Κατατακτήριες για Διατροφολογία - Διαιτολογία Χαροκοπείου

nnikolaou

Νεοφερμένος

Ο nnikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος τον αριθμό των εισακτέων με κατατακτήριες στο Χαροκόπειο στη σχολή Διαιτολογίας - Διατροφολογίας. Πόσο εφικτό είναι; Υπάρχει τρόπος να βρω τα θέματα προηγούμενων ετών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ο αριθμος των εισακτεων σε καθε σχολη με κατακτηριες μετριεται στα δαχτυλα του ενος χεριου.σε μια τετοια σχολη 2,3 αν παιρνουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

nnikolaou

Νεοφερμένος

Ο nnikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αααα, τόσο καλά! Δύο λύσεις υπάρχουν: σπουδές στο εξωτερικό ή σε ΙΕΚ (με λιγότερα επαγγελματικά δικαιώματα υποθέτω). χμμμ! ευχαριστώ για την απάντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γιατί να μην προσπαθήσεις? 3 μαθήματα είναι μόνο πήγαινε και παρακολούθησε τα με τους υπόλοιπους πρωτοετείς(?) και όταν έρθει η ώρα δώσε. Δε νομίζω πως είναι τόσο τραγικά. Θέμα θέλησης είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μην απελπιζεσαι ...μπορει να σαι σε αυτους..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nnikolaou

Νεοφερμένος

Ο nnikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σίγουρα μπορώ να παρακολουθήσω μαθήματα με τους υπόλοιπους πρωτοετείς;
Αν ναι, δεν ξέρω αν η εξεταστέα ύλη είναι ίδια.
Μήπως να πάω σε φροντιστήριο;
Πάντως 2 από τα προτεινόμενα βιβλία έχουν εξωφρενικά υψηλές τιμές...περίπου 180 ευρώ το καθένα...:'(
έχω πελαγώσει λίγο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κάνε μια βόλτα την πρώτη μέρα απο χαροκόπειο και ψάξε κάποιον παλιό να σου πει. Όλο και κάποιος καλοθελητής από παράταξη θα βρεθεί. Επίσης αν γνωρίσεις κανά καλό παιδί μπορεί να στα δανείσει τα βιβλία. Σου απαντάω σύμφωνα με το τι συμβαίνει στην ασοεε. ελεύθερη είσοδος σε όποιον θέλει, κοινή ύλη με πρωτοετείς. Παίρνεις στη γραμματεία τους και λύνεις τις απορίες σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

narcissavamp2111

Νεοφερμένος

Η narcissavamp2111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
όλα τα παιδιά του χαροκοπείου ανεξάρτητα το έτος είναι πρόθυμα να βοηθήσουν οποιοδήποτε ενδιαφερόμενο. Όσο για τα βιβλία μπορείτε να τα δανειστείτε από τη Βιβλιοθήκη ή να τα βγάλετε φωτοτυπίες. Μπορείτε να μπείτε στα μαθήματα να τα παρακολουθήσετε, οι καθηγητές είναι πολυ καλοί και συνεργάσιμοι.Α και κάτι σημαντικό. Στο χαροκόπειο δεν υπάρχουν παρατάξεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella10

Νεοφερμένος

Η stella10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Απο ότι έμαθα (μη φρικάρεις τελείως) μόνο 1 περνάει με κατατακτήριες!!!
Εγώ σκέφτομαι να δώσω του χρόνου... Αν τελικά δώσεις, πες μας μετά τίποτα από όλη την εμπειρία σου! :)
Καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erfolg

Νεοφερμένος

Η Erfolg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα.ψαχνω τα βιβλια γενικης χημειας,κυτταρικης βιολογιας και εισαγωγης στη διατροφη του πρωτου εξαμηνου της σχολης για κατατακτηριες.(αντι να τα αγορασω)τα ψαχνω ειτε σε ηλεκτρονικη μορφη ειτε να τα βγαλω φωτοτυπιες.οποιος θελει να βοηθησει ας απαντησει ....ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πιο εύκολο δεν είναι να πας στη βιβλιοθήκη του τμήματος και να δεις αν έχει αντίτυπα και να τα βγάλεις φωτοτυπίες? Επίσης πέρνα από κάποιο αμφιθέατρο και ρώτα παιδιά, δε θα χουν πρόβλημα λογικα να σου δώσουν. Τέλος υπάρχει και η λύση των παρατάξεων οι οποίοι όλο και κάποια λύση θα σου δώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erfolg

