Κατασκήνωση

litsa :P

Νεοφερμένος

Η litsa :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγω που θελω να παω και δεν με στελνουν.....??:mad::mad::mad:
Ισως δεν με αφηνουν επειδη την τελευταια φορα που πηγα δεν τους μιλησα για 3-4 εβδομαδες..... :xixi::xixi: Αλλα αυτος δεν ειναι λογος να μην ξαναπαω!( ή μηπως ειναι.....??)


και εμενα αυτο μου λενε..ασε που αρωστησα κιολας!!!

Τωρα προσπαθω να τους πεισω αν βρω τροπο να παω ως ομαδαρχισσα....βεβαια θελω να μαθω και απο τη ηλικια παιρνουν...δεν νομιζω να εχω προβλημα γιατι μια συμμαθητρια μου θα παει φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
και εμενα αυτο μου λενε..ασε που αρωστησα κιολας!!!

Τωρα προσπαθω να τους πεισω αν βρω τροπο να παω ως ομαδαρχισσα....βεβαια θελω να μαθω και απο τη ηλικια παιρνουν...δεν νομιζω να εχω προβλημα γιατι μια συμμαθητρια μου θα παει φετος.
για να πας για ομαδάρχης πέρα από την ηλικία βασική προυπόθεση αποτελούν και τα χρόνια εμπειρίας....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αν πάει κανείς Ιχνηλάτες Α' Περίοδο, θα πάνε κάποιοι φίλοι μου ομαδάρχες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παω εδω και 5 χρονια κατασκηνωση και παιρναω τ-ε-λ-ε- ι-α!!!!!!!!!!
παω στους εξερευνητες 2η περιοδο,φετος θα ειναι η τελευταια μου χρονια ως κατασκηνωτρια..αλλα θα παω και ως ομαδαρχισσα γιατι για μενα δεν υπαρχει καλοκαιρι χωρις κατασκηνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Απο Λαρισα εισαι?? Στους εξερευνητες παω συνεχεια τα τελευταια χρονια και μαλιστα τα δυο τελευταια ημουν βοηθος ομαδαρχη και ομαδαρχης αντιστοιχα... Σιγουρα θα σε ξερω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fragkiskos

Νεοφερμένος

Ο Fragkiskos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για 3 χρόνια πήγαινα στο Gali's Camp στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo_16

Νεοφερμένος

Ο Geo_16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σας παρακαλώ απαντήστε κάποιος. Είμαι από Πάτρα και λέμε με κάτι παιδια για κατασκήνωση καλύβα(χαλκιδική ) αλλα δεν γνωρίζουμε μέχρι πια ηλικία δέχονται ως κατασκηνωτές. Το site τους δεν αναφέρει. Ευχαριστώ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Νομίζω ότι για κατασκηνωτές δέχονται μέχρι παιδιά που τέλειωσαν την Γ' Γυμνασίου, όχι μεγαλύτερα. Εσύ π.χ., αν φέτος τέλειωσες την Α' Λυκείου δε σε παίρνουν για κατασκηνωτή.
Αλλά μπορείς να πας για ομαδάρχης ή στο αναψυκτήριο.
Δεν είμαι και σίγουρος για αυτά που σου λέω, οπότε καλύτερα να πάρεις κάνα τηλέφωνο να ρωτήσεις. Κοίτα και πμ :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Απο Λαρισα εισαι?? Στους εξερευνητες παω συνεχεια τα τελευταια χρονια και μαλιστα τα δυο τελευταια ημουν βοηθος ομαδαρχη και ομαδαρχης αντιστοιχα... Σιγουρα θα σε ξερω!!

K γω είχα πάει ένα καλοκαίρι στους Εξερευνητές στη Βελίκα κ ήταν τέλεια!!! Αλλά,μετά το φετινό συμβάν με τα 2 κοριτσάκια θα λειτουργήσει η κατακήνωση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Προσέξτε στις κατασκηνώσεις φέτος, κάτι λεγανε για τον ιό της γρίπης...:scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
εγω πηγαινα 3 χρονια 2η περιοδο στο ξεγνοιστο μελισσι στο σουνιο ειναι...πολυ τελειο απλα.διπλα η θαλασσα.πολλα παιχνιδια,θησαυρος,μπαχαλο αν υπαρχει καποιος οπυ πηγαινε θα με καταλαβαινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρίαmonika007

Νεοφερμένος

Ο Μαρίαmonika007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω θα παω την τριτη περιοδο στους γλαρους...!!!
θα παει κανενας αλλοσ????:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνονται καλές οι ΤΣΑΦΤΣΟΥΦ & HappyDays..Σκέφτομαι να πάω του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σας παρακαλώ απαντήστε κάποιος. Είμαι από Πάτρα και λέμε με κάτι παιδια για κατασκήνωση καλύβα(χαλκιδική ) αλλα δεν γνωρίζουμε μέχρι πια ηλικία δέχονται ως κατασκηνωτές. Το site τους δεν αναφέρει. Ευχαριστώ:no1:
μην κολλάτε...μπορείτα άνετα να πάτε!
-----------------------------------------
εγώ την Κυριακή πάω ΣΚΟΥΡΑ για Γ' Περίοδο...
Θα πάει κανείς από εσάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagioula

Νεοφερμένος

Η vagioula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:bye:......αχου......και εγω εκει ημουν......αλλα στην τραπεζαρια την β' περιοδο..........τελεια περασαμε......ε¨?:)
-----------------------------------------
η τσαφ τσουφ ειναι η καλυτερη πιστευω.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
και εγω ειχα παει πριν καιροοο σε μια κατασκηνωση που την ελεγαν αλεξανδρα
καλα ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Eγω ειχα παει σε μια που διοργανωναν παπαδεs γαμω τη γκαντεμια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ααααα ρε daniel ουτε καν παπαδιεσ εε
παπαδεσ
χα χα ατυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ααααα ρε daniel ουτε καν παπαδιεσ εε
παπαδεσ
χα χα ατυχια
Ευτυχωs τη βγαλαμε χωριs απωλειεs.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ρε παιδιά,κανείς δεν πήγε Σκούρα σ'αυτό το φόρουμ;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top