Καταπίεση των γονιών προς τα παιδιά

dwra cu lew

Νεοφερμένος

Η dwra cu lew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οι γονεις σας σας καταπιεζουν ?αν ναι σε τι θεματα ?πχ να διαβασετε αν οχι τοτε ξερετε παιδια που τα καταπιεζουν ? τι πιστευετε οτι πρεπει να γινει για αυτο το θεμα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν με αφηνουν να φοραω σουτιεν και να βαφομαι σαν λατερνα :( ειναι αδικο!! νιωθω οτι με πνιγουν!

επισης η μαμα μου καθε φορα με αναγκαζει να τρωω τα φασολακια μου ενω ξερει οτι το μονο που θελω ειναι ενα big mac και ενα πιτογυρο εξτρα :redface::redface:


ζω ενα δραμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν με αφήνουν να αγοράζω super κατερίνα γιατί λένε ότι καίει τα λιγοστά εναπομείναντα εγκεφαλικά μου κύτταρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwra cu lew

Νεοφερμένος

Η dwra cu lew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εμενα μπορω να πω οτι δεν με καταπιεζουν ιδιαιτερα αλλα 1 κοπελα στην ταξη επδ ειχε αργησει να επιστρεψει απο το σχολειο ο πατερας της της πηρε το χερι και της το μαχαιρωσε !!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
παιδια εμενα μπορω να πω οτι δεν με καταπιεζουν ιδιαιτερα αλλα 1 κοπελα στην ταξη επδ ειχε αργησει να επιστρεψει απο το σχολειο ο πατερας της της πηρε το χερι και της το μαχαιρωσε !!!!:worry:
Ένα μήνα άργησε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μην το γελας! με τις τιμες στο κρεας πλεον πρεπει απο καπου να βρεις μπριζολακια!


ασε που με το αιμα κανεις μετα ενα (κυριολεκτικο) bloody mairy μουρλια :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwra cu lew

Νεοφερμένος

Η dwra cu lew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αληθεια λεω !! μας το ειπε την αλλη μερα + φαινοταν το σημαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παιδια εμενα μπορω να πω οτι δεν με καταπιεζουν ιδιαιτερα αλλα 1 κοπελα στην ταξη επδ ειχε αργησει να επιστρεψει απο το σχολειο ο πατερας της της πηρε το χερι και της το μαχαιρωσε !!!!:worry:

τι λες;:worry::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ενδέχεται να ισχύει τέτοιο σενάριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Το ξέρω ,το χετε ακουσει εκατοντάδες φορές αλλά η κατάσταση είναι απελπιστική!!!Παρακάτω θα δείτε τι κανουν και συγκεκριμένα περιστατικά.

