exams

Νεοφερμένος

Η Catwoman-exams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Δημιουργικού Σχεδιασμού & Ένδυσης ΔΙ.ΠΑ.Ε.. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπορω να σε ρωτησω απο που αρχισες να διαβαζεις? και εγω θελω σιγα-σιγα να αρχισω διαβασμα. να το συνδιασω το χρονο και με την δουλεια
Καλημέρα! Εχω βγάλει φωτοτυπίες τα προτεινόμενα βιβλία και απο εκει το παλεύω.😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ό,τι είπα: διάβασμα με πρόγραμμα και συνέπεια!

Η ύλη είναι μεγαλύτερη αλλά δεν εξετάζεται στον εξωνυχιστικό βαθμό των πανελληνίων! Διάβασέ τα όλα! Δεν υπάρχουν ΣΟΣ και αντίΣΟΣ.
Όλα μπορούν να σου ζητηθούν.

Για ποιά σχολή ενδιαφέρεσαι;
Καλημέρα ναι σίγουρα με sos δεν δίνεις κατατακτήριες. Για κτηνιατρική Θεσσαλονίκη η Καρδίτσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

reezaki

Νεοφερμένος

Η reezaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα @Catwoman-exams! Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Πολύ καλά έκανες αφού είναι αυτό που θέλεις. Δεν μπορώ απλά να σου γράψω πληροφορία, η συζήτηση είναι μεγάλη, καλύτερα να μιλήσουμε πριβέ και να μου πεις ακριβώς τι ερωτήσεις έχεις, να σου εξηγήσω. Μπορώ να βοηθήσω για ΑΠΘ καλύτερα, εφόσον εκεί έδωσα :)
Οπότε στείλε μου αν ενδιαφέρεσαι ενα pm να τα πούμε! :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top