Κατασκήνωση

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω ημουν ομαδαρχισα σε μια κατασκηνωση περσι και μαλλον θα ξαναπαω φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Δεν πας ως κατασκηνωτής αλλά ως στέλεχος.
Δηλαδή μπορεί να χρειαστεί να δουλέψεις ως υπάλληλος στο κυλικείο
ή ως ομαδάρχης ή ως φύλακας στην είσοδο.
Και εννοείται πως όντας στέλεχος δεν πληρώνεις τίποτα για να είσαι στην κατασκήνωση.

Σωστά αυτά που λές αλλά έχεις κι ένα λαθάκι:lol:....
Πληρώνεις τα μισά λεφτά (300 ευρώ)..
εκτός αν είσαι με ταμείο που τότε πας δωρεάν.!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σωστά αυτά που λές αλλά έχεις κι ένα λαθάκι:lol:....
Πληρώνεις τα μισά λεφτά (300 ευρώ)..
εκτός αν είσαι με ταμείο που τότε πας δωρεάν.!:no1:
Εμ.Οχι.
Ως κατασκηνωτης πληρωνεις κανονικα εκτος αν εχεις ταμια και δεν πληρωνεις.
Ως βοηθος η ομαδαρχης η κατι τετοιο δεν πληρωνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Όντας υπάλληλος δεν πληρώνεσαι κιόλας;

Όχι αν είσαι κάτω των 18 ετών (δλδ να έχεις α.φ.μ)..:jumpy:.
Όταν εμάς πέρσυ μας έβαζαν στην πύλη ή στο κυλεικίο ήταν εθελοντική εργασία και όχι επί πληρωμή.!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Όχι αν είσαι κάτω των 18 ετών (δλδ να έχεις α.φ.μ)..:jumpy:.
Όταν εμάς πέρσυ μας έβαζαν στην πύλη ή στο κυλεικίο ήταν εθελοντική εργασία και όχι επί πληρωμή.!:nono:
Παντως στη δικια μου κατασκηνωση βοηθοι και ομαδαρχες πανε ανω των 15.
Οι βοηθοι δεν πληρωνονται ενω οι ομαδαρχες ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμ.Οχι.
Ως κατασκηνωτης πληρωνεις κανονικα εκτος αν εχεις ταμια και δεν πληρωνεις.
Ως βοηθος η ομαδαρχης η κατι τετοιο δεν πληρωνουν.

Λυπάμε που στο λέω αλλά πήγα πέρσυ σχολή στελεχών και ναι πλήρωσα όπως και οι άλλοι στην σχολή τα μισά.!!!Δέν ξέρω για άλλες κατασκηνώσεις αλλά στον Σκούρα έτσι γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Λυπάμε που στο λέω αλλά πήγα πέρσυ σχολή στελεχών και ναι πλήρωσα όπως και οι άλλοι στην σχολή τα μισά.!!!Δέν ξέρω για άλλες κατασκηνώσεις αλλά στον Σκούρα έτσι γίνεται..
Πρωτη φορα το ακουω πραγματικα.
Εμεις δεν πληρωνουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πρωτη φορα το ακουω πραγματικα.
Εμεις δεν πληρωνουμε. :P

Δεν το ήξερα..Οκ βασικά αν θές την γνώμη μου εγώ πιστεύω ότι η Σκούρας Camp είναι από της πιό δραστήριες κατασκηνώσεις γιατί διοργανώνει διάφορες εκδρομές και event ΚΑΙ τον Χειμώνα..ας πούμε φέτος πήγαμε εκδρομή στο Bansko στην Βουλγαρία για ski κai snowboard..Επείσης κανόνισε όσοι θέλαμε να είμαστε εθελοντές στο I.I.A.F. αν θυμάσε στις αρχές Σεμπτεμβρίου που ήρθε για αγώνες ο Bolt και άλλοι πασίγνωστοι αθλητές που δεν τους θυμάμε.!Η δικιά σου κατασκήνωση έχει διοργανώσει ποτέ παρώμιες δραστηριότητες???:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παιδια μπορειτε να μου εξηγησετε τι ειναι η σχολη στελεχων στη τσαφ τσουφ? και καποιος γινεται να μου εξηγησει τους ορους που χρειαζονται για να γινεις ομαδαρχης? .. ευχαριστω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zou

