Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
εξηγήσετε μου λίγο πώς μπορώ να καταθέσω χρήματα από το μηχάνημα που είναι μέσα στο κατάστημα! πρέπει να έχω και εγώ λογαριασμό για να καταθέσω ή απλά γράφω το όνομα μου και τον τραπεζικό λογαριασμό του παραλήπτη?
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να έχεις δικό σου λογαριασμό. Αρκεί να ξέρεις τον τραπεζικό λογαριασμό του παραλήπτη, να γράψεις τα στοιχεία σου και το ποσό και φυσικά να βάλεις στη σχισμή τα χρήματα. Πάντως, αν έχεις κάποιο πρόβλημα, κάποιος υπάλληλος θα σε βοηθήσει.

1639927598073.png
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Εσυ Δια θα γινεις καλος δασκαλος . εισαι λιγο απαιτητικος αλλα τοσο παραστατικος, που θα σε αγαπησουν τα παιδακια.
το κοριτσι πολυ αδυνατο το εκανες , ε.. να θαυμαζουμε και την ''οικονομικη'' ευρωστεια?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να έχεις δικό σου λογαριασμό. Αρκεί να ξέρεις τον τραπεζικό λογαριασμό του παραλήπτη, να γράψεις τα στοιχεία σου και το ποσό και φυσικά να βάλεις στη σχισμή τα χρήματα. Πάντως, αν έχεις κάποιο πρόβλημα, κάποιος υπάλληλος θα σε βοηθήσει.

και κρατάει κάτι? ας πούμε αν θέλω να βάλω 50€ σε κάποιον πόσα θα πάρει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
1) Κάθε τράπεζα έχει άλλη τιμή προμήθειας.
2) Για το ποσό που λες είναι πολύ μικρή.
3) Θα κρατήσει από τον παραλήπτη και όχι από σένα.
4) Αν καταθέσεις στην ίδια τράπεζα είναι δωρεάν χωρίς προμήθεια.

1639944491744.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top