Κατασκήνωση

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τέλεια λοιπόν!!! Η πρώτη περίοδος είναι η καλύτερη! Τα παιδιά είναι λίγο πιο ζωηρά , ξέρεις μπουχτισμένα από το σχολείο και με τρελή όρεξη, όμως αυτό θα σου δώσει κι εσένα κίνητρο να αποδώσεις πιο σωστά. Την πρώτη περίοδο (περίπου 17 Ιουνίου 8 Ιουλίου) οι υπεύθυνοι κατασκηνώσεων δυσκολεύονται να βρουν στελέχη (πχ οι φοιτητές δεν έχουν ακόμα ξεμπερδέψει με τις σχολές τους) , γι'αυτό είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα σε πάρουν ακόμα και για ομαδάρχη, παρόλο που είσαι μικρός. Ψάξε ιδιωτικές κατασκηνώσεις από αγγελίες, φίλους κλπ! Τα λεφτά είναι καλύτερα και συνήθως είναι πιο οργανωμένα , καθαρά και διασκεδαστικά!!
Ήμουν ομαδάρχισσα , σχεδόν το 'χα κάνει επάγγελμα...., από το 2001 ως το 2006!! Δεν μετάνιωσα ποτέ που διάλεγα αυτή την εμπειρία για τα καλοκαίρια μου!! Ο,τι θες ρώτα με Bilako!!!

Τα παιδιά που πάνε, όμως, την 3η περίοδο, περίμεναν όλόκληρο καλοκαίρι. Συνεπώς, είναι πολύ πιο παθιασμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzivanoula

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Είναι πολύ πιο κουρασμένα , σε διαβεβαιώνω γι' αυτό! 'Εχουν ήδη πάει διακοπές πιο νωρίς με γονείς , φίλους , γιαγιάδες κλπ. Έχουν ήδη κάνει διακοπές 2 μήνες σχεδόν. Κυρίως τα μικρά. Και στις δυο κατασκηνώσεις που δούλεψα τόσα χρόνια την 3η περίοδο αντί να ξυπνάμε 8 το πρωί , ξυπνούσαμε 9 και τα παιδιά το μεσημέρι ξαναπέφτανε για ύπνο!! Απίστευτο κι όμως αληθινό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τσα! Πηγα για συνεντευξη! Δεν νομιζω να τα πηγα και τοσο καλα να σου πω την αληθεια! Με εβαλαν να συμπληρωσω στην αρχη μια φορμα! Η πλακα ειναι οτι ειχε: "Προκατασκηνωτικη εμπειρια" (η κατι τετοιο!). Και μετα ειχε κενο τριων σειρων και γω δεν εγραψα τιποτα! :P Πηγα μεσα μετα τελος παντων και με ρωτησε σε ποιον τομεα μπορω να προσφερω στην κατασκηνωση! Εντυπωσιαστηκα απο την γενικοτητα της ερωτησης και απαντησα διστακτικα "στην μουσικη"! Μετα μου ειπε οτι δεν εχω και εμπειρια απο κατασκηνωση και δεν μπορει να καταλαβει τον χαρακτηρα μου! Αλλα μετα μου εκανε 2 ερωτησεις! 1) Αν κερδιζα αυριο 30.000 ευρω σε ενα λαχειο, τι θα τα εκανα και 2) αν τσακωνομουν και βριζομουν συνεχεια με ενα στελεχος τι θα εκανα! Στην πρωτη απαντησα οτι σιγουρα δεν θα τα ξοδευα ολα την επομενη μερα! Αναλογα, αν ειχα καποιες υποχρεωσεις (δανειο, οφειλες κλπ) θα φροντιζα να τις διεκπεραιωνα! Και μετα θα αποταμιευα ενα μεγαλο ποσοστο και τα υπολοιπα θα τα χρησιμοποιουσα για κατι που ισως ηθελα να αγορασω (στο τελευταιο δεν εδειξε να εδωσε και πολυ βαση καθως σχεδον αμεσως μου ειπε την επομενη ερωτηση!)! Στη δε δευτερη απαντησα οτι αν εντοπιζα οτι το φταιξιμο ειναι δικο μου θα φροντιζα να ηρεμησω! Αν το φταιξιμο ηταν δικο του θα προσπαθουσα να τον κανω να ηρεμησει περιμενοντας μερικες μερες! Αν δεν εβλεπα προκοπη, θα το ελεγα σε καποιον ανωτερο! Επισης με ρωτησε σε ποια σχολη θελω να περασω και του ειπα στρατιωτικη ιατρικη. Μετα με ρωτησε ποσο εβγαλα στο τετραμηνο και του ειπα 18,5. Με ρωτησε ακομα αν διαβαζω ολα τα μαθηματα η μονο αυτα που θα δωσω και του ειπα ολα δινοντας βαρυτητα σ' αυτα που θα εξεταστω πανελλαδικα (ψεμα!:-P)! Αυτα μου 'ρχονται τωρα! Μου ειπαν οτι θα αποφασισουν τον Μαϊο και πως προηγουνται τα παλιοτερα μελη της κατασκηνωσης και πως οι αιτησεις ειναι παρα πολλες! Πως με κοβεις; :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Τσα! Πηγα για συνεντευξη! Δεν νομιζω να τα πηγα και τοσο καλα να σου πω την αληθεια! Με εβαλαν να συμπληρωσω στην αρχη μια φορμα! Η πλακα ειναι οτι ειχε: "Προκατασκηνωτικη εμπειρια" (η κατι τετοιο!). Και μετα ειχε κενο τριων σειρων και γω δεν εγραψα τιποτα! :P Πηγα μεσα μετα τελος παντων και με ρωτησε σε ποιον τομεα μπορω να προσφερω στην κατασκηνωση! Εντυπωσιαστηκα απο την γενικοτητα της ερωτησης και απαντησα διστακτικα "στην μουσικη"! Μετα μου ειπε οτι δεν εχω και εμπειρια απο κατασκηνωση και δεν μπορει να καταλαβει τον χαρακτηρα μου! Αλλα μετα μου εκανε 2 ερωτησεις! 1) Αν κερδιζα αυριο 30.000 ευρω σε ενα λαχειο, τι θα τα εκανα και 2) αν τσακωνομουν και βριζομουν συνεχεια με ενα στελεχος τι θα εκανα! Στην πρωτη απαντησα οτι σιγουρα δεν θα τα ξοδευα ολα την επομενη μερα! Αναλογα, αν ειχα καποιες υποχρεωσεις (δανειο, οφειλες κλπ) θα φροντιζα να τις διεκπεραιωνα! Και μετα θα αποταμιευα ενα μεγαλο ποσοστο και τα υπολοιπα θα τα χρησιμοποιουσα για κατι που ισως ηθελα να αγορασω (στο τελευταιο δεν εδειξε να εδωσε και πολυ βαση καθως σχεδον αμεσως μου ειπε την επομενη ερωτηση!)! Στη δε δευτερη απαντησα οτι αν εντοπιζα οτι το φταιξιμο ειναι δικο μου θα φροντιζα να ηρεμησω! Αν το φταιξιμο ηταν δικο του θα προσπαθουσα να τον κανω να ηρεμησει περιμενοντας μερικες μερες! Αν δεν εβλεπα προκοπη, θα το ελεγα σε καποιον ανωτερο! Επισης με ρωτησε σε ποια σχολη θελω να περασω και του ειπα στρατιωτικη ιατρικη. Μετα με ρωτησε ποσο εβγαλα στο τετραμηνο και του ειπα 18,5. Με ρωτησε ακομα αν διαβαζω ολα τα μαθηματα η μονο αυτα που θα δωσω και του ειπα ολα δινοντας βαρυτητα σ' αυτα που θα εξεταστω πανελλαδικα (ψεμα!:-P)! Αυτα μου 'ρχονται τωρα! Μου ειπαν οτι θα αποφασισουν τον Μαϊο και πως προηγουνται τα παλιοτερα μελη της κατασκηνωσης και πως οι αιτησεις ειναι παρα πολλες! Πως με κοβεις; :-)
Πιστεύω τα πήγες πολύ καλά!Θα σε πάρουνε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Απορια! Ποσους παιρνουνε; (σε ποσοστο εννοω). Απο 100 ατομα ας πουμε που δηλωνουν, ποσους περιπου δεχονται; :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω εχω παει σε 4 κατασκηνωσεις.λετε να το ψαξω για ομαδαρχης;τι λεφτα παιρνουνε περιπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το sport village Athitakis το ΄χω ακουστά και όντως πρέπει να΄ναι πολύ οργανωμένη κατασκήνωση. Όπως και το sports camp Loutraki. Φοβάμαι όμως μήπως σ'αυτά προτιμήσουν γυμναστές ή τουλάχιστον φοιτητές Γυμναστικής Ακαδημίας... Εννοείται φυσικά πως δεν έχεις να χάσεις και τίποτα αν πας στη συνέντευξη. Άλλες είναι η κατασκήνωση Λελούδα στη Νεροτριβιά Ευβοίας και το top για μένα Rea's Fun Club στα Χανιά! Εκεί κυρίως έκανα καρριέρα... Χα χα!!
Φυσικά να ψάξεις και για άλλες. Είναι πολύ σωστή η περίοδος που ξεκίνησες να το ψάχνεις.
Νομίζω δε θα έχεις πρόβλημα! Στη συνέντευξη μπορεί να σε ρωτήσουν πράγματα σχετικά με "επίλυση προβλημάτων" που τυχόν θα προκύψουν μέσα. Πέρα , λοιπόν , από το να φανείς ορεξάτος κι ότι αγαπάς τα παιδιά κλπ , πρέπει να τους δείξεις ότι είσαι έτοιμος και υπεύθυνος σε δύσκολες καταστάσεις.
Π.χ. ένα παιδί κλαίει και ζητάει τους γονείς του όλη μέρα , τι κάνεις ? Η' ένα παιδί χτύπησε και τα άλλα έχουν μαζευτεί από πάνω , τι κάνεις ? Έχε υπ'όψη σου ότι οι κατασκηνωτές για τους ιδιοκτήτες της κατασκήνωσης εκτός από το βασικό έμψυχο υλικό τους είναι πρωτίστως οι ΠΕΛΑΤΕΣ τους και για κανένα λόγο δε θέλουν να τους δυσαρεστούν... Αυτό για το πίσω μέρος του μυαλού σου...
Σε φιλώ!
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι... :clapup:
ησασταν ομαδαρχισα μου... :clapup:
σας θυμαμαι... :clapup:
την επομενη χρονια απο αυτη που ησασταν ομαδαρχισα μου φυγατε...
στο Rea's fun club εννοειται... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzivanoula

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ριρίκα??? 'Hσουν στα πάνω δωμάτια , τα 200άρια με την Τζούλια , την Αναστασία και τις αδερφές Περράκη?? Τι χαρά!!!!!!!!:):clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ελπίζω να είσαι πολύ καλά κοριτσάκι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ναι στα 200αρια... :clapup:
240κατι νομιζω, τα τρια δωματια πανω στις σκαλες... :clapup:
στο ιδιο δωματιο και στο ιδιο κρεβατι ημουν και την επομενη χρονια, οπως ανοιγεις την πορτα, ευθεια, φατσα φορα... :clapup:
ναι με αναστασια, κρυσταλλια, εμμανουελα, τις αδερφες περρακη απο διπλα... :clapup:
εγω ημουν οπως ανεβαινεις τις σκαλες δεξια, το δωματιο που ειχε τους δυο χωρους, εσεις ησασταν αριστερα... :clapup:
ναι πολυ καλα ειμαι... το ιδιο ελπιζω και για σας... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzivanoula

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
'Ελα bilako μου!! Σόρρυ που δεν απάντησα χθες , αλλά αυτές τις μέρες έχει γ....... το σύμπαν!! Μια χαρά τα πήγες στην ερώτηση με τα λεφτά... Απορώ γιατί στην κάνανε όμως...Ίσως για να καταλάβουν τον χαρακτήρα σου , που όπως είπες ήταν λίγο κρυφός... Στην άλλη ερώτηση εγώ θα απαντούσα ότι καταρχήν αποκλείεται να βριζόμουνα , αλλά αν με νευρίαζε και μου 'βριζε -στην έσχατη, έτσι?- τη μάνα, μακριά από τα παιδιά εννοείται θα του μιλούσα και αν δεν ηρεμούσε θα το έλεγα σε υπεύθυνο , όπως πολύ ωραία είπες και αν και μετά τη σύσταση του υπεύθυνου δεν έβαζε μυαλό , για το καλό της κατασκήνωσης και της ηρεμίας ίσως και να εγκατέλειπα. Ασφαλώς σε μια τέτοια περίπτωση εριστικού ομαδάρχη συνήθως ποτέ δεν είναι μόνο ένας το θύμα, αλλά περισσότεροι , οπότε ο σωστός αρχηγός κατασκήνωσης τον καταλαβαίνει γρήγορα και τον στέλνει σπίτι του...
Ελπίζω και στις επόμενες συνεντεύξεις να δείχνεις ενθουσιώδης μα και υπεύθυνος!! Περίεργος συνδυασμός , αλλά είμαι σίγουρη ότι το 'χεις!! Και πιο αποκαλυπτικός φυσικά!!! Χι χι!
Τώρα όσο για το πόσους παίρνουν και το ότι έχουν κάνει πολλές αιτήσεις διάφοροι , μην ακούς πολλά πολλά. Παίρνουν όσους χρειάζεται η κατασκήνωση. 'Αλλο να έχει 200 παιδιά και άλλο 500. Άλλο η α'περίοδος και άλλο η β'. Οk, ναι , προηγούνται τα παλιά στελέχη, αλλά σου ξαναθυμίζω ότι τουλάχιστον για την α'περίοδο δυσκολεύονται να βρουν άτομα. Standard αυτό!!