Νεοφερμένος

Η Zou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω πηγαινω εδω και 9 χρονια κατασκηνωση..
στο χαρουμενο χωριο της βαρυμπομπης..
ειναι ιδιωτικη κατασκηνωση της εμπορικης τραπεζας και του ησαπ..
ειναι πραγματικα τελειααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν το ήξερα..Οκ βασικά αν θές την γνώμη μου εγώ πιστεύω ότι η Σκούρας Camp είναι από της πιό δραστήριες κατασκηνώσεις γιατί διοργανώνει διάφορες εκδρομές και event ΚΑΙ τον Χειμώνα..ας πούμε φέτος πήγαμε εκδρομή στο Bansko στην Βουλγαρία για ski κai snowboard..Επείσης κανόνισε όσοι θέλαμε να είμαστε εθελοντές στο I.I.A.F. αν θυμάσε στις αρχές Σεμπτεμβρίου που ήρθε για αγώνες ο Bolt και άλλοι πασίγνωστοι αθλητές που δεν τους θυμάμε.!Η δικιά σου κατασκήνωση έχει διοργανώσει ποτέ παρώμιες δραστηριότητες???:lol:
Οχι.Και να σου πω την αληθεια και να διοργανωνε δεν θα με ενδιεφεραν.:/
Δεν θα πηγαινα καν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Οχι.Και να σου πω την αληθεια και να διοργανωνε δεν θα με ενδιεφεραν.:/
Δεν θα πηγαινα καν. :P

Επειδή δεν θα ενδιέφεραν εσένα δεν σημένει αυτό ότι δεν είναι καλό και ενδιαφέρον για κάποιους άλλους :xalara:
Και επείσης η δικιά σου κατασκήνωση δεν οργανώνei τίποτα άρα δεν μπορείς να μου την πείς ή να κατακρίνεις την κατασκηνωσή μου για τις εκδρομές που οργανώνει! :nono::thanks::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Επειδή δεν θα ενδιέφεραν εσένα δεν σημένει αυτό ότι δεν είναι καλό και ενδιαφέρον για κάποιους άλλους :xalara:
Και επείσης η δικιά σου κατασκήνωση δεν οργανώνei τίποτα άρα δεν μπορείς να μου την πείς ή να κατακρίνεις την κατασκηνωσή μου για τις εκδρομές που οργανώνει! :nono::thanks::lol::lol::lol:
E δεν ειπα εγω το αντιθετο.Ημαρτον. :P
Και τεσπα το θεμα δεν ειναι οι εκδρομες η το πια κατασκηνωση ειναι "καλυτερη".Μια ερωτηση εκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω μπορει να παω στους γλαρους..δεν εχω ξαναπαει αλλα μια φιλη μου,μου ειπε οτι ηταν τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
E δεν ειπα εγω το αντιθετο.Ημαρτον. :P
Και τεσπα το θεμα δεν ειναι οι εκδρομες η το πια κατασκηνωση ειναι "καλυτερη".Μια ερωτηση εκανα.

Οκ σορρυ αν το πήρα λίγο πατριοτικά το θέμα..!!:P:P:lol::lol:lol::lol2:lol2::lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τόσο ωραία είναι;;Δεν έχω πάει αλλά με αυτά που λέτε σκοπεύω!!Αξίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μακαρι να μπορουσα ακομα να παωωωω:'(:'(:'(
μεγαλωσα:(

RANCH αχχχ
δεν μπορεις να πας ομαδαρχισα??? κατασκηνωτρια ουτε εγω μπορω αλλα θα παω ομαδαρχισα!!!!!!!!!!!!!! τελεια θα ειναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Φέτος όπως και κάθε χρονιά.... Green Camp..>!!!!!!!!! ανυπομονώωω!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilakos

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια απο περσι μου εχει μπει στο μυαλο να παω κατασκηνωση! Δυστυχως περσι δεν εκατσε επειδη το καλοκαιρι ηταν λιγο ανω κατω! Φετος ομως το εχω βαλει πεισμα! Τι προτεινετε; Για πρωτη περιοδο το σκεφτομαι και αναμενεται να ειμαι αποφοιτος της β' λυκειου τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzivanoula

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν είσαι λίγο μεγάλος για κατασκηνωτής??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top