Κατασκήνωση

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ήταν ένας συμμαθητής μου ομαδάρχης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θα σε γελάσω:P Θα τον ρωτήσω και θα σου πω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
θα σε γελάσω:P Θα τον ρωτήσω και θα σου πω:bye:
ΟΚ!Εγώ πάντως πήγα Γ' Περίοδο και ήμουν Πευκόραμα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Πήγαν κάτι κορίτσια του σχολείου.Νένα,Ρενέ,Ζηνοβία και Γιώτα.Ομαδάρχισσες.Τις ξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πήγαν κάτι κορίτσια του σχολείου.Νένα,Ρενέ,Ζηνοβία και Γιώτα.Ομαδάρχισσες.Τις ξες;

Τα δύο τελευταία ονόματα κάτι μου λένε...


Σε ποια πτέρυγα ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω εδω και 3 καλοκαιρια παω στην κατασκηνωση του δημου νεας ιωνιας στο αλεποχωρι...φανταστικη κατασκηνωση...2 πρωτες χρονιες κατασκηνωτρια και φετος ομαδαρχησα 3 περιοδο παντα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγω εδω και 3 καλοκαιρια παω στην κατασκηνωση του δημου νεας ιωνιας στο αλεποχωρι...φανταστικη κατασκηνωση...2 πρωτες χρονιες κατασκηνωτρια και φετος ομαδαρχησα 3 περιοδο παντα!!
δεν έχω πάει ποτέ κατασκήνωση εκτός Μακεδονίας...όμως κάποια στιγμή 8α ή8ελα να πάω σε κάποια στην Α8ήνα!Αν και το Σκούρα δεν τον αλλάζω με τπτ:inlove::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ποιος σκοπεύει να πάει;

Εγώ ανυπομονώ να έρθει το καλοκαίρι και να πάω Σκούρα για 8η χρονιά...
Μου έχουν λείψει όλα από εκεί...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και γω!

Τα παιδιά μου έλειψαν κυρίως, και μετά οι δραστηριότητες.
Πόσο καιρός πας; 1 μήνα; Εννοώ πόσο διαρκεί η μια περίοδος σας.

Κατασκήνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω μπορει να παω Ιταλια, περυσι πηγα στα Γιαννενα σε ενα δασος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Φυσικα και θα παωωωωω.:D
Αχ.Κατασκηνωσηηη.:heart:

Bεβαια θα παω αν δεν γινει κατι.Το σκεφτομαι ποσο να κατσω.
Ωραια ηταν φετος.Μπορει να κατσω παλι δυο περιοοδους.Θα δω.

:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
πόσο κρατάει η κάθε περίοδος και εσύ κάθεσε 2 περιόδους;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Όχι, όχι όχι ποτέ ποτέ ποτέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Όχι, όχι όχι ποτέ ποτέ ποτέ:P

Δε ξερω πως ειναι οι μαθητικες κατασκηνωσεις, ομως το καμπινγ γενικα τα σπαει. Αν και το θεμα της τουαλετας με απασχολει, ευτυχως εμεις ειχαμε φτιαξει τουαλετες κανονικες και ηταν μια χαρα. Ειναι τελειο να κοιμασαι το βραδυ και να ακους τα ζουζουνακια και το ποταμι και το πρωι να σηκωνεσαι απο τις αγελαδες που κανουν ΜΟΥΥΥΥΥ. w00t.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι να ήθελα ειδικά φέτος δεν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
μακαρι να μπορουσα ακομα να παωωωω:'(:'(:'(
μεγαλωσα:(

RANCH αχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
πόσο κρατάει η κάθε περίοδος και εσύ κάθεσε 2 περιόδους;;;
Οι 2 πρωτες περιoδοι διαρκουν 22 μερες.Η τριτη διαρκει 10 μερες.:D
Όχι, όχι όχι ποτέ ποτέ ποτέ:P
Μην το λες ρεεε.Ειναι υπεροχαααα.:D
-----------------------------------------
Δε ξερω πως ειναι οι μαθητικες κατασκηνωσεις, ομως το καμπινγ γενικα τα σπαει. Αν και το θεμα της τουαλετας με απασχολει, ευτυχως εμεις ειχαμε φτιαξει τουαλετες κανονικες και ηταν μια χαρα. Ειναι τελειο να κοιμασαι το βραδυ και να ακους τα ζουζουνακια και το ποταμι και το πρωι να σηκωνεσαι απο τις αγελαδες που κανουν ΜΟΥΥΥΥΥ. w00t.
Μπλιαξ.:P
Kαι να ήθελα ειδικά φέτος δεν...:P
Οντως.Και γω αυτο σκεφτομαι.Οτι οταν φτασω β' λυκειου δεν θα μπορω να παω.:(
μακαρι να μπορουσα ακομα να παωωωω:'(:'(:'(
μεγαλωσα:(

RANCH αχχχ
Μπορεις να πας ρεε.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H nantia00o0o0oo0o0oo0 θα διαβάζει.Σχετλία:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top