Να μου στείλεις , αν ξαναπάς σε συνέντευξη!

Ριρίκα μου , δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!!!!!!!
Αν ξαναπάς φέτος να δώσεις πολλά φιλιά σε όλους και όλες!
Και αν συναντιέσαι με τα κορίτσια , χαιρετίσματα και πολλές ευχές και για τις γιορτές!!!!!
Μακάρι να ξανανταμώσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
και εγω χαρηκα παρα πολυ... :D
με το που ειδα βασω, κατασκηνωση, και μετα Rea's fun club λεω οπ εδω ειμαστε... :clapup:
βεβαια θα ξαναπαω και θα τους δωσω χαιρετισματα... :D
και εγω... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ρε παιδια, επειδη κι εγω ενδιαφέρομαι για ομαδαρχισσα, να ρωτησω κατι? Αν δεν εχω παει καθόλου σαν κατασκηνωτής και κανω αιτηση για ομαδαρχης, υπαρχει περιπτωση να με παρουν??? :hmm: θα πρεπει να ειναι πολυ ωραια και επειδη δεν ειχα παρεα εως τωρα για να παω, ειπα να δοκιμασω φετος!!!!τι λετε?εχω ελπιδες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ναι καλε! Και γω ετσι παω! Δεν εχω παει κατασκηνωτης και ψαχνομαι για ομαδαρχης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Χαιρετω! Χριστος ανεστη πρωτα απ΄ολα! :)
Λοιπον! Πηρα τηλεφωνο σχεδον σε ολες τις κατασκηνωσεις που μου εστειλες και εχουμε τα εξης αποτελεσματα!
1) Εφαγα πορτα μολις ειπα την ηλικια μου απο: Ξενοιαστο Μελισσι και summerfun! :)
2) Εδωσα μερικα στοιχεια στην Kinderland και μου ειπαν οτι θα με παρουν τηλεφωνο! Οταν γυρισα απο διακοπες ομως, ειδα στο σταθερο μια κληση απο "36"! Απο 36 ξεκινανε και τα τηλεφωνα της Kinderland! Αλλα μπηκα στο site της Kinderland και δεν βρηκα να εχει αυτον τον αριθμο! Θα το ερευνησω περαιτερω ομως αυτο...! Και
3) Στο summerfun μου ειπαν να κατεβασω απ' το site τους την αιτηση στελεχους και να τους τη στειλω (ειτε με fax, ειτε με e-mail αλλα εγω θα προτιμησω το συστημενο! :P).
Τελος ενημερωσης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Όταν λες έφαγες πόρτα όταν είπες την ηλικία σου????Τι σου είπαν δηλαδή????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εννοω αυτο:
-Γεια σας, για ομαδαρχης ενδιαφερομαι στην κατασκηνωση σας!
-Μαλιστα, ποσο χρονων εισαι;
-16
-Δυστυχως για να εισαι ομαδαρχης πρεπει να εχεις κλεισει τα 18!
-Για βοηθος ομαδαρχη;
-Οχι, οχι, ευχαριστουμε πολυ. Γεια σου!
-Γεια!
Αυτο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Α....κανονική πόρτα δηλαδή!!!!!Στο δοξαπατρί!!!Χαχαχα....αλλά εγώ μένω και Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω αν ισχύει αυτό...το μόνο που ξέρω είναι ότι προτιμούν αυτούς που έχουν ήδη πάει κατασκήνωση...Άμα πεις ότι έχεις πάει σε μια άλλη κατασκήνωση μπορούν να το ψάξουν???Α και κάτι άλλο...εσύ πώς έκλεισες παντεβού για συνέντευξη??Έχουν ειδικές ημερομηνίες ή πήρες τηλέφωνο???Thanks προκαταβολικά!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ακριβως οπως το πες! Στο Δοξα πατρι! Τι να σου πω... Δεν ξερω αν μπορουν να δουν οτι οντως εχεις παει παλιοτερα σε κατασκηνωση! Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν ποιες μερες μπορω να παω και διαλεξα μια! Αλλα καλυτερα να απευθυνεσαι στην tzivanoula! Τα ξερει καλυτερα απο μενα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Α οκ...σ'ευχαρεστώ πολύ για τις πληροφορίες πάντως!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά και εμένα με κάλεσαν να πάω για συνέντευξη την Παρασκευή!Τι λέτε; Θα με πάρουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top