Κατασκήνωση

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ειχα παει σε αυτην εδω https://www.lotofagi.gr/gr/mission.html
καλα περασα αλλα δεν νομιζω να ξαναπαω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Μπορεις να πας ρεε.:xixi:


δε μπορω....μονο σαν ομαδαρχισσα αλλα για φετος δε μπορω γιατι εχει διαβασμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
δε μπορω....μονο σαν ομαδαρχισσα αλλα για φετος δε μπορω γιατι εχει διαβασμα:(
Πηγαινε οταν τελειωσεις.:D
Θα περασεις πολυ ομορφααα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
^^ΤΟ ΞΕΡΩΩΩΩΩΩ

αχ! ειμαι παλια κατσακηνωτρια απο 1η δημοτικου σε κατασκηνωσεις και απο τη τ4η δημοτικου RANCH λατρευωωω:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athens1908

Νεοφερμένος

Ο athens1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
υπαρχει το ειχα κατεβασει εγω πριν απο κανα μηνα για να μαθω αλλα αλλαξα pc και το εχασα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Κάποιος που τελείωσε την Πρώτη Λυκείου και θέλει να πάει στον Σκούρα Κατασκήνωση μπορεί να είναι κατασκηνωτής ή θα είναι ομαδάρχής ή βοηθός ομαδάρχη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω πηγα μια χρονια οταν ημουν μικρη στην κατασκηνωση του Γκαλη,κ μετα 7 χρονια Summer Campus κ τα δυο ομαδαρχισσα.(τα παιδια απο σκουρα κ γλαρους την ξερουν φανταζομαι-απο το ελληνικο κολλεγιο ειναι)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω όπως ήδη είπα Σκούρα-Νέες Φώκαιες Χαλκιδική!
Πηγαίνω 3η περίοδο η οποία διαρκεί 22 ημέρες όπως και οι υπόλοιπες....:P

Έχω πάει ήδη 7 χρονιές και θα πάω και φέτος για όγδοη!
Λατρεύω αυτή την κατασκήνωση,έχω δυνατούς δεσμούς φιλίας (κυρίως...:P) με πολλά άτομα εκεί και δε σκοπεύω να σταματήσω να πηγαίνω μέχρι να βαρεθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Πηγα μια φορα πριν αρκετα χρονια και δεν εκατσα ουτε καν ολοκληρη περιοδο.Φυσικα και δεν θα ξαναπηγαινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kRySiA

Νεοφερμένος

Η Christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
φυσικα και θα παω!!! για 8η φορα στην Σπορτ Καμπ στο λουτρακι ως Βοηθος ή Ομαδαρχισσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω πηγαινω μονο και μονο για να βρω κανενα γκομενακι και να περναω την ωρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ποιος σκοπεύει να πάει;

Εγώ ανυπομονώ να έρθει το καλοκαίρι και να πάω Σκούρα για 8η χρονιά...
Μου έχουν λείψει όλα από εκεί...:'(:'(:'(
Αχ και εγώ θέλω να πάω στο Σκούρα αλλά μπορείς να μου πεις αν πάω εκεί ως τι θα με δεχτούν ομαδάρχισα/βοηθό ομαδάρχη;;
*Είχα μία πάει στο Σκούρα μια φορά το καλοκαίρι προς πέμπτη δημοτικού,φέτος πάω α λυκείου,και είχα φύγει στη μεση της περιόδου!Τώρα όμως θέλω πάρα πολύ να πάω!!Παίζει να με δεχτούν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αχ και εγώ θέλω να πάω στο Σκούρα αλλά μπορείς να μου πεις αν πάω εκεί ως τι θα με δεχτούν ομαδάρχισα/βοηθό ομαδάρχη;;
*Είχα μία πάει στο Σκούρα μια φορά το καλοκαίρι προς πέμπτη δημοτικού,φέτος πάω α λυκείου,και είχα φύγει στη μεση της περιόδου!Τώρα όμως θέλω πάρα πολύ να πάω!!Παίζει να με δεχτούν;;
Κάνε χαρτιά και δες..αλλά άξτο από νωρίς που θα αρχίσουν οι αιτήσεις γιατί μετά δε θα σε πάρουν..ως βοηθό θα σε πάρον αφού πας πρώτη φορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Οκ.Ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.Κάποιος που τελείωσε την Πρώτη Λυκείου και θέλει να πάει στον Σκούρα Κατασκήνωση μπορεί να είναι κατασκηνωτής ή θα είναι ομαδάρχής ή βοηθός ομαδάρχη;

Για κατασκηνωτής σίγουρο απλα θα είσαι σε μια πτέρυγα που πληρώνεις λιγότερο και κάνεις και σεμινάρια ταυτόχρονα για ομαδάρχης...Για να γίνεις ομαάρχης πρέπει να κάνεισ σεμινάρια την Άνοιξη..(εγγραφές ξεκινάνε στις 10 Ιανουαρίου)..και τέλος βοηθός ομαδάρχη δεν υπάρχει..!!Ελπίζω να σε βοήθεισα και ό,τι θέλεις για Σκούρα εδώ είμαι.!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σκούρα θα πάω εγώ για 7η χρονιά και πιθανόν ομαδάρχης...βέβαια μπορεί να πάω και σχολη στελεχών με παρέα αλλα βλέπουμε..!!
-----------------------------------------
Όποιος είναι 2η περίοδο Σκούρα να μου πεί να γνωριστούμε αν θέλει..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σκούρα θα πάω εγώ για 7η χρονιά και πιθανόν ομαδάρχης...βέβαια μπορεί να πάω και σχολη στελεχών με παρέα αλλα βλέπουμε..!!
-----------------------------------------
Όποιος είναι 2η περίοδο Σκούρα να μου πεί να γνωριστούμε αν θέλει..!!

Γ' εδώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σκούρα θα πάω εγώ για 7η χρονιά και πιθανόν ομαδάρχης...βέβαια μπορεί να πάω και σχολη στελεχών με παρέα αλλα βλέπουμε..!!
-----------------------------------------
Όποιος είναι 2η περίοδο Σκούρα να μου πεί να γνωριστούμε αν θέλει..!!
Μπορείς να μου εξηγήσεις τι είναι η σχολή στελεχών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μπορείς να μου εξηγήσεις τι είναι η σχολή στελεχών;

Δεν πας ως κατασκηνωτής αλλά ως στέλεχος.
Δηλαδή μπορεί να χρειαστεί να δουλέψεις ως υπάλληλος στο κυλικείο
ή ως ομαδάρχης ή ως φύλακας στην είσοδο.
Και εννοείται πως όντας στέλεχος δεν πληρώνεις τίποτα για να είσαι στην κατασκήνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όντας υπάλληλος δεν πληρώνεσαι κιόλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top