Κατατακτήριες ΠΑΔΑ Νοσηλευτική

fanis alexiou

Νεοφερμένος

Ο fanis alexiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σας , ήθελα να ρωτήσω επειδή δεν είμαι και από την Αθήνα , ποιό φροσντηστήριο κατά την άποψη σας αξίζει για κατατακτήριες στην νοσυλευτική στο τμήμα του ΠΑΔΑ . Από ότι έχω παρατηρίσει τα περισσότερα φροντηστήρια αφορούν το ΕΚΠΑ , και σχεδόν ελάχιστα αφορούν το ΠΑΔΑ . Εγώ επειδή δέν είμαι από την Αθήνα , και δεν ξέρω καλά τα φροντηστήρια έχω εγραφεί στα πανεπιστημιακά φροντηστήρια Vitali , αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος . Μπορείται να μου πρωτίνεται φροντηστήρια ή αντίστοιχους δασκάλους που να κάνουν τα μαθήματα . ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ – ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ , ΜΕΘΟΔΟΙ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΣΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ , ΠΡΟΑΓΩΓΗ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

Επίσης αν κάποιος έχει εμπιστευτεί αυτά τα φροντηστήρια Vitali στο παρελθόν θα ήθελα μία αποψή για αυτά !!

Ευχαριστώ

καλημέρα στην ομαδα , σκοπευω να φοσω κατατακτηριες στο παδα στο τμημα της νοσυλευτικης , αλλα δεν ειμαι απο Αθήνα , βρηκα ενα φροντηστηριο απο το ιντερνετ ενα απο τα λιγα που ασχωλιουνται με το παδα και ειδικά με κατατακτηριες στην νοσηλευτική , το vitali αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένος . Θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει καποιο άλλο φροντιστήριο ή καθηγητές που κάνουν ιδιαίτερα για το συγκεκριμένο τμήμα .Τα μαθήματα είναι : Εισαγωγή στην νοσηλευτική , Θεωρίες μάθησης στην νοσηλευτική , και παραγωγή υγείας


Επισης αν μπορεί κάποιος , να γράψει την εμποιρια του από τα εν λόγο φροντιστηρια , και αν έμεινε ικανοποιημένος.


Ευχαριστω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top