Κατασκήνωση

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγώ 2η περίοδο στον Καλύβα, θα είναι τέλεια..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas tifkitsis

Νεοφερμένος

Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια αυτο το καλοκαιρι εχει 20ημερο νεα ηρακλειτσα καβαλας......παω απο την 2α δημοτικου.......10 μερες ομαδοπολο αλλες τοσες ομαδαρχης.......δεν υπαρχει καλυτερο πραμα απο την κατασκηνωση.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω 14ημερο βροντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πάει κανείς στο ranch;;; Ξέρετε, αυτό στη πελλοπόνησο... (ranch.gr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
οποιος θα ειναι σκουρα α΄περίοδο ας στειλει ενα πμ να γνωριστούμε και απο κοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Για να γίνει κανείς ομαδάρχης ή τραπεζοκόμος τί πρέπει να κάνει;Πληρώνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Για να γίνει κανείς ομαδάρχης ή τραπεζοκόμος τί πρέπει να κάνει;Πληρώνεται;

Φίλε μου αυτό εξαρτάτε από τν κατασκήνωση που πας αλλά νομίζω ότι σε καμία κατασκήνωση δν πληρώνεις για να γίνεις ομαδάρχης μν σου πώ ότι πληρώνεσαι κιόλας τώρα για τραπεζοκόμος που λες δν γνωρίζω:(...γτ δν παίρνεις ένα τηλεφωνηματάκι στα γραφία της κατασκηνωσής σου???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linaki

Νεοφερμένος

Η linaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ααα! εγω παω στην ranch!:D
ειναι η πιο θπεροχη κατασκηνωση! και αυτη ο σκουρασ την εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγω θα παω Βροντου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση? Για να γινει καποιος ομαδαρχισσα τι χρειαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

220volt

Νεοφερμένος

Ο 220volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση? Για να γινει καποιος ομαδαρχισσα τι χρειαζεται?

αλλαγη φυλου φανταζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
οκ...δικιο εχεις

Αλλα οκ αν θελησω να γινω ομαδαρχισσα τι χρειαζεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ilias_93

Νεοφερμένος

Ο Ilias_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ααα! εγω παω στην ranch!:D
ειναι η πιο θπεροχη κατασκηνωση! και αυτη ο σκουρασ την εχει!
και εγω ranch παω....και μαλιστα φετος παω και στελεχος 1η περιοδο....αν εισαι και συ 1η περιοδο στειλε μ το sn σου να γνωριστουμε. Α!!! και ειναι οντως η πιο καλη κατασκήνωση ever!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πηγαινω καθε χρονο απο τεταρτη δημοτικου σε μια κατασκηνωση στα χανια που λεγεται rea's club! παιρναω τελεια καθε χρονο!φετοσ θα παω α' περιοδο, συνηθωσ πηγαινα β'! αλλα φετοσ θα ειναι η τελευταια χρονια που θα παω!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω εδώ και 6 χρόνια στο Green Camp!!!!! είναι τέλεια κατασκήνωση...!!!!!!! τα πρώτα 4 χρόνια πήγαινα 2η περίοδο(Ιούλιο) αλλά τα τελευταία 2 χρόνια πηγαίνω 3η περίοδο αν και είναι πιο ώραία 2η!!!! αυτό το καλοκαιρινό στα αγγλικά μου τα χαλάει ολα...!!!!!! εννοείται πως θα πάω και φέτος αλλά 3η περίοδο!!!!!!! ελπίζω να δω πολλούς από σας εκεί!!!!!!!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εγω που θελω να παω και δεν με στελνουν.....??:mad::mad::mad:
Ισως δεν με αφηνουν επειδη την τελευταια φορα που πηγα δεν τους μιλησα για 3-4 εβδομαδες..... :xixi::xixi: Αλλα αυτος δεν ειναι λογος να μην ξαναπαω!( ή μηπως ειναι.....??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evina

Νεοφερμένος

Η Eva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κ εγώ Σκούρα θα παω στην 2η περίοδο ... Αλήθεια πως θα πας σαν στέλεχος ??? Μονο φοιτητές δεν παίρνουν ???
-----------------------------------------
Rea , όταν είχα παέι κατασκήνωση πριν περίπου 2 χρόνια ούτε κ εγώ τους έπαιρνα τηλέφωνω . Στη αρχή τα άμουσα κ εγώ λιγάκι αλλά ξαναπήγαίνω μέχρι κ φέτος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukoumalou

Νεοφερμένος

Η koukoumalou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παω εδω και 5 χρονια κατασκηνωση και παιρναω τ-ε-λ-ε- ι-α!!!!!!!!!!
παω στους εξερευνητες 2η περιοδο,φετος θα ειναι η τελευταια μου χρονια ως κατασκηνωτρια..αλλα θα παω και ως ομαδαρχισσα γιατι για μενα δεν υπαρχει καλοκαιρι χωρις κατασκηνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top