Νεοφερμένος

Η Erfolg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για το 2ο δικιο εχεις.το πρωτο ομως δεν ειναι εφικτο.δεν γινεται να δανειστω βιβλια απο την βιβλιοθηκη τους διοτι δεν φοιτω εκει αρα δεν μπορω να βγαλω φωτοτυπιες..ευχαριστω για την απαντηση σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δε χάνεις τίποτα να τους ρωτήσεις. Στη βιβλιοθήκη της ΑΣΟΕΕ π.χ., ακόμα και γραμμένος να μην είσαι σου δίνουν τη δυνατότητα να δανειστείς ένα βιβλίο για μισή μέρα με ταυτότητα. Όλο και κάποιο παραθυράκι θα υπάρχει πίεσε τους. Επίσης κοίτα να βρεις άτομα που ξέρουν τι παίζει με το στυλ των εξετάσεων για να έχεις μια ιδέα για το τι ζητάνε στα μαθήματα που εξετάζεσαι.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DespoinaP

Νεοφερμένος

Η DespoinaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας! Δε ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος αλλά διαβάζω για να δώσω κατατακτήριες στο χαροκόπειο! Υπάρχει κάποιος φοιτητής που μπορεί να βοηθήσει με σημειώσεις για μαθήματα γενική χημεία , εισαγωγή στη διατροφή και κυτταρική βιολογία! Επίσης έχω "φαει" το κόσμο να βρω παλιότερα θέματα! Μα κανείς δεν ετυχε να βοηθήσει; όποια βοήθεια καλοδεχούμενη! Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σε τέτοιες περιπτώσεις καλύτερα να ψάξεις στο fb για κάποια ομάδα της σχολής -πολλές σχολές έχουν ομάδες στο fb για βοήθεια, ανακοινώσεις κλπ - . Εκεί θα βρείς σίγουρα φοιτητές που μπορούν να σε βοηθήσουν.

Επίσης καλό θα ήταν να περάσεις και από την ίδια τη σχολή να ρωτήσεις για σημειώσεις.
Δυστυχώς ίσως χρειαστεί να ενοχλήσεις και ΔΑΠ κλπ για να σου δώσουν υλικό.
Tέλος, τα συγγράμματα των μαθημάτων θα τα βρείς σίγουρα στη βιβλιοθήκη της σχολής.

Kαλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DespoinaP

Νεοφερμένος

Η DespoinaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αγαπητή μου! Σε ευχαριστώ πολυ για το χρόνο σου και για τις πληροφορίες σου!
Στο fb έψαξα εχθές όλους τους πιθανούς συνδιασμούς για ονόματα γκρουπ αλλά τζίφος! Ίσως να το έχουν κλειστό( αν έχουν)!
το να πάω στη σχολή θα είναι το επόμενό μου βήμα! Απλώς εργάζομαι και οι ελεύθερες καθημερινές μου είναι πολύ περιορισμένες! με τα συγγράμματα είμαι οκ! Για τη κυτταρική τα είχα από τη σχολή μου, και τα άλλα δυο τα αγόρασα! Απλώς η ύλη ειναι ατέλειωτη και ως πρωτάρα σε όλο αυτό δεν έχω ιδέα σε τι επίπεδο κινούνται! Και οι σημειώσεις πιστεύω σίγουρα θα βοηθούσαν για να δω σε τι δίνουν βάση!
Σε ευχαριστώ και πάλι!
Καλή συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! Δε ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος αλλά διαβάζω για να δώσω κατατακτήριες στο χαροκόπειο! Υπάρχει κάποιος φοιτητής που μπορεί να βοηθήσει με σημειώσεις για μαθήματα γενική χημεία , εισαγωγή στη διατροφή και κυτταρική βιολογία! Επίσης έχω "φαει" το κόσμο να βρω παλιότερα θέματα! Μα κανείς δεν ετυχε να βοηθήσει; όποια βοήθεια καλοδεχούμενη! Ευχαριστώ!


Μήπως μπορείς να βοηθηθείς κάπως από εδώ; https://eclass.hua.gr/modules/auth/opencourses.php?fc=25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DespoinaP

Νεοφερμένος

Η DespoinaP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είσαι φοβερή!!!!!!!! 1000000000 ευχαριστώ και είναι και λίγα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trippin_414

Νεοφερμένος

Η trippin_414 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας, έχουμε εδώ στο forum κανέναν καλό Χριστιανό που να φοιτεί στο τμήμα διαιτολογίας στο Χαροκόπειο; Είμαι εργαζόμενη μανούλα 2 μικρών παιδιών, απόφοιτη Παντείου με μεγάλο απωθημένο και αγάπη για τη συγκεκριμένη σχολή. Θα ήθελα βοήθεια για πρόσβαση στο e-class του Χαροκόπειου ώστε να μπορώ να πάρω σημειώσεις και υλικό για να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις. Εάν μπορεί κάποιος να μου δώσει κωδικούς για το e-class με προσωπική επικοινωνία θα ήμουν ειλικρινά ευγνώμων!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top