Κατατακτήριες ή πανελλήνιες;

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Α' βαθμολογητήςΒ' βαθμολογητήςΜέσος όροςΑ' βαθμολογητήςΒ' βαθμολογητήςΜέσος όροςΑ' βαθμολογητήςΒ' βαθμολογητήςΜέσος όρος
13,0011,0012,0010,009,009,5012,5015,0013,75
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να αναφερω οτι ο γενικος μεσος μου ειναι μεγαλυτερος απο του τελευταιου (9ου) που προφανως δεν ειχε καθολου 9 αλλα παιζει σε ολα τα αλλα να εχω παραπανω.
Επισης απο τη στιγμη που στο σαιτ της σχολης αναφερει μονο τον νεο νομο χωρις να παραθετει κανενα εσωτερικο κανονισμο, τοτε θεωρω πως τετοιος δεν υπαρχει ,σωστα?Για τις βαθμολογιες ας μην σχολιασω οτι εξαντλούν καθε αυστηροτητα οπως κ στα θεματα. Αλλη ιστορια αυτο να βαζουν χαμηλους βαθμους κ να κοβουν φουλ διαβασμενα ατομα λογω θεματων επι της ουσιας. Ενδεικτικά φετος απο τους 65 το μαθημα της 1ης μερας μονο 13 το περασαν (αναμεσα τους κ εγω)
ποια σχολη αναφερεσαι?
 

NikNik1995

Νεοφερμένος

Ο NikNik1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
κατατακτήριες είναι ποιο εύκολες νομίζω
 

mariakonsta

Νεοφερμένος

Η mariakonsta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπον εχοντας δωσει 2 φορες κατατακτηριες (για θεωρητικο ΑΣΚΤ) με πολλους μηνες διαβασμα, τη 2η μαλιστα κοπηκα για 0.5 !!!Εδωσα πανελληνιες το 20 δεν ειχα διαβασει κ περασα Ιστορικο αρχαιλογικο (Ρεθυμνο) μιας κ μεσα εχει την Ιστορια της Τεχνης που ηθελα ως κατευθυνση. Τωρα τελειωνω τη σχολη.... Συνιστω πανελληνιες ......Επισης αν το 21 εδινα 10% εμπαινα στην ΑΣΚΤ που κ καλα ηθελα αρχικα κ ευτυχως που δεν περασα γτ το αρχαιολογικο ειναι πολυ ανωτερο...
 

nikos nikolaou

Νεοφερμένος

Ο nikos nikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ ανάμεσα στις πανελλήνιες και τις κατατακτήριες σε κάθε περίπτωση θα διάλεγα τις κατατακτήριες.
Μου αρέσει σε αυτές που δεν εξετάζεσαι σε μαθήματα άσχετα με το αντικείμενο που θες να σπουδάσεις.
 

nikos nikolaou

Νεοφερμένος

Ο nikos nikolaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Και θεωρώ ότι δικαιώθηκα μιας και βγήκαν τα αποτελέσματα από τις κατατακτήριες που έδωσα πρόσφατα και πέρασα στο Φυσικό ΕΚΠΑ. Και χωρίς φροντιστήρια που θεωρείται κάτι δεδομένο όταν δίνεις πανελλήνιες.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Και θεωρώ ότι δικαιώθηκα μιας και βγήκαν τα αποτελέσματα από τις κατατακτήριες που έδωσα πρόσφατα και πέρασα στο Φυσικό ΕΚΠΑ. Και χωρίς φροντιστήρια που θεωρείται κάτι δεδομένο όταν δίνεις πανελλήνιες.
Συγχαρητήρια!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top