1)Ο μπαμπάς κρυφακούει(ενω γενικά είναι περήφανος στα αυτιά):Είχα πάρει την αδερφή μου τηλέφωνο,που ήθελε μία γραμματική να συνεννοηθώ.
just smile-Χριστίνα,ελα πάρε τη γραμματική αύριο
χριστίνα[-οκ]
μόλις τέλειωσα το τηλεφώνημα........
μπαμπάς-Τι θες να πάρει η μεγάλη;;;;(η αδερφή μου)
επειδή ξέρω τί θα πουν κάποιοι όχι στο τηλέφωνο δεν μιλώ δυνατά(το αντίθετο μάλιστα διότι αντιπαθώ τους ανθρώπους που το κάνουν αυτό)
2)η μαμά,όταν έρχεται κάποια φίλη μου,ή ακόμη και η αδερφή μου στήνει αυτί πίσω απτην πόρτα
Το κλασσικό πήγαινα να πω στη φίλη μου κάτι για ένα αγόρι ,είχα ψιλιαστεί τη δουλειά και ανοίγω απότομα τη πόρτα.Στα πατώματα η μάνα μου
3)η μαμά δεν χτυπάει τη πόρτα,ούτε κάν στο μπάνιο
με εχει πετυχει παμπολλες φορες στο μπάνιο ή στο δωμάτιο μου,μου ζητάει άπειρες φορές συγνώμη,κι αν μέσα σε πέντε λεπτά αφού της το χω πει θελήσει να μπει στο δωματιο,μόνο τότε χτυπά την πόρτα.
4)πειράζουν τα πράγματά μου όταν λείπω ή όταν κοιμάμαι:
το κάναν συνέχεια και όταν συνειδητοποίηση ότι το κάναν και όταν κοιμόμουν(συνηθως παρασκευη που απο το απογευμνα εχω βγάλει τα βιβλία μου και το βράδυ τα έχω πάλι κωλο,το σάββατο πρωί πριν φύγουν για δουλειά τα ''τακτοποιουν'' δηλαδή τα βοηθήματα μες τη τσαντα ,τα τετραδια στο ντουλάπι για τα βοηθήματα,και δεν ξερω τι εχω κάνει και τι όχι)
5)το τελευταίο που με εκνευρισε απίστευτα είναι που ενώ τους είχα τονίσει ότι έχω παρα πολλά μαθήματα και να πουν στους οικογενειακους φιλους που μας προτειναν να μας επισκεφτούν ότι δεν προλαβαίνω,εκείνοι κανόνισαν να συναντηθουμε!!!κι οχι μονο αυτό,ερχεται ο μπαμπάς με πολύ τσαμπουκά και μου λεει οτι δεν μπορουν να κλεινονται μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Μα αυτοι οι οικογενειακοι φίλοι από τότε που η κόρη τους(η κολλητή μου) πήγε α γυμνασίου μεχρι τωρα στη γ λυκείου όταν λέει ''έχω μαθήματα''ούτε που της μιλαν για να μην την ενοχλήσουν.Και η ιδια δεν θαρθει,μονο οι γονεις της και η μικρή της αδερφή............


Δεν αντέχω άλλο τα νεύρα μου:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Σημείωση: Τα μηνύματα 9-15 μεταφέρθηκαν από θέμα με παραπλήσιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Πάνε στην Τατιάνα. Θα σου βρει κάποια λύση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλώς πες ότι εσύ δεν πας και τέλος. Τι θα κάνουν, θα σε πάρουν με το ζόρι; Και στο κάτω-κάτω Λύκειο είσαι, δε θα σου λένε συνέχεια τι θα κάνεις! Και τι δηλαδή, δεν μπορούν να πάνε έξω χωρίς εσένα; Τι θα πάθεις αν μείνεις μόνη σου στο σπίτι; Θα σε φάει ο μπαμπούλας; :confused:
Απλώς διεκδίκησε τα δικαιώματά σου καθώς και τον προσωπικό σου χώρο. Βάλε όρια στους δικούς σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Το ξέρω ,το χετε ακουσει εκατοντάδες φορές αλλά η κατάσταση είναι απελπιστική!!!Παρακάτω θα δείτε τι κανουν και συγκεκριμένα περιστατικά.

1)Ο μπαμπάς κρυφακούει(ενω γενικά είναι περήφανος στα αυτιά):Είχα πάρει την αδερφή μου τηλέφωνο,που ήθελε μία γραμματική να συνεννοηθώ.
just smile-Χριστίνα,ελα πάρε τη γραμματική αύριο
χριστίνα[-οκ]
μόλις τέλειωσα το τηλεφώνημα........
μπαμπάς-Τι θες να πάρει η μεγάλη;;;;(η αδερφή μου)
επειδή ξέρω τί θα πουν κάποιοι όχι στο τηλέφωνο δεν μιλώ δυνατά(το αντίθετο μάλιστα διότι αντιπαθώ τους ανθρώπους που το κάνουν αυτό)
2)η μαμά,όταν έρχεται κάποια φίλη μου,ή ακόμη και η αδερφή μου στήνει αυτί πίσω απτην πόρτα
Το κλασσικό πήγαινα να πω στη φίλη μου κάτι για ένα αγόρι ,είχα ψιλιαστεί τη δουλειά και ανοίγω απότομα τη πόρτα.Στα πατώματα η μάνα μου
3)η μαμά δεν χτυπάει τη πόρτα,ούτε κάν στο μπάνιο
με εχει πετυχει παμπολλες φορες στο μπάνιο ή στο δωμάτιο μου,μου ζητάει άπειρες φορές συγνώμη,κι αν μέσα σε πέντε λεπτά αφού της το χω πει θελήσει να μπει στο δωματιο,μόνο τότε χτυπά την πόρτα.
4)πειράζουν τα πράγματά μου όταν λείπω ή όταν κοιμάμαι:
το κάναν συνέχεια και όταν συνειδητοποίηση ότι το κάναν και όταν κοιμόμουν(συνηθως παρασκευη που απο το απογευμνα εχω βγάλει τα βιβλία μου και το βράδυ τα έχω πάλι κωλο,το σάββατο πρωί πριν φύγουν για δουλειά τα ''τακτοποιουν'' δηλαδή τα βοηθήματα μες τη τσαντα ,τα τετραδια στο ντουλάπι για τα βοηθήματα,και δεν ξερω τι εχω κάνει και τι όχι)
5)το τελευταίο που με εκνευρισε απίστευτα είναι που ενώ τους είχα τονίσει ότι έχω παρα πολλά μαθήματα και να πουν στους οικογενειακους φιλους που μας προτειναν να μας επισκεφτούν ότι δεν προλαβαίνω,εκείνοι κανόνισαν να συναντηθουμε!!!κι οχι μονο αυτό,ερχεται ο μπαμπάς με πολύ τσαμπουκά και μου λεει οτι δεν μπορουν να κλεινονται μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Μα αυτοι οι οικογενειακοι φίλοι από τότε που η κόρη τους(η κολλητή μου) πήγε α γυμνασίου μεχρι τωρα στη γ λυκείου όταν λέει ''έχω μαθήματα''ούτε που της μιλαν για να μην την ενοχλήσουν.Και η ιδια δεν θαρθει,μονο οι γονεις της και η μικρή της αδερφή............


Δεν αντέχω άλλο τα νεύρα μου:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


μπούκαρε και συ τα βράδια στο δωμάτιό τους και μετά ζήτα και συ συγνώμη :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πες τους οτι αν δεν συμμορφωθουν και δεν αλλαξουν συμπεριφορα θα γινεις εσυ αυστηρη και δεν θα τους αφηνεις να τριγυρναν με οικογενειακους φιλους κτλ. Να ρθουν κι αυτοι στη θεση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
1) άρχισε να κουβαλας και συ στο σπιτι φιλους να το κανετε ψιλο μπουρδελ@κι για ενα διαστημα ,σπασ'τους τα νευρα , κανε ο,τι σου κατεβαινει στον εγκεφαλο , δυνατα μουσικη , σκουπιδια παντου , παιξ'το λιγο τρελα και ανανρχια και θα στρωσουν !
πλακα κανω , μια εντελως ανωριμη λυση θα ταν αυτη που ωστοσο αν δεις οτι οι <<ωριμες λυσεις>> δεν εχουν αποτελεσμα επιστρατευσέ την!
εγω στη θεση σου θα κανα μια δυναμικη εις βαθος συζητηση , θα ημουν απολυτη στις αποψεις μου και αδιαλλακτη , απλως θα εθετα τα θελω μου χωρις να κατσω να ακουσω αντιλογο και χωρις κλαψες θα τους εβαζα στη θεση τους. θα ξεκαθαριζα οτι ολοι εχουν διακιωματα και υποχρεωσεις κι αν γουσταρουν να συναντιουνται με φιλους υπαρχει τροπος : εξω απο το σπιτι που δε θα σε ενοχλουν.
ο σεβασμος κατακτιεται!!! θεσε τα ορια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δώσε πανελλήνιες και πέρνα επαρχία. problem solved
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
στους οικογενειακους φιλους που μας προτειναν να μας επισκεφτούν ότι δεν προλαβαίνω
στο απίτι μου γινόταν και δεν ειμαι τυπος που θα πω ''συγνωμη δεν μπορω εχω διαβασμα'',και ριχαν και μια μικρη κοπελιτσα 9 χρονων μαζι τους.

συζητησεις εχω κανει,αναλυσεις εχω κανει,φωνες εχω βαλει,καντηλια εχω κατεβασει......................................
μου φαινεται θα μπουκαρω κι εγω στο δωματιο τους οπως ειπαν καποιοι για να δουν τη γλυκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βασικά γενικότερα με το κλίμα που επικρατεί λίγο- πολύ όλος ο κόσμος έχει χαζέψει.
Παραδείγματος χάρη η μητέρα μου. Από τότε που έμεινε άνεργη δεν έχει άλλη δουλειά και πρήζει το δικό μου κεφάλι.
1) Το πρωί ξυπνάμε όλοι, είτε να πάμε στις δουλειές μας, είτε να πάει η μικρή σχολείο. Της έχει πει ο πατέρας μου 100 φορές "ξέρεις δεν χρειάζεται να σηκώνεσαι και εσύ από τις 6 δεν υπάρχει λόγος", εκεί αυτή. Θα σηκωθεί, θα φτιάξει πρωινό, θα μας πιέσει όλους να το φάμε, θα μας κάνει έλεγχο για το τι θα φορέσουμε στη δουλειά, για το πιο μπουφάν θα φορέσουμε, με τι θα πάμε, με τι θα γυρίσουμε, και με το ζόρι πρέπει να πάρουμε μαζί μας αυτά που έφτιαξε για να φάμε εκεί, ενώ εγώ συγκεκριμένα τις έχω πει ότι στη δουλειά έχει 1000 πράγματα να φάω δεν είναι ανάγκη να παίρνω από δω, όόόόόχι με το ζόρι θα το πάρεις.
2) Έχω μια μανία να κρύβω τα λεφτά μου μέσα σε βιβλία. ΚΑΙ ΤΟ ΞΈΡΕΙ. Πληρώνομαι, πάω εγώ τα κρύβω σε ένα σχολικό βιβλίο, και της το λέω, "αν θες λεφτά για τίποτα σουπερ, λαική κλπ πάρε από εκείνο το βιβλίο". Μετά από 2-3 μέρες, γυρνάω από τη δουλειά και την πετυχαίνω στη είσοδο, να πάει να πετάξει τα σκουπίδια. Με λέει κιόλας βοήθησε με είναι βαριά. Πάμε στους κάδους, πάω να πετάξω μια σακούλα και μου λέει "κάτσε αυτά είναι για το κάδο της ανακύκλωσης, "γιατί λέω τι πέταξεις;" "ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΆ ΣΟΥ ΤΑ ΒΙΒΛΊΑ, ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΆΝΟΥΜΕ; ΦΤΆΝΕΙ ΤΑ ΧΌΡΤΑΣΕΣ", νευρίασα τόσο πολύ εκείνη την ώρα, πραγματικά ήθελα να της σπάσω το κεφάλι, της είχα πει 100 φορές ότι εκεί είναι τα λεφτά μου, και αυτή με το έτσι θέλω, μπουκάρει στο δωμάτιο και επιλέγει τι θα πετάξει και τι όχι, χωρίς να ρωτάει, και θα γινόντουσαν και τα λεφτά αέρας.
3) Ξέρει πολύ καλά ότι προετοιμάζομαι για πανελλαδικές, άλλες κι άλλες φορές να με δει να κωλοβαράω δε λέει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ,τίποτα απολύτως σαν να το ξέχασε, πως γίνεται ρε γαμώτο να το θυμάται μόνο όταν γυρνάω από τη δουλειά και θέλω να κοιμηθώ λίγο, ή να ξαπλώσω ή να φάω ένα πιάτο φαί με την ησυχία μου. Εκεί θα αρχίσει τη μούρλα, "διάβασε μη ξαπλώνεις", "φάε γρήγορα, έχεις διάβασμα". ΦΤΆΝΕΙ ΓΥΝΑΊΚΑ ΜΟΥ, ΦΤΆΝΕΙ!
4) Τώρα τελευταία την έχει πιάσει μια έξαρση, δεν περιορίζεται να ρωτάει με ποιον θα βγω, που αυτό είναι και λογικό, αλλά ρωτάει και άλλα κουλά, του τύπου, που θα πας; (θέλει ακριβή καφετέρια/μπυραρία), πως θα γυρίσεις μετά, τι θα βάλεις, πως θα κάνεις τα μαλλιά σου, και άλλες πολλές πολλές ΠΟΛΛΈΣ ερωτήσεις.
5) Όπως όλοι στον υπολογιστή έχω και εγώ και η αδερφή μου, φωτογραφίες και βιντέο, με τη παρέα μας από εξόδους, διακοπές κλπ. ΕΕΕΕ κάποια πράγματα ΔΕΝ πρέπει να τα δει. Είναι προσωπικά αρχεία δικά μας. Κάθε τόσο όταν γυρνάω σπίτι την πετυχαίνω να τα σκαλίζει, και το αστείο είναι ότι κατεβάζει το παράθυρο στη μπάρα, θαρρείς και εγώ είμαι χαζή και δε βλέπω. Το έκανε και με συνομιλίες παλιότερα, εεε βγάλαμε το ιστορικό με την αδερφή μου και ησυχάσαμε.
6) Εννοείται πως πόρτα δεν χτυπάμε ΠΟΤΈ. Μπουκάρουμε ελεύθερα, με το έτσι θέλω. Όταν άρχισα να κλειδώνω την πόρτα έστρωσε, άρχισε να χτυπάει, λέω οκ ήμαστε φτάνει με το κλείδωμα, σε μια βδομάδα το πολύ το κλειδί "χάθηκε" μαγικά και η παλιά συνήθεια της επανήλθε "μαγικά".

Αφού κάθε Σάββατο με την αδερφή μου και τον μπαμπά μου έχουμε κάνει γκρούπ θέραπυ, φεύγει αυτή σε εκκλησίες, λαικές κλπ, και εμείς καθόμαστε και λέμε ο ένας στον άλλον τι τραβήξαμε όλη τη βδομάδα :loltooth:

Κοινώς πρέπει να βρει γρήγορα δουλειά γιατί μας έχει τρελάνει όλους εδώ μέσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
στο απίτι μου γινόταν και δεν ειμαι τυπος που θα πω ''συγνωμη δεν μπορω εχω διαβασμα'',και ριχαν και μια μικρη κοπελιτσα 9 χρονων μαζι τους.
Χε!! Οι γονείς μου είχαν κολλητούς οικογενειακούς φίλους με τους οποίους η συνάντηση ήταν για μένα ότι το καλύτερο, καθώς είχαν κόρη ένα χρόνο μικρότερη από μένα και . . . . . .

δώσε πανελλήνιες και πέρνα επαρχία. problem solved
Είχα συμμαθητή με μητέρα-δράκο (κάποτε είχα γράψει για αυτήν) που όταν το παιδί πέρασε σε σχολή στην Κρήτη, πήγε και αυτή μαζί του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ασε ου θα χρειαστει να μου δωσουν λεφτα...το ενδεχομενο ''θα βρω μια δουλεια εστω και σερβιτορα'' δεν υπαρχει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ασε ου θα χρειαστει να μου δωσουν λεφτα...το ενδεχομενο ''θα βρω μια δουλεια εστω και σερβιτορα'' δεν υπαρχει......

Μικρούλα είσαι ακόμη για δουλειά βρε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top