Κατατακτήριες για οδοντιατρική

Ioanna224

Νεοφερμένος

Η Ioanna224 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Είμαι στο τμήμα βιοιατρικών επιστημών ΠΑΔΑ και σκέφτομαι να ακολουθήσω το τμήμα οδοντικής τεχνολογίας. Θέλω να δώσω κατατακτήριες για οδοντιατρική. Σε ποιό ετος θα καταταχθώ;
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι στο τμήμα βιοιατρικών επιστημών ΠΑΔΑ και σκέφτομαι να ακολουθήσω το τμήμα οδοντικής τεχνολογίας. Θέλω να δώσω κατατακτήριες για οδοντιατρική. Σε ποιό ετος θα καταταχθώ;
Για Οδοντιατρική Θεσ/νίκης

Για Οδοντιατρική ΕΚΠΑ
΄Εχει βγει το πρόγραμμα και τα μαθήματα των κατακτηρίων στο site της σχολής αλλά δεν αναφέρεται κάπου το εξάμηνο εισαγωγής.
Μπορείς να επικοινωνήσεις με την Γραμματεία για να ενημερωθείς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Για Οδοντιατρική Θεσ/νίκης

Για Οδοντιατρική ΕΚΠΑ
΄Εχει βγει το πρόγραμμα και τα μαθήματα των κατακτηρίων στο site της σχολής αλλά δεν αναφέρεται κάπου το εξάμηνο εισαγωγής.
Μπορείς να επικοινωνήσεις με την Γραμματεία για να ενημερωθείς.
Ανάλογα από ποια σχολή είναι,πχ άμα το προηγούμενο πτυχίο σου ήταν ιατρική μπαίνεις σε άλλο εξάμηνο από ότι από άλλη σχολη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Ανάλογα από ποια σχολή είναι,πχ άμα το προηγούμενο πτυχίο σου ήταν ιατρική μπαίνεις σε άλλο εξάμηνο από ότι από άλλη σχολη
Γνωστόν τοις πάσι αυτό.:)
Η κοπέλα που ρώτησε δεν προέρχεται από την Ιατρική.
 

ebel.sweetie

Νεοφερμένος

Η ebel.sweetie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για κατατακτήριες οδοντιατρική,πόσο καιρό χρειάζεται να προετοιμαστεί κανείς;
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.

nikos physics

Νεοφερμένος

Ο nikos physics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλημέρα!!! έχεις κάποιος θέματα Ιατρικής Φυσικής για τις κατατακτήριες?
 
Top