Κατασκήνωση

M@RY

Νεοφερμένος

Η mary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Φετος το καλοκαιρι σκεφτομαι να παω για ομαδαρχισσα και για την εμπειρια κ για να μαζεψω καποια χρηματα να παω μετα διακοπες με την παρεα μου.θα εχω πολλες υποχρεωσεις κ ευθυνες απεναντι στα παιδια?μπορει καποιος που εχει εμπειρια να μου πει αν οντως αξιζει να παω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
εγώ θα σου πρότεινα να πας.έχω πάει 4 φορές κ μου άρεσε πολύ.βέβαια δν ήμουν ποτέ ομαδάρχισα αλλά μη φανταστείς ότι κάνουν κάτι πολύ διαφορετικό απ τα άλλα παιδιά.θα πρέπει απλά να τα προσέχεις κ αν είναι πολύ μικρούλια να τα βοηθάς να ντυθούν κτλ.αυτά από μένα.πάντως αν πας δν θα το μετανιώσεις......:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω πηγαινα χρονια ως κατασκηνωτρια αλλα δεν θα το επιχειρισω ως ομαδαρχισσα γιατι θα μου δωσουν σιγουρα μικρα και δν ειναι οτι καλυτερο απο οσο ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εγώ κάθε χρόνο πήγαινα κατασκήνωση. Αν μου έδιναν παιδιά νορμαλ, τότε νταξει ίσως να πήγαινα και σαν ομαδάρχισσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μια φορά έτυχε να πάω, το καλοκαίρι του 2000 αν θυμάμαι καλά, 1η προς 2α γυμνασίου τότε, αμούστακο παιδαρέλι ακόμα :P Ήταν στις κατασκηνώσεις της αστυνομίας. Στρατιωτική πειθαρχία θυμάμαι. Ξύπνημα από τις 7 το πρωί, μετά γυμναστική (τρέξιμο γύρω γύρω όλη την κατασκήνωση, κ.λπ.), προσευχή στο εκκλησάκι της κατασκήνωσης, μετά πάλι πίσω στα δωμάτια για να τα μαζέψουμε, να στρώσουμε τα κρεβάτια κ.λπ. και στη συνέχεια επιθεώρηση. Αν μάλιστα, δεν είχαμε καταφέρει να έχουμε καθαρό το δωμάτιο μέχρι την επιθεώρηση, μας βάζανε για τιμωρία, να μαζεύουμε τις γόπες των τσιγάρων από την όλη την κατασκήνωση. Μετά πρωινό (μαρμελάδα με βούτυρο σε ψωμί και γάλα τις καθημερινές και, ψωμί με μερέντα και γάλα τα Σαββατοκύριακα). Το απόγευμα μπάνιο στη θάλασσα. Το βραδάκι συνήθως είχε προβολή ταινιών. Μετά, νωρίς για ύπνο (11 το βράδυ έπρεπε να είχαμε μπει ήδη στα δωμάτιά μας). Η υπόλοιπη μέρα πέρναγε με πινγκ-πονγκ, μπασκετάκι, βολτούλες μέσα στην κατασκήνωση και διάφορα άλλα. Σημειωτέον, η κατασκήνωση δεν είχε καθόλου κορίτσια. Μετά απ' αυτή την εμπειρία δεν ξαναθέλησα να πάω άλλη φορά κατασκήνωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Λογικό είναι. :P
Εμείς πάλι, περνάμε τόσο φανταστικά, φίλοι, πάρτυ, αγόρια, ντισκο, οδοντόκρεμες στα παπούτσια, μπάχαλο, παιχνίδια, πάρτυ στην παραλία, τρομακτικές ιστορίες, λούνα παρκ, βραδιά σινεμά, βραδιά βιντεο κλιπ, αμμοκατασκευές, φιλάκια κάτω απο το πεύκο (αχ βαχ), φιλες, χοροί, θεατρικά, ξενύχτια... (Και να 'ταν μόνο αυτά).
Τις πιο όμορφες αναμνήσεις έχω απο 'κει.
Εντιτ: Ξέχασα το καλύτερο. ΟΧΙ ΓΟΝΕΙΣ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω πηγαινα χρονια ως κατασκηνωτρια αλλα δεν θα το επιχειρισω ως ομαδαρχισσα γιατι θα μου δωσουν σιγουρα μικρα και δν ειναι οτι καλυτερο απο οσο ξερω.

συμφωνω! πηγαινω ως κατασκηνωτρια απ' τη τριτη δημοτικου! σε μια κατασκηνωση(καθε χρονο στ ιδια!) περναμε τελεια μ τ παρεα μου καθε χρονο! λεμε ν παμε κ φετος αλλα δν ξερουμε ακομα, η κολλητη μου η ειρηλενα λεει οτι δν ξερει αν τ ταμειο της τ αφηνει ν παει φετος! εγω λεω ν παω μ τ υπολοιπες (εχει και κατι κουκλους εκει οποτε ενας παραπανω λογος !) οσο για τ δικο σου θεμα γιατι με το πολυ μπλα μπλα ξεχαστηκα, νομιζω οτι θα συμφωνησω μ τ nefullo. καθε φορα οταν πηγαινω τ μικρα παιδια τ περνουν παιδια λυκειου, οποτε ξανασκεψου το περιμενοντας τ καλοκαιρι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
συμφωνω! πηγαινω ως κατασκηνωτρια απ' τη τριτη δημοτικου! σε μια κατασκηνωση(καθε χρονο στ ιδια!) περναμε τελεια μ τ παρεα μου καθε χρονο! λεμε ν παμε κ φετος αλλα δν ξερουμε ακομα, η κολλητη μου η ειρηλενα λεει οτι δν ξερει αν τ ταμειο της τ αφηνει ν παει φετος! εγω λεω ν παω μ τ υπολοιπες (εχει και κατι κουκλους εκει οποτε ενας παραπανω λογος !) οσο για τ δικο σου θεμα γιατι με το πολυ μπλα μπλα ξεχαστηκα, νομιζω οτι θα συμφωνησω μ τ nefullo. καθε φορα οταν πηγαινω τ μικρα παιδια τ περνουν παιδια λυκειου, οποτε ξανασκεψου το περιμενοντας τ καλοκαιρι!!!!!!!!!!
ναι ρε παιδια,στην κατασκηνωση ειναι τελεια,και υπαρχουν κατι κουκλοι που μου αρεσαν,αλλα φετος δεν μπορω να παω,γιατι θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα αγγλικων γιατι το δεκεμβρη δινω(ασχετο!).
παρολα αυτα,αν πας ως ομαδαρχισσα,μπορεις και να περασεις καλα,αλλα και να βγαλεις και λεφτα!!!!!:D
οποτε,σου προτεινω να πας!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
αχ αυτα ειναι...Εγω δεν εχω παει ποτε και με αυτα που ακουω θα ηθελα.Δεν ετυχε, παω με οικογενεια καθε χρονο και εξαλλου μικροτερη δεν νομιζω να με αφηναν.Καλα τωρα γαιδουρεψα λιγο και το κοβω για καμπινγκ οπως περυσι-ηταν τελεια αν εξαιρεσουμε τον υπνο που γινοταν μαρτυριο.Δεν λεω μεχρι τις 1-2 ειμασταν εξω στα παρτυ και στα σχετικα αλλα μετα δεν σταματαγαν οι αλλοι.Πεφταμε για υπνο μετα μουσικης και ουρλιαχτων.Μαρτυριο ειδικα αμα νυσταζεις κιολας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@RY

Νεοφερμένος

Η mary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστω ρε παιδια¨:) εκανα ηδη αιτηση μαζι με αλλες 4 φιλες μου ελπιζω να αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanoulalala

Νεοφερμένος

Η fani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πού βρήκες και έκανες αίτηση;;; Γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ να πάω για ομαδάρχισσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eirinitkd1996

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
έχω παει 1 φορά είναι τελεια αμα εχεισ ιδεες απασχολησης τν παιδιών!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanoulalala

Νεοφερμένος

Η fani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
που μπορω να βρω γ ν κανω αιτησεισ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top