Κατατακτήριες Ψυχολογίας Τμήμα Ιωαννίνων

JoF1997

Νεοφερμένος

Η JoF1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες για το τμήμα ψυχολογίας του πανεπιστημίου ιωαννίνων και θα ήθελα να μάθω
1.Αν υπάρχει κάποιος απόφοιτος του τμήματος που μπορεί να μου δανείσει κάποια συγγράματα και να μου πεί κατα τη γνώμη του που θα πρέπει να κάνω focus οσον αφορά την ύλη
2 Καποιος που έχει περάσει με κατατακτήριες σε σχολή ψυχολογίας αν θεωρεί οτι μπορεί και ΧΩΡΙΣ φροντιστήριο κάποιος να περάσει σε μια τέτοια σχολή.
Ευχαριστώ
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
το πιο απλο θα ηταν να πας σε μια διαλεξη 1ου ετους κ να βρεις απο κοντα καποιον,βρες καποιον που δε μοιαζει 18 χρονων κ μιλα του,κατα πασα πιθανοτητα θαναι κατατακτηριος.
 

JoF1997

Νεοφερμένος

Η JoF1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πολυ ωραια η ιδέα σου αλλα λογω αποστασης δυσκολο να την υλοποιησω
 

gzois

Νεοφερμένος

Ο gzois αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα. Φέτος έδωσα κατατακτήριες στα Γιάννενα για άλλη σχολή. Αλλά έδινα την ίδια μέρα με τα παιδιά της ψυχολογίας. Αυτό που κατάλαβα από τις κουβέντες μας είναι ότι τέτοια ύλη δύσκολα οργανώνεται χωρίς ένα φροντιστήριο.
 

Tzelaf

Νεοφερμένος

Η Tzelaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η ύλη είναι μεγάλη και πολλά τα συγγράματα η αλήθεια είναι .Παίζει να έχεις κρατήσει επαφή με κανένα παιδι που έδινε ;
 

gzois

Νεοφερμένος

Ο gzois αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι. Ξέρω μόνο το φροντιστήριο που πήγαιναν.
 

gzois

Νεοφερμένος

Ο gzois αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
morphosis
 

Tzelaf

Νεοφερμένος

Η Tzelaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολυ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top