Κατατακτήριες για την Αισθητική & Κοσμητολογία του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Seneka21

Νεοφερμένος

Ο Seneka21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για σε όλους.
Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με σημειώσεις, παλιά θέματα κτλ σχετικά με τις κατατακτήριες εξετάσεις για την Αισθητική & Κοσμητολογία του ΠΑΔΑ. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάτι στο internet ή κάποιο "εξειδικευμένο" φωτοτυπάδικο με σημειώσεις?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Για σε όλους.
Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με σημειώσεις, παλιά θέματα κτλ σχετικά με τις κατατακτήριες εξετάσεις για την Αισθητική & Κοσμητολογία του ΠΑΔΑ. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάτι στο internet ή κάποιο "εξειδικευμένο" φωτοτυπάδικο με σημειώσεις?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Δεν υπάρχει αυτή η σχολή. Ενώθηκε μαζί με άλλα τμήματα και πλέον είναι μια κατεύθυνση από τις βιοϊατρικές επιστημες του ΠΑΔΑ.
 

Seneka21

Νεοφερμένος

Ο Seneka21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικό (ΣΣΑΣ). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν υπάρχει αυτή η σχολή. Ενώθηκε μαζί με άλλα τμήματα και πλέον είναι μια κατεύθυνση από τις βιοϊατρικές επιστημες του ΠΑΔΑ.
Καταλαβα. Εγώ πάντως αναφερομαι στον Τομέα του Αντίστοιχου τμηματος όπως φαίνεται στο παρακάτω link https://aesthcosm.bisc.uniwa.gr/
Παρεμπιπτόντως μίλησα με την γραμματεία και μου είπαν ότι το πρόγραμμα θα βγει περί τέλη Οκτωβρίου και ότι η προτεινόμενη βιβλιογραφία κατά 99% δε θα αλλάξει. Όπως και να χει θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος γνωρίζει πού και πώς θα μπορούσα να βρω σχετικές σημειώσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top