Κατασκήνωση

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Θα πάτε σε κάποιοα κατασκήνωση αυτό το καλοκαίρι???Αν ναι σε ποιά???Πόσο καιρό πάτε ήδη κατασκήνωση και ποιά περίοδο???Εγώ πάω εδώ και 4 χρόνια δλδ αυτό θα είναι το 5 καλοκαίρι στν No1. κατασκήνωση της Β.Ελλάδας (τουλάχιστον) στην κατασκήνωση Σκουρας:P...Πάω δεύτερη περίοδο πάντα και φέτος θα είμαι σχολή στελεχών για όσους γνωρίζουν απο αυτά!!!!Επείσης φέτος θα είμαι πιθανόν (80%) δάσκαλος για το πόλο (ναι είμαι 15 χρονών και διδάσκω ήδη πόλο:D)....πείτε μου κι εσείς να ξέρω plz!!!!
-----------------------------------------
κανείς ρε παιδιά????

απαντηστε θα μου ειναι χρησιμες οι πληροφορίες σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
και γω σκουρα παω!! αλλα πρωτη περιοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγω θα παω δευτερη περιοδο ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ ομαδαρχης και κατα πασα πιθανοτητα πρωτη περιοδο ΚΑΛΥΒΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
σκεφτηκα να παω φετος αλλα ειπα τελικα οχι...του χρονου maybe..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
να πας ομαδαρχισσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αχ τι μου θύμισες τώρα...:'(:'( Πρώτη φορά είχα πάει 2η περίοδο στην κατασκήνωση του Ν. Γκάλη όταν ήμουν τετάρτη Δημοτικού. Έπειτα πήγα Σκούρα, μία φορά, 3η περίδο και για τρία συνεχόμενα χρόνια πήγαινα 2η περίδο στην Τσαφ-Τσουφ!
Φοβερή εμπειρία η κατασκήνωση πάντως!

Υ.Γ: Μπράβο σου Σωτήρη, πολύ ωραίο θέμα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
θα ειναι κανεις σκουρα α περιοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
παιδικη πολιτεια ονειρο ή ραδου...(οπως την ξερει κανεις:P)
καθε χρονο εδω και 5-6 χρονια(βαριεμαι να μετρησω....:P)
θα παω στις 18 και 8α γυρισω στις 10.
του χρονου θα γινω βοηθος.

Αυτά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
και εγω παιδια θα παω σκουρα για εβδομη χρονια......:D:D:D.......ειναι τελεια....θα παω τριτη περιοδο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Χτυπάτε εκεί που πονάει. :'(
Ήθελα πολύ φέτος να πάω.
Δεν μπορώ όμως γιατί θα κάνω θερινά μαθήματα για να δώσω του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα πάω σε festival reggae με camping στην Ιταλία \o/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα πάω σε festival reggae με camping στην Ιταλία o/
super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ok 1994kc καταλαβαίνω ότι είναι θρησκεία ο Σκούρας ή η οποιαδήποτε κατασκήνωση για τους κατασκηνωτές της αλλά από Καστοριά να πας πρώτο πόδι Χαλκιδικής κατασκήνωση???Και για έβδομη φορά κιόλας:jumpy:???θα πρέπει να σου δόσουν μετάλιο φέτος φίλε μου :no1:.....Να ρε κάτι τέτοια άτομα είναι άξια σεβασμού (πέρα της πλάκας) !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγω θα παω δευτερη περιοδο ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ ομαδαρχης και κατα πασα πιθανοτητα πρωτη περιοδο ΚΑΛΥΒΑ.

Για να ρωτήσω τους ειδικούς...
Ο ομαδάρχης ποιες αρμοδιότητες έχει;Και πώς γίνεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ok 1994kc καταλαβαίνω ότι είναι θρησκεία ο Σκούρας ή η οποιαδήποτε κατασκήνωση για τους κατασκηνωτές της αλλά από Καστοριά να πας πρώτο πόδι Χαλκιδικής κατασκήνωση???Και για έβδομη φορά κιόλας:jumpy:???θα πρέπει να σου δόσουν μετάλιο φέτος φίλε μου :no1:.....Να ρε κάτι τέτοια άτομα είναι άξια σεβασμού (πέρα της πλάκας) !!!!

αμα εχεις παρεα, το ταξιδι ουτε που το καταλαβαινεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ok 1994kc καταλαβαίνω ότι είναι θρησκεία ο Σκούρας ή η οποιαδήποτε κατασκήνωση για τους κατασκηνωτές της αλλά από Καστοριά να πας πρώτο πόδι Χαλκιδικής κατασκήνωση???Και για έβδομη φορά κιόλας:jumpy:???θα πρέπει να σου δόσουν μετάλιο φέτος φίλε μου :no1:.....Να ρε κάτι τέτοια άτομα είναι άξια σεβασμού (πέρα της πλάκας) !!!!
γιατι την θεωρειτε την καστορια τοσο μακρινη??????????ειναι μολις 90 λεπτα ισως και λιγοτερο απο θεσ/νικη!!!!!!!!!παμε απο καστορια τριτη περιοδο περιπου 50 ατομα............σχετικα με το μεταλλιο παιρνεις καθε 5 χρονια....εγω εχω παρει ηδη ενα.................σ'ευχαριστω παντως φιλε μου..............:thanks:
Υ.Γ.¨οντως ο σκουρας ειναι θρησκεια...............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγώ ως άκυρος θα ρωτήσω,έχει πάει κανείς τα προήγουμενα χρόνια "Γλάρους ?".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kbatsos

Νεοφερμένος

Ο kbatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω θα παω στο 3ο καλοκαιρινο μαθηματικο σχολειο στην Πιερια
θα περασο